- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
İnsan Niye Evden Çıkmak İstemez??
33 Cevap726 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2530 Mesaj
8 Temmuz 2006; 16:11:03 

Merabalar..
Bu aralar ciddi bir sıkıntım var, mesela bugün..
Görmek için normalde çok şey yapacağım birisi aradı, şuraya gidelimmi dedi..
Ama nedense hiç canım istemediği için gitmedim..
Şu anda arkadaşlarıyla kim bilir ne kadar eğleniyo ama nedense yine de gitmek istemiyorum..

Bir nedeni, yüzümde yine hayvanlık etmeye başlamış olan sivilceler..
Peki diğeri??

Sivilceler için olduğunu söylesem dayak yerim ondan :) Peki canımın istememesinin sebebi ne olabilir??
Ve ne yapmamı önerirsiniz??

3827 Mesaj
8 Temmuz 2006; 16:13:38 

evde otrcukta oturasın gelır bunu yapma bıran once cık gıt evden emın ol ıyı gelcek tek basına cok daha bunalırsn ... bunu dusunme dısarı cık takıl arkadaslarınla kafan dagılr ztn bunları dusunmezsn o zmn

539 Mesaj
8 Temmuz 2006; 16:31:10 

panik atak sa ewden çıkmaz istemez şahsen ben öyleydim

2530 Mesaj
8 Temmuz 2006; 17:44:44 

quote:

Orjinalden alıntı: teknologi

panik atak sa ewden çıkmaz istemez şahsen ben öyleydim

panik atak değilim.. yani onu belirtecek hiçbişey yaşamadım..
dışarı çık demek kolayda evde bunalmıyorum.. izmir sıcağında açıyorum canları, oturuyorum ve film seyrediyorum... birazda şehir dışında olduğumuzdan sanırım, mesela bugün o'nunla gitmemizi istediği yer buraya dolmuşla 20, otobüsle 30-40dk uzaklıktaydı... bi ihtimal bundandır diyorum ama...

725 Mesaj
8 Temmuz 2006; 17:46:23 

panik atak başka bir şey. bu daha çok erken dönem depresyon belirtilerine benziyor

3086 Mesaj
8 Temmuz 2006; 17:50:26 

Otur tabi evinde olm ne işin var dışarda.Ben zor zoruna kampa gidicem bu aralar

Seni anlıyorum çünkü aynı şeyleri şuan ben de yaşıyorum.2 haftadır evden çıkmadım(ekmek almaya gittim 1,2 kere )

383 Mesaj
8 Temmuz 2006; 17:54:30 

Çıkıp nabican dışarısı davar kaynıyor onları gördükçe sinir küpüne döneceğine takıl internette...

5693 Mesaj
8 Temmuz 2006; 18:01:11 

Walla can senin canın neden isteyip istemediğini anca sen bilirsin

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

103 Mesaj
8 Temmuz 2006; 18:07:08 

interneti varsa çıkmak istemez

Eğer bir dış etken seni üzerse, duyduğun acı , o şeyin kendisinden değil,senin ona verdiğin değerden geliyordur. Onu da her an ortadan kaldırma gücün vardır.

1381 Mesaj
8 Temmuz 2006; 18:14:15 

insan çıkmayınca evden çıkmak istemiyo. ama çıkınca bi iyiki çıkmışım diyo. bence her fırsatta bişeler yapmak eve kapanmamak lazım. gerçi banda oluyo bazen. kapanasım gelio eve. dış dünyayla iletişim kesiliyo fln. ama olmamalı.

2689 Mesaj
8 Temmuz 2006; 18:14:22 

şu internet denilen icat aslında doğru şeyler için kullanıldığına çok güzel birşey ama dozunu ayarlayamayınca insanları asosyal yapıyor. ( bazen bende yaşıyorum bu sorunu... )

İnternetten Para Kazanma
clickbank nasıl kullanılır
Web Sitesi Kurma Rehberi Dijital Eğitim Kitabı

2546 Mesaj
8 Temmuz 2006; 18:21:56 

quote:

Orjinalden alıntı: tniaskrad

şu internet denilen icat aslında doğru şeyler için kullanıldığına çok güzel birşey ama dozunu ayarlayamayınca insanları asosyal yapıyor. ( bazen bende yaşıyorum bu sorunu... )

katılıyorum. ayrıca demin çıktım, okadar sıcaktıki eve gelmek zorunda kaldım.

2689 Mesaj
8 Temmuz 2006; 18:25:21 

haklısın aslında bu havalarda gidilebilecek yerler genelde yine kapalı mekanlar oluyor körü körüne kendini tatmin etmek için dışarda kavrulmaya gerek yok

İnternetten Para Kazanma
clickbank nasıl kullanılır
Web Sitesi Kurma Rehberi Dijital Eğitim Kitabı

1969 Mesaj
8 Temmuz 2006; 18:29:13 

Aramıza hOjjjgeldin..
Bende de 1-2 senedir aynı sorun var..Antisosyal oldum iyice..

Analog: Cosina Hi-Lite HDL SLR , Yashica Electro 35 GSN Digital: Canon Eos 60D
MF: Chinon 55mm f1.7 AF: Tamron 17-50mm f2.8 - Canon 50mm f1.8 - Canon 55-250mm IS Mark 2 - Canon EF 70-200 F4 USM L
Hala sokaklarda mızıka çalıyoruz.

94/1 - Tekrar görüşürüz elbet "turuncu" forum.

2530 Mesaj
8 Temmuz 2006; 18:30:27 

quote:

Orjinalden alıntı: Melik

katılıyorum. ayrıca demin çıktım, okadar sıcaktıki eve gelmek zorunda kaldım.

internet değil de, sıcak sanki çok kötü yapıyo..

öSCi; hojjjgelmedim, hoşgeldim... bu 1...
antisosyal değil, asosyal... bu 2...

1969 Mesaj
8 Temmuz 2006; 18:51:59 

quote:

Orjinalden alıntı: izmirindelisi

internet değil de, sıcak sanki çok kötü yapıyo..

öSCi; hojjjgelmedim, hoşgeldim... bu 1...
antisosyal değil, asosyal... bu 2...

yahu deli kardeşim
tamam ASOSYAL oldum iyice..
ARAMIZA HOŞGELDİN...
oldumu

Analog: Cosina Hi-Lite HDL SLR , Yashica Electro 35 GSN Digital: Canon Eos 60D
MF: Chinon 55mm f1.7 AF: Tamron 17-50mm f2.8 - Canon 50mm f1.8 - Canon 55-250mm IS Mark 2 - Canon EF 70-200 F4 USM L
Hala sokaklarda mızıka çalıyoruz.

94/1 - Tekrar görüşürüz elbet "turuncu" forum.

185 Mesaj
8 Temmuz 2006; 21:15:16 

bence sana psikopat bi komsu lazım ben eve geldimmi miğdeme ağrılar giriyo hiç gelesim yok eve walla

274 Mesaj
8 Temmuz 2006; 21:22:10 

internet varken çıkmaz istemezsin, sıcakta hiç istemezsin hele izmir'liysen benim gibi öğlen hiç çekilmiyo

Yarın, geri kalan ömrümün ilk günüdür

4240 Mesaj
8 Temmuz 2006; 21:33:22 

benim gibi kafayı bugün sıfıra vurdurttuysan , çıkmamak isteyebilirsin. Doğaldır

Asus N55SF S1194V
2005 Yamaha FZ6 Fazer Gri
Apple Iphone 6 Silver 64 GB
2013 Honda Civic Elegance A/T Eco Lpg Beyaz

3157 Mesaj
8 Temmuz 2006; 21:37:14 

Genelde sorun değilmiş gibi düşündüğün şeyler yüzünden insan eve kapanıyor.Bende de bilgisayara oturunca dışarı çıkasım gelmiyor.Forumdan kaynaklanıyor olsa gerek.Aradığım her şey var.Balkonu açınca da sokak ortamı yaratıyorum

Encinaar

2933 Mesaj
8 Temmuz 2006; 21:38:18 

Ben asosyal değilim, toplum bana asosyal rahat bırakın beni bilgisayarımla

Şaka bi yana neden evden çıkmak istemem.. ??

Evde güzel sarışın , uzun bacaklı , taş gibi bi hatun bekliyosa evden çıkmam alışverişimide internetten yaparım

Twitter ID : https://twitter.com/kckyavuz

766 Mesaj
8 Temmuz 2006; 22:01:52 

bende şirinyerdeyim kafayı yedim butun gun most wanted oynamaktan güzelyalıya geldim arkadaşa votka içerekten maç izliyom dışardada bi numara yok
dere kenarına git cumaovası tarafına ayaklarını suya sok derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noob saibot -- 8 Temmuz 2006; 22:03:17 >

3293 Mesaj
8 Temmuz 2006; 22:29:59 

M.Ö 2000 yıllarında Mısırlıların keşfettiği bir yöntemi söyleyeyim sana.Önce Windows tan Not Defterini aç.Sonra sadece hafızana ve klavyene güvenerek gözlerin kapalı d ve h harflerine bas.Gözlerini açtığında şık ve modaya uygun Not Defterinin şık ve modaya uygun sayfasındaki şık ve modaya uygun bitişik bir yazı,senin ve koca bir Türkiye'nin evden çıkmayı istememesinin bit işlem haline dönüştürülmüş şekli olacaktır.Bu yöntemi bilgisayar icat edilmeden neredeyse 4000 yıl önce Mısırlı bir kaşif bir kum fırtınasından kaçarken havada bu tuhaf yazıyı görmüş ve bu paha biçilemez yöntemi kuşaktan kuşağa aktarmıştır

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Temmuz 2006; 22:56:09 

internet

1136 Mesaj
8 Temmuz 2006; 23:08:43 

nedenini bi bilsem.
arkadaşlarımı bugün üst üste 7. defa geri çevidim(kesinlikle abartı değil).hemde neden olduğunu bilmeden. sadece evde durmak istiyordum.psikoloji okuan biri benim bu durumum hakkında tıbbi bir şey açıklayabilirmi?korkmaya başladım.

4572 Mesaj
8 Temmuz 2006; 23:12:42 

evden cıkmak istemezmiiii

ben evden cıkmaya bahane arıyorum gelen yok benle sıkıntıdan patlıyorum evde pc basında cürüceksiniz kalkın biraz şu msn in başındanda hayatta bişeyler görün

1136 Mesaj
8 Temmuz 2006; 23:18:03 

quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

ben evden cıkmaya bahane arıyorum gelen yok benle sıkıntıdan patlıyorum evde pc basında cürüceksiniz kalkın biraz şu msn in başındanda hayatta bişeyler görün

3 aydır msn açmıyorum,bundada samimiyim.

Uzaklaştırılmış
8 Temmuz 2006; 23:29:02 

quote:

Orjinalden alıntı: CepDoktor

Ben asosyal değilim, toplum bana asosyal rahat bırakın beni bilgisayarımla

Şaka bi yana neden evden çıkmak istemem.. ??

Evde güzel sarışın , uzun bacaklı , taş gibi bi hatun bekliyosa evden çıkmam alışverişimide internetten yaparım

Sana katılmamak elde değil

Uzaklaştırılmış
9 Temmuz 2006; 1:22:38 

hep dh yuzundan lan bi kapatın su mereti gorun dısarda haya nassı bi cıkın ilerleyin yawwsss

2799 Mesaj
9 Temmuz 2006; 1:39:49 

quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

aynen bende bahane arıyorum
en sevdiğim müziklerden biride coco colanın çıngılı 'sokağa çıksana hayat sokakta' diyen

sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.

3510 Mesaj
9 Temmuz 2006; 1:44:49 

ya ben buraya yeni taşındım şehrin dışında otuyuroyurm (Burdan kızılay a gidenle ankara ya gidiyorum diyo ta o kadar ) sokak it kopuk kaynıyo, internet sıkıyo artık ama dışarı çıkmak istiyorum yalnız ne yapabilirim dışarda beton binalerı mı seyredeyim bilmiyorum

aynı problem bendede var

4141 Mesaj
9 Temmuz 2006; 3:24:32 

evde oturmak en güvenlisi dısarıda hayvaan cok otur evinde saka bir yaana bendede bu miskinlik var ev kedisi gibi oldukk

Korku üzerine egemenlik kurulamaz.
Mustafa Kemal Atatürk

HER GÜN BİR SÖZCÜ YE MUTLAKA GÖZ ATIN.

Uzaklaştırılmış
9 Temmuz 2006; 3:30:02 

artık birşeyler yapmak lazım otur otur nereye kadar en iii gece gezmeleri çok kıyak oluo gündüz sıcakta gezilmio

128 Mesaj
9 Temmuz 2006; 22:35:04 

quote:

Orjinalden alıntı: izmirindelisi

panik atak değilim.. yani onu belirtecek hiçbişey yaşamadım..
dışarı çık demek kolayda evde bunalmıyorum.. izmir sıcağında açıyorum canları, oturuyorum ve film seyrediyorum... birazda şehir dışında olduğumuzdan sanırım, mesela bugün o'nunla gitmemizi istediği yer buraya dolmuşla 20, otobüsle 30-40dk uzaklıktaydı... bi ihtimal bundandır diyorum ama...

Şehir dışı mı? İstanbul'da otursan ne yapacaktın sen kardeş, benim işe gidip gelişim 3 saat alıyo toplam. Başka bi örnek vereyim, evimden Taksim'e gidişim en iyi ihtimalle 40-60dk. dır. Ama evimiz gayet şehir içi kalıyor. Tabi İstanbul'a alışmışız biz ondan galiba.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İnsan Niye Evden Çıkmak İstemez??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375