Şimdi Ara

Windows Phone 8 cihazlar için yeni bir Instagram uygulaması: 6tag

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

iOS ve Android platformlarında yer alıyor olmasına rağmen Windows Phone 8 için halen resmi olarak yayınlanmayan Instagram servisinin sunduklarını Windows Phone dünyasına getiren en son uygulamalardan 6tag, Rudy Huyn tarafından geliştiriliyor.

Geliştiricinin söylediğine göre Instagram fotoğraf ve video servisinin sağladığı bütün özellikleri Windows Phone 8 cihazlara getirebilen 6tag, Instagram üzerine fotoğraf ve video yüklenmesi yanında XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe ve Nashville gibi popüler birçok farklı filtre seçeneğini de kullanıcılara sunabiliyor. Ayrıca Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Foursquare gibi diğer servislere paylaşma desteğini de veren uygulama, fotoğraflar üzerine GPS verisi de ekleyebiliyor.

Kişiler arası konuşma özelliğinin de unutulmadığı 6tag Instagram uygulamasına ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• Şimdi bir Nokia düşmanı çıkıp ''ancak böyle şeylerle avunurular zaten'' derse hiç şaşırmam. Instagram'ın olmaması böyle stabil bir sistemi tercih etmemek için bir sebepse siz gelmeyin zaten Kaldı ki Google Play'de ne güzel uygulamalar var değil mi? Bir uygulamanın ''zilyon'' tane nispeti mevcut. En çok indirilen uygulamaların +18 eli uçkurunda gezen insanlara yönelik olması da ayrı bir ironi vesilesi.
  • bu uygulamayı kullanmaya başladım ayrıca aynı yapımcının 6sec diye vine uygulaması var. bunlarla beraber sosyal uygulamaların eksiklikleri kapandı. neredeyse orjinaliyle aynı. tek istediğim şey facebook bildirim düzgün çalışması onun dışında wp çok iyiye gidiyor. geleceği iyi olacak bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe S.

Şimdi bir Nokia düşmanı çıkıp ''ancak böyle şeylerle avunurular zaten'' derse hiç şaşırmam. Instagram'ın olmaması böyle stabil bir sistemi tercih etmemek için bir sebepse siz gelmeyin zaten Kaldı ki Google Play'de ne güzel uygulamalar var değil mi? Bir uygulamanın ''zilyon'' tane nispeti mevcut. En çok indirilen uygulamaların +18 eli uçkurunda gezen insanlara yönelik olması da ayrı bir ironi vesilesi.

Gereksiz uygulamanın çok olmasıyla gerekli uygulamanın az olması aynı değerlendirilemez maalesef. Windows Phone 8 için uygulamalar çıkıyor ilerlemesi güzel ama bunu bir takım benzetmelerle, örneklerle ileride olan rakibinden üstün görmek yanlış olur. 2 Sene sonra belki Play Store'u geçecek seviyeye ulaşacak ama bu aralıkta dediğim gibi üstün görmek yanlış olur.
    Bir markette popüler sosyal platformların kendileri uygulama geliştirmiyorsa yetersizdir bu market, bunu kabullenmek gerekir. İşi "Benim marketim daha iyi." noktasına getirmenin bir manası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: Efe S.

Şimdi bir Nokia düşmanı çıkıp ''ancak böyle şeylerle avunurular zaten'' derse hiç şaşırmam. Instagram'ın olmaması böyle stabil bir sistemi tercih etmemek için bir sebepse siz gelmeyin zaten Kaldı ki Google Play'de ne güzel uygulamalar var değil mi? Bir uygulamanın ''zilyon'' tane nispeti mevcut. En çok indirilen uygulamaların +18 eli uçkurunda gezen insanlara yönelik olması da ayrı bir ironi vesilesi.

Gereksiz uygulamanın çok olmasıyla gerekli uygulamanın az olması aynı değerlendirilemez maalesef. Windows Phone 8 için uygulamalar çıkıyor ilerlemesi güzel ama bunu bir takım benzetmelerle, örneklerle ileride olan rakibinden üstün görmek yanlış olur. 2 Sene sonra belki Play Store'u geçecek seviyeye ulaşacak ama bu aralıkta dediğim gibi üstün görmek yanlış olur.
    Bir markette popüler sosyal platformların kendileri uygulama geliştirmiyorsa yetersizdir bu market, bunu kabullenmek gerekir. İşi "Benim marketim daha iyi." noktasına getirmenin bir manası yok.

Gerekli uygulamanın az olması diye bir şeyin söz konusu olduğunu zannetmiyorum aslına bakarsanız. Fakat Windows Phone eleştirilirken market konusunda fazlasıyla eleştiriliyor. Fakat yeni bir sistem olması tamamen göz ardı ediliyor. Kesinlikle daha üstün olduğunu söylemiyorum. Google Play kesinlikle an itibariyle Windows Phone marketten üstündür. Fakat bunu sayı ile ifade etmeye çalışanları anlayamıyorum ben. Çocukluk yıllarında alınan ''99 in 1'' ateri kasetlerine benzetiyorum Google Play'i; onca uygulama içinde işe yarayanların sayısı oldukça az. Google Play'in ve App Store'un daha üstün olduğunu kabul etmeye gerek yok zaten çok daha üstünler. Fakat Windows Phone marketi de hiçbir şey yapmıyormuş, geliştirmiyormuş gibi göstermek de pek samimi olmuyor.

Herhangi bir üstünlük kurmaya çalışmadım. Kesinlikle Windows Phone marketin çok fazla eksiği var. Fakat Google Play'deki sayının da göz doldurmaktan başka bir şey olmadığını söylemek istedim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe S. -- 24 Ağustos 2013; 14:19:00 >

• Insagram

6tag

• Instagram mükemmel bir uygulama, milyonlarca kullanıcısı var ve Windows Phone'da yok bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Instagram mükemmel bir uygulama, milyonlarca kullanıcısı var ve Windows Phone'da yok bu kadar basit.

Windows Phone'da var. Al sana 6tag harika bir uygulama. İleride orjinal uygulama olursa şaşırmayın. Hem Facebook ve instagramın kendi şirketi tarafından yapılmamasını ben Android'e bağlıyorum. Malum Google'ın youtube'a açıkça yaptıkları başkasına gizlice yapmadıkları anlamına gelmiyor. İstediği kadar uğraşsın başarılı olamayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Instagram her fonksiuonuyla wp8'de var ve kusursuz calisiyor. Girdigim programin isminin bir onemi yok. Ha benim zaten umrumda olan bi uygulama degil.

• Pazarda şu an üçüncü bir mobil sisteminin rakip olarak olması gerekiyor. Bu yüzden wp8'in gelişmesi tüketicinin işine gelir. Ne kadar çok rekabet o kadar çok tüketici yararı

• akmac A kullanıcısına yanıt
    Bu benim için Windows Phone'u tercih etmeme sebebi değil. Ben alırım kullanırım sen almazsın. Bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

Instagram mükemmel bir uygulama, milyonlarca kullanıcısı var ve Windows Phone'da yok bu kadar basit.

Windows Phone'da var. Al sana 6tag harika bir uygulama. İleride orjinal uygulama olursa şaşırmayın. Hem Facebook ve instagramın kendi şirketi tarafından yapılmamasını ben Android'e bağlıyorum. Malum Google'ın youtube'a açıkça yaptıkları başkasına gizlice yapmadıkları anlamına gelmiyor. İstediği kadar uğraşsın başarılı olamayacak.

Daha oncede boyle bir uygulama cıkıp instagram ın sikayeti üzerine kaldırılmıştı.

Instagram serverı üzerinden resim yollamak yasal degıl, 1 haftası var bu uygulamanında..

Bir de resmi uygulama olur yazmış. Allah bizi cahiller den korusun

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

quote:

Daha oncede boyle bir uygulama cıkıp instagram ın sikayeti üzerine kaldırılmıştı.

Instagram serverı üzerinden resim yollamak yasal degıl, 1 haftası var bu uygulamanında..

Demek istediğimi anladığından emin değilim. Eğer instagram isterse uygulama sahibiyle anlaşıp bunu orjinal uygulama yapmaya karar verebilir nedir senin derdin? Kendi kendine mi orjinal olacak sanıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

quote:

Instance ve metrogram isimli benzer uygulamalar uzun suredir hizmet veriuor.

hayir bir de bu tavrin sebebi ne? Kapansa mutlu olacakmissiniz gibi.

Wp magaza su anda ger turlu uygulama ihtiyacina rahatlikla hizmet edebilecek olcude zenginlesti. Bunun kime zarari ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 25 Ağustos 2013; 4:45:14 >

• Bu adamın vine uygulaması çok iyi bu da çok iyidir

• Nokia PATH isimli bir uygulamasını duyurdu geçenlerde,ayrıntı bilmemekle beraber instagram benzeri bir uygulama olduğunu söyleyebilirim...Sanırım bu şirketler arası göz dağı
  • instagrami bilen bilir 6tag gibi olmayacaktir en azindan instagrami kullanipta 6tag i kullanacak olanlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.