Şimdi Ara

DriveClub'ın Kapak Tasarımı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     PlayStation 4'ün çıkışına hazırlanan yarış oyunu DriveClub'ın kapak tasarımı yayınlandı. Kapağın final tasarımına baktığımızda PS4'ün oyun kutularının temasıyla şık bir uyum sağlandığını görüyoruz. Aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Güzel gözüküyor gerçekten, umarım çıkışına kadar frame'i yükseltebilirler. O zaman tadından yenmez.
  • Cok guzel olmus
  • Yeni nesilin şişirilmiş,ama patlayacak oyunlarından biri bu,diğeri de The Crew
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Yeni nesilin şişirilmiş,ama patlayacak oyunlarından biri bu,diğeri de The Crew

Forza for! diyorsun yani?
  • Aşırı kırmızı olmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen dediğin doğru olabilir. Grafik dışında sağlam bir tanıtım görmedim oyunda.

Sürüş, sesler ve harita nasıl oyun uzun ömürlü mü ? Bunlar çok önemli.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Sir Maximus<br><br>Yeni nesilin şişirilmiş,ama patlayacak oyunlarından biri bu,diğeri de The Crew</blockquote><br><br>Aynen dediğin doğru olabilir. Grafik dışında sağlam bir tanıtım görmedim oyunda.<br><br>Sürüş, sesler ve harita nasıl oyun uzun ömürlü mü ? Bunlar çok önemli.

Bozacının şahidi şıracı. :D

• quote:

Yav he he..
  • Driveclub yeni neslin en iyi yarış oyunu. Grafikleri de rakipsiz. pgr yıkılınca meydan Driveclub'a kaldı

Sir Maximus xbox'ın kendisi batıyor haberiniz yok. Ön siparişlerde PS4 uzak ara önde. Wii u gibi olacak xbox
  • Sadece kokpit olması gibi bir saçmalık yapmazlar herhalde.Ben başka kamera açısı görmedim çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Sadece kokpit olması gibi bir saçmalık yapmazlar herhalde.Ben başka kamera açısı görmedim çünkü.

1.20'den sonra başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: pastadanadam<br> <br> Sadece kokpit olması gibi bir saçmalık yapmazlar herhalde.Ben başka kamera açısı görmedim çünkü.<br> </blockquote><br> 1.20'den sonra başlıyor.<br> <br> <br><br><br><center><object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WinPfGC9_qg"><param name="wmode" value="transparent"><embed src="http://www.youtube.com/v/WinPfGC9_qg" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></object></center><br><br><br>

Artık çok daha mutluyum :D

• Yeni neslin en iyi yarış oyunu dedi ya la
  • kapak resmi o kadar da iyi değil bence hatta olmamış bu oyunun da pek tutacağını sanmıyorum forza oynayan birisi zaten bu oyunu normal bulur.Özellikle grafiklerde bir değişiklik yok forza 4 hatta forza 3 bile daha iyi bence şu videodan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Pomeron_97

quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Sir Maximus<br><br>Yeni nesilin şişirilmiş,ama patlayacak oyunlarından biri bu,diğeri de The Crew</blockquote><br><br>Aynen dediğin doğru olabilir. Grafik dışında sağlam bir tanıtım görmedim oyunda.<br><br>Sürüş, sesler ve harita nasıl oyun uzun ömürlü mü ? Bunlar çok önemli.

İlla Xbox cı olmak gerekmiyor gerçek birşey söylemek için. Kötü de demedim iyide.

UC4 + PS4 Bundle bekliyorum şimdi.

• quote:

quote:

quote:

İlla Xbox cı olmak gerekmiyor gerçek birşey söylemek için. Kötü de demedim iyide.

Gerçek olup olmadığı belli değil ki. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: xb-treck

kapak resmi o kadar da iyi değil bence hatta olmamış bu oyunun da pek tutacağını sanmıyorum forza oynayan birisi zaten bu oyunu normal bulur.Özellikle grafiklerde bir değişiklik yok forza 4 hatta forza 3 bile daha iyi bence şu videodan sonra

Çok değil, az kaldı, yakında hasedinden çatlarsın..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gerçek olup olmadığı belli değil ki. :D

İlla ki duyurulacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: xb-treck

kapak resmi o kadar da iyi değil bence hatta olmamış bu oyunun da pek tutacağını sanmıyorum forza oynayan birisi zaten bu oyunu normal bulur.Özellikle grafiklerde bir değişiklik yok forza 4 hatta forza 3 bile daha iyi bence şu videodan sonra

bari avatarını değiştir.yalanlarını da kendine sakla yeni neslin en iyi yarış oyunu olacağına inandığım bir oyun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.