Şimdi Ara

Sony Honami'den ikinci resmi görsel geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
2.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Honami'den ikinci resmi görsel geldi

Eylül ayının ilk haftasında tanıtılacak Sony'nin şimdiye kadar ki en iyi akıllı telefonu Honami/Z One için bu kez Facebook üzerinden ikinci ipucu geldi.

Model Xperia üst seviye serisinde olduğu gibi su ve toz geçirmez olacak. Görselde de su altına girişi esnasındaki enstantane paylaşılmış. Görselde ayrıca kenar kısımda yer alan atanmış kamera tuşu da dikkat çekiyor. Yapılan yorumlar, Sony'nin medyada yer alan iddialara paralel bir şekilde ipuçlarını paylaştığı yönünde. Bugüne kadar gündeme gelen iddialar ile ortaya çıkan Xperia Z One manzarası ise şöyle sıralanıyor:

- 5 inçlik Full HD Triluminous ekran ve yüzde 16 daha geniş renk gamı

- Japon Asahi tarafından geliştirilen dayanıklı Dragontrail ile harmanlanmış ön cam koruma, Gorilla Glass 3 arka cam koruma

- Karbon fiber çerçeve

- Toz, su ve şok dayanıklılığı IP 58/58

- 2.3GHz saat hızında çalışan Snapdragon 800 işlemci

- Adreno 330 grafik birimi

- 16GB depolama kapasitesi ve microSD desteği

- 3100mAh batarya ve yeni STAMINA modu

- MHL / Miracast / NFC / Bluetooth 4.0 / LTE / Wi-Fi (a/b/g/n; a/c)

- Android 4.2.2 Jelly Bean

- 20.7MP çözünürlükte Exrmo RS CMOS yığın sensör, G lens, BIONZ görüntü işlemci, X-reality Pro video işleme motoru

- 2MP çözünürlükte Full HD kayıt kapasiteli Exmor R sensör

- kızılötesi sensör

- Çift stereo hoparlör

Sony'nin tüm birimlerinin kendi teknolojileri ile katkı yaptığı Xperia Z One modelinin Ekim-Kasım aylarında global olarak satışa sunulması bekleniyor. 

• Bu telefon harbi bomba gibi geliyor
    Fiyat ne olur acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 24 Ağustos 2013; 1:51:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla o 16Gb olacak arkadaş yoksa işin raconu bozulur. Mâzallah 3'ten fazla oyun kurarız falan...

• Bu donanıma android işletim sistemi gitmemiş sanki. Meego olsaymış daha iyi olurmuş. Onun dışında iyi bir 2. görsel hazırlanmış. Su kabarcıkları falan. 3. görselde de arka profili görürüz heralde. Gizem iyidir.
  • Böyle gelirse eğer, her modelde eksik birşey görmekten bıkan, kapitalist çarklara sıkıştırılmaya zorlanan tüketici "bir nebze de olsa" gözü arkada kalmadan satın alabilir.
    Ben androide gecebilirim şahsen. Xperia Z Ultra'daki gibi ekran problemleriyle vs uğraştırmazsa.
  • Su geçirmezlik yüzünden kulaklık jakı kapak altında kalıyordu. Sony eleştireleri dinlemiş ve bağlantı noktalarını kapağın altına gizlememiş. 3100 Mah batarya çok çok iyi olmuş.

Malum plastikçi marka şurda yazan Gorilla Glass 3'lü arka korumaya, Karbon Fiber gövdeye çok iyi baksın yakında onlara da lazım olacak...

• Xperia Z gibi çok konuşulup sonuda Z gibi olacak bence

• bu sefer tam olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bu donanıma android işletim sistemi gitmemiş sanki. Meego olsaymış daha iyi olurmuş. Onun dışında iyi bir 2. görsel hazırlanmış. Su kabarcıkları falan. 3. görselde de arka profili görürüz heralde. Gizem iyidir.

Hangi işletim sistemi androide gidiyor ki ? bunun 10 katınıda yapsalar android yine telefonu sömürmeye devam edecek.
  • Benim anlamadığım nokta neye göre %16 daha geniş renk gamı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPasam

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bu donanıma android işletim sistemi gitmemiş sanki. Meego olsaymış daha iyi olurmuş. Onun dışında iyi bir 2. görsel hazırlanmış. Su kabarcıkları falan. 3. görselde de arka profili görürüz heralde. Gizem iyidir.

Hangi işletim sistemi androide gidiyor ki ? bunun 10 katınıda yapsalar android yine telefonu sömürmeye devam edecek.

Bu sömürü düzeninde daha çok androidli telefon çıkar.

4.2.2 4.3.3 4.4.4 diye kaplumbağa hızında devam ederse bu sistem, windows phone 10 u göremeden yıkılmaya mahkumdur. Her geçen gün ilerleyen bir windows phone market, o çok önem verilen instagramın yakında windows markete gelecek olması, gameloft firmasından gelen haberler, nokia ve microsoft iş birliğiyle her yeni lumianın donanımının güçlenerek gelmesi bu sömürünün sonunun gelmesi demektir. Şartlar eşitlenmek üzere. Tabloda windows phone okları zirveye çıkarken androidin okları yan gitmekte. Çarşambanın gelişi perşembeden bellidir.

• Yine 1999 lira'dan piyasaya girecek 1 yıl sonra 1k seviyesine gerilediğinde tarafımdan satın alınacak.
    Tabi samsung'un üzerinde çalıştığı telefonlar için SSD projesi yürürlüğe girmezse.
    Şahsen yılın sonlarına doğru 300-400 mb yazma okuma hızına sahip cihazlar göreceğimizi ümit ediyorum.
    Eğer ki bu yapılmasa sony bu sefer kazanır.

• xperia znin aynısı olucak işte, donanim olarak upgrade edilmiş versiyon
    umarım alttan ustten kamyon yolu bırakmazlar takoz gibiydi xperia z

• O kadar özellik koy, s master mx koyma... Sony şu söylediğim hamleyi yapsa satışları %30 artacak bunu hiçbirisi göremedi mi yahu... Sonra her yıl güncelle al sana yeni amiral gemisi, 6 ayda 1 çıkartıp da önceki versiyonu üvey evlat yapma

• 16 gb gitmemis bu telefona

• Sony beklentiyi yükseltiyor inşallah beklenildiği gibi gelir. Tek yakışmayan 16Gb olması ilerde 32 ve 64 versiyonları mutlaka çıkar.

Sony, Samsung, Apple, Nokia, HTC bombaları yılbaşı öncesi patlatacak
  • Yalnız 4k video ya 16 gb kapasiteye kaç dk video çekebilirsiniz merak ediyorum.FHD video çekerken bile 3 dklıık bir video 300 mb civarı yer tutuyor.Birlieri diyicek ki sd card alırsın ama kutudan çıkan içeriğiyle ben toplam 1 saat video çekebiliceksem o saçmalıktan öte birşey olmaz.
  • Adamlar sanırım bu sefer bir efsane yaratacaklar. Bence bu telefon seneye firmaların yeni amiral gemilerini tanıtacağı döneme kadar kral olur. Abi şu özelliklere bakar mısın ya ? Bu nedir.

• bu kadar gizlenecek ne var z nin kopyası işte, sular falan
  • söyleyecek birşey bulamadım mükemmel yaaa:)))))

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.