Şimdi Ara

Nokia Lumia 925, Lumia 625 ve Asha 501 Türkiye'de; Detaylar bu videomuzda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia yeni modeller ile Türkiye'deki güncel ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Lumia 920'nin devamı olarak geliştirilen 6 lensli kamera sistemine sahip iddialı model Lumia 925, 4.7-inç ekranı ile Finlandiyalı üreticinin şu ana kadar yaptığı en büyük ekranlı telefon olan ayrıca 4G desteği hazır gelen Lumia 625 ile düşük maliyetli cihaz segmentinde yer alan ancak buna karşın kübik tasarımı ve malzeme kalitesi ile dikkat çeken Asha 201 hakkında merak edilen tüm detayları Nokia Türkiye Ürün Müdürü Ali Mutlu Direk ile konuştuk. 

• store nasıldır bılmem ama devir store devrine gidiyor.Kendı gelıstırmelı bu konuda.Adını hiç duymadım nokıa store konusunda.
  • Geldi beklediğim alet (925)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 925 çok farklı Bi cihaz 920'den (!)

• asha 501 de 3g yokmus bu devirde olmıyacak birşey bu
  • Nokia çalışılıyor.

Yalnız asha 501 sistemi nedir öyle. Yine yapmış yapacağını.

• Lumia 1020nin fiyatını bilerek mi sormadınız??? O adamın bildiğine kalıbımı basarım

• Son saniyeye dikkat.

Görüşeceğiz, görüşeceğiz.

• 13:39 dakikada Ali bey, Erdi beyin bacağına vuruyor sanırım.

"çok dikkatlisin bu arada" : )

• 925 çok farklı Bi cihaz 920'den (!)

• quote:

Orijinalden alıntı: alicosgun

store nasıldır bılmem ama devir store devrine gidiyor.Kendı gelıstırmelı bu konuda.Adını hiç duymadım nokıa store konusunda.

Önce haberdeki videoyu izlede ondan sonra yorum yap.Konu açılmış 2 dk sonra yorum atıyorsun.Bir yere birşey mi yetiştiriyorsun?İlk mesajı attın 5 karış boyun mu uzadı?Şu üyelerin forumu kullanmasını öğrendikleri günü ne zaman görecez
  • quote:

store nasıldır bılmem ama devir store devrine gidiyor.Kendı gelıstırmelı bu konuda.Adını hiç duymadım nokıa store konusunda.

sırf yorum atmış olmak için yorum atıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 24 Ağustos 2013; 1:30:40 >
  • quote:

ben bile biliyorum (nick), sen bu kafayla gelmiş yorum atıyorsun hiç duymamış
  • 2si1 nerelerde?

• Erdi abinin adam 920de 820de 4g var dediğinde nasıl şaşırdı hayret ettim valla. Telefonların islemcisinin kod numarasından bataryasinin mah değerine kadar ezbere bilen kisi bu telefonlarin 4g destekledigini bilmesi gerekirdi. Ama galiba adam da salladı biraz yoksa erdi abi bilirdi ya.

• Nedense pek içten ve samimi bir konuşma olmamış. Müşteri kazanacaklarına, kaybedecekler.

Baskı olduğunu hissettiğim bir konuşma olmuş.

Erdi beye kolay gelsin. Öyle yada böyle haber yapma, bizi bilgilendirmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Nokia güzel ürünler çıkarıyor ama fiyatını hak ettiği konusunda hala şüphem var. Yeni modellerle fiyatlar düşerse alınabilir olacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Önce haberdeki videoyu izlede ondan sonra yorum yap.Konu açılmış 2 dk sonra yorum atıyorsun.Bir yere birşey mi yetiştiriyorsun?İlk mesajı attın 5 karış boyun mu uzadı?Şu üyelerin forumu kullanmasını öğrendikleri günü ne zaman görecez

ben zaten hep haksiz oldum nedense,hep başkalari hakli oldu. artik gorust belirtirkende izin almak gerekiyor forumda ki ceo lardan herhalde.

• Her zaman dikkatimi çekiyordu da yazmak bugüne nasipmiş...

Erdi Bey,

Bence röportaj sırasında kameraya bakmak yerine konuğunuza odaklanırsanız daha iyi olur kanımca... Bu şekilde sürekli kameraya dönmeniz biraz garip görünüyor... Konuşmayı bizimle yaptığınızda elbette bize bakarsınız da konukla konuşurken bize bakmanız öncelikle konuk açısından hoş değil... Kendisiyle konuşan kişi yüzüne bakmıyor... :)

İyi çalışmalar...

• quote:

İmza, yorum uyumu.
  • Güzel video ama keşke arkadaki çatal, bıçak sesleri, öksüren insanlar ve geçen gölgeler olmasaydı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.