Şimdi Ara

İddia : İlk 4 milyonluk Galaxy Note 3, Snapdragon 800 işlemcili olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İddia : İlk 4 milyonluk Galaxy Note 3, Snapdragon 800 işlemcili olacak

4. nesil iletişim teknolojilerini tanımlayan 4G LTE altyapılarının giderek daha fazla ülkeye yayılması, amiral gemi modellerinin sevkiyat planlarında da değişiklik yapılmasına neden oluyor. 

Samsung bilindiği gibi amiral gemi modellerinin 3G versiyonlarında kendi işlemcilerini, 4G LTE versiyonlarında Qualcomm işlemcilerini kullanıyor. Lansman sonrası ise 3G versiyonlar daha fazla üretilirken, 4G LTE versiyonlar ise ABD, Kanada, Japonya, Güney Kore gibi ülkeler için nispeten daha az seviyede üretiliyordu.

Ancak Galaxy S4 modeli ile Samsung bu döngüyü kırmaya başladı. Artık Almanya, İngiltere, Fransa gibi Avrupa ülkelerinde ve bazı Asya ülkelerinde kullanılmaya başlayan 4G altyapıları nedeniyle LTE versiyonları daha fazla üretilir ve sevkedilir oldu.

Gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy Note 3 modelinin ilk 4 milyon sevkiyatında Snapdragon 800'lü LTE versiyonuna yer verecek. Bunun bir sebebinin de Exynos 5420 yongaseti üretiminde yaşanan problemler olduğu belirtiliyor.

Samsung sonrasında ise sevkiyatları yüzde 20-30 şeklinde Exynos 5420 yognasetli 3G versiyonları ile göndermeye başlayacak. Bu bakımdan Galaxy Note 3 modeline ilk olarak LTE altyapısını kurmuş ülkeler kavuşacak. Sonrasında ise ülkemizde dahil olmak üzere 3G altyapılı ülkeler modeli görme şansına sahip olacak. Bu değişikliğin satışta bir gecikmeye neden olup olmayacağı ise bilinmiyor.

Samsung'un 4 Eylül tarihindeki etkinlikte tanıtacağı Galaxy Note 3 modeli 5.7 inçlik Super AMOLED Full HD ekran, Exynos 5420 veya Snapdragon 800, 3GB RAM, Android 4.3 işletim sistemi, optik imaj dengeleme destekli 13MP çözünürlükte kamera, 3200mAH batarya, 32GB/64GB depolama kapasitesi gibi özelliklere sahip olacak.  

• Bu resim resmi resim midir? Öyleyse, hoş bir görünümü var.

S4'de de aynı plastiği kullanınca satış rakamlarını gördük.
    Note 3'de hatalarını görmüş bir şekilde gelecekler gibi Samsung.

• hadi ben telefonu kullanırken 4g gelirse ülkemize, gidip bir daha mı telefon alacağım standart gönder her yere madem.

• bunun tasarımınıda begenmeyen varsa ötmesin daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu resim resmi falan değil
    bi ara bazı hayalciler samsungla apple birlikte telefon yapsa nasıl olur diye çizilmiş bi tasarım ...(yanlış hatırlamıyorsam)

• Bu resimde deklanşör tuşu var. Modelde olacağını sanmam.

• çöp

• 3g ram olan ilk telefon Exynos 5420 pek emin değilim snapdragon 800 güç seviyesinde olur inşallah...

• Yahu Samsung, bir de orjinal bir tasarım yap be.Yandan bildiğin iPhone.Nereye kadar sürecek bu? Biz sana orjinal ol diye para kazandırıyoruz.

• aynı model telefonun bile donanımları kendi içinde farklılaşıyorsa eğer apple'ı tebrik etmek gerekir

• Hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: zulfiquarr

çöp

Bi bitmediniz beee... Allah askina bana çöp olmayan bi donanim söylesene. Telefonda i7 ve hd7990 olmasini falan mi bekliyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 23 Ağustos 2013; 16:22:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: zulfiquarr

çöp

Bi bitmediniz beee... Allah askina bana çöp olmayan bi donanim söylesene. Telefonda i7 ve hd7990 olmasini falan mi bekliyorsunu?

i7 li telefon var deniliyordu bi ara benchmartkta 43.000 almıştı hatta sogutucusu vardı yanlış hatırlamıyorsam

not:note3 çop vb. demeye çalışmıyorum

• yeterli test edilmemiş yazılımla göndersinler gene s4 te yaptıkları gibi.

donanım donanım nereye kadar onu çalıştıracak düzgün stabil yazılım olmadıktan sonra

s4 halen kilitlenme sorunları var. halen şarj sorunları var. kamera kullanırken resetleniyor. daha 2 aylık cihaz. milyonlarca satsın ama şikayetler düzelmesin.

ayrıca note u diğer cihazlardan ayıran spen ve ekran boyutu ilen neredeyse s4 boyutlarında bir cihaz çıkartıp ram ekleyip piyasaya süreceklerse bıraksınlar artık bu işi.

bi fark yarat artık samsung yaratmıyorsanda plastik malzeme kullanma yazılımına özen göster

madur s4 sahibi

• Türkiye'ye exynos vericez diye inşallah geciktirmezler satışını.

• https://www.facebook.com/groups/note3tr/

note 3 hakkında tüm gelişmeleri facebook grubumuzdan takip edebilirsiniz :)

• hiçbi markanın fanı manı değilim en son galaxy note deneyiminden sonra samsung marka toplu iğne bile almam evime telefonun 1 sene içinde heryeri bozuldu şarjı %30'dan fazla dolmuyor kamerayı acıyorum simsiyah ekran bazen şebeke bi gidiyodu 2 gün sonra geliyo hiç uygulama yüklemediğim halde bellek dolu uyarısı vermeler falan 1000 liraya aldığım telefonu 200 liraya satabildim

• Ya bu telefonun tasarımı yukarıdaki fotograftaki gibi olursa gerçekten harika olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 23 Ağustos 2013; 22:39:50 >
  • Hocam onu bunu bırakın da 1 hafta oldu ne 2si1 var nede mesut çevik ile canlı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

hiçbi markanın fanı manı değilim en son galaxy note deneyiminden sonra samsung marka toplu iğne bile almam evime telefonun 1 sene içinde heryeri bozuldu şarjı %30dan fazla dolmuyor kamerayı acıyorum simsiyah ekran bazen şebeke bi gidiyodu 2 gün sonra geliyo hiç uygulama yüklemediğim halde bellek dolu uyarısı vermeler falan 1000 liraya aldığım telefonu 200 liraya satabildim

200 liraya alan ona bir cyanogenmod çakar uff deyme keyfine adamın :D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.