- x
İNTERNET AÇILIŞ SAYFAMI DEĞİŞTİREMİYORUM.
66 Cevap296869 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1457 Mesaj
8 Temmuz 2006; 9:05:33 

İNTERNET AÇILIŞ SAYFAMI DEĞİŞTİREMİYORUM.BAŞLAT ÇALILTIRDAN YAPILIYRODU AMA UNUTTUM HATIRLAYAN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN.

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

1181 Mesaj
8 Temmuz 2006; 9:15:23 

denetim masasından imternet seçeneklerinden giriş sayfasını değiştirebilirsin

http://mguney.com/
http://mguney.com/merhaba-dunya/
http://mguney.com/iki-ulke%E2%80%99-ye-bayram-mujdesi/

1457 Mesaj
8 Temmuz 2006; 9:19:18 

ocein ordan değişmiyor ordan değişse konu açmazdım.site kapattı orayı.tıklanılmıyor.benim dediğim yerden nsaıl değişiyordu hatılayan yok mu?

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

1986 Mesaj
8 Temmuz 2006; 9:22:10 

ozaman explorere seceneklerden deistir (ki ayni ey ) eger ordnda deismesse virüs girmistirki fomat atman lazim benim arkadasima da olmustu orayi kitlemisti virüs deistirmeyai bırak adres yerine yazi bile yazamiodun format atinca duzeliyo

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
2005 TOYOTA COROLLA TERRA SPECİAL 1.6 110 HP

1502 Mesaj
8 Temmuz 2006; 9:43:01 

quote:

Orjinalden alıntı: imamoglu

ozaman explorere seceneklerden deistir (ki ayni ey ) eger ordnda deismesse virüs girmistirki fomat atman lazim benim arkadasima da olmustu orayi kitlemisti virüs deistirmeyai bırak adres yerine yazi bile yazamiodun format atinca duzeliyo

bu sorun için formatmı atılır ya.. alt tarafı bi virüs girmiş, bana da olmuştu bikere, ad awareyle tarama yap düzelecektir...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Temmuz 2006; 14:49:04 

805 Mesaj
8 Temmuz 2006; 15:15:25 

3322 Mesaj
8 Temmuz 2006; 15:44:42 

quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

bu sorun için formatmı atılır ya.. alt tarafı bi virüs girmiş, bana da olmuştu bikere, ad awareyle tarama yap düzelecektir...

tmm küçük bir sorun gibi gözüke bilir ama bazen göründüğünden çok daha kötü olabbiliyor

sen önce bir taram yap sonra olmazssa format at derim ben zaten başka çare kalmıyor

The Power of Dreams Honda

Team Technical !

Uzaklaştırılmış
8 Temmuz 2006; 17:49:10 

0

Aynı sorunu olan iki makineyi bununla taratttım ve sistem kurtuldu.

quote:

Orjinalden alıntı: :::SpyNet:::

Ad-Aware SE kullan

http://www.download.com/3001-8022_4-10399602.html

519 Mesaj
8 Temmuz 2006; 19:55:28 

Run

Gpedit.msc

Kullanıcı Yapılandırması

Yönetim Şablonları

Windows Bileşenleri

internet Explorer

--Giriş sayfası ayarları değişimini devreden çıkar.

yapılandırılmadı veya devre dışı yapıp giriş sayfası bölümünü kullanılabilir hale getirdikten sonra About:blank yaz..

--Giriş sayfası ayarları değişimini devreden çıkar.

bölümünü etkin yapıp.. giriş sayfası ayarları degişimini önleyebilirsin..

x

Uzaklaştırılmış
8 Temmuz 2006; 21:26:39 

başlat/çalıştır/çıkan yere regedit yaz/tamam de/HKEY-CURRENT USER tıkla/aşağıda software e tıkla/policies tıkla/microsoft tıkla/internet explorer tıkla/control panel tıkla/şimdi sağ tarafta homepage yazan birşey görmen lazım.onun değerini 0 yap.
en son ordan çık internet explorer ı aç....araçlar/internet seçenekleri/giriş sayfasında ne olmasını istiyorsan yaz ve uygula tamam de
BİRDAHA DA BİLMEDİĞİNİZ KONULARA BOŞ SALLAMA CEVAPLAR ATMAYIN,AD AWARE YMİŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIDDD -- 8 Temmuz 2006; 21:35:56 >

505 Mesaj
8 Temmuz 2006; 21:43:17 

ayrıca çalıştır regedit yaz.
çıkan ekranda hangi sayfa açılıyosa onun adını arattır.
bulduğun ve yabancı olan her site adını sil.

338 Mesaj
8 Temmuz 2006; 23:13:00 

quote:

Ad-Aware SE kullan

Ya beyler aynı sorun bende de var. msn.com açılış sayfası yapılmış ve değiştiremiyorum. Program ekle/kaldırdan msn araç çubuğunu kaldırdım. Ama bideğişiklik olmadı. İnternet exp / özelliklerde açılış sayfası özelliği kapalı.
Bu programı yükledim taradı falan ama bi işe yaramadı yada ne yapacağımı tam olarak bilmiyorum ben.
Yardımcı olursanız sevinirim.

i'm spendin my time ,
watchin the days go by...

Uzaklaştırılmış
8 Temmuz 2006; 23:17:00 

quote:

Orjinalden alıntı: collosus

Ya beyler aynı sorun bende de var. msn.com açılış sayfası yapılmış ve değiştiremiyorum. Program ekle/kaldırdan msn araç çubuğunu kaldırdım. Ama bideğişiklik olmadı. İnternet exp / özelliklerde açılış sayfası özelliği kapalı.
Bu programı yükledim taradı falan ama bi işe yaramadı yada ne yapacağımı tam olarak bilmiyorum ben.

Yukarda yazdım ya
ne ad awaresi ya,bu yorumlara ne bakıyorsunuz,post işi bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIDDD -- 8 Temmuz 2006; 23:17:33 >

Uzaklaştırılmış
8 Temmuz 2006; 23:18:29 

birde bunu dene

http://paretologic.com/XoftSpy422_191.exe

quote:

Orjinalden alıntı: collosus

67 Mesaj
9 Temmuz 2006; 7:09:24 

quote:

Orjinalden alıntı: FIDDD

başlat/çalıştır/çıkan yere regedit yaz/tamam de/HKEY-CURRENT USER tıkla/aşağıda software e tıkla/policies tıkla/microsoft tıkla/internet explorer tıkla/control panel tıkla/şimdi sağ tarafta homepage yazan birşey görmen lazım.onun değerini 0 yap.
en son ordan çık internet explorer ı aç....araçlar/internet seçenekleri/giriş sayfasında ne olmasını istiyorsan yaz ve uygula tamam de

sağol abi ya aynı sorun bendede vardı sayende düzeldi

2423 Mesaj
9 Temmuz 2006; 10:36:26 

ad-aware yi pc ne kur..Bir tarama yap sorun çözülür..

150 Mesaj
9 Ağustos 2006; 15:09:42 

baslat/çalıstır/regedit/düzen/bul bul kısmına start page yaz ve bul de bulunca üzerine çift tıkla istedigin adresi baslangıc sayfası olarak degiştirebilirsin sayfanı

1 Mesaj
5 Eylül 2006; 12:21:13 

quote:

Orjinalden alıntı: cimb

sağol abi ya aynı sorun bendede vardı sayende düzeldi

ya ben microsofta tıklıyorum ama internet explorer diye birşey çıkmıyor ne yapmam lazım yardım çok acil..

1097 Mesaj
5 Eylül 2006; 19:03:15 

+1 aynı sorun bende de var...?

quote:

ya ben microsofta tıklıyorum ama internet explorer diye birşey çıkmıyor ne yapmam lazım yardım çok acil..

ĵђmâl etмez,ĭмtîђαπ eđeя...
"... O bilmeksizin bir yaprak dahi düşmez" [6/59]

919 Mesaj
7 Eylül 2006; 23:21:02 

+5000000000000000000000000
bilmeyen yazmasın
quote:

Orjinalden alıntı: msui

ayrıca çalıştır regedit yaz.
çıkan ekranda hangi sayfa açılıyosa onun adını arattır.
bulduğun ve yabancı olan her site adını sil.

Electric and Electronic Engineer

229 Mesaj
11 Eylül 2006; 9:16:19 

spy girmiş heralde bilgisayarına güvenlik sadece açılış sayfasını mı değiştiremiyosun yoksa internet sayfası açılınca yanında bikaç sayfa da açılıyo mu eğer böyleyse ad-awareyle tarat sonra güvenlik ayarlarını biraz yükselt.Eğer çok büyük sorunun warsa format son çare benim bilgisayarımda açılış sayfasından sonra yanına ek sayfalar açılıyodu güvenlik ayarlarını fulledim artık öyle bi sorunum kalmadı.Bi dene istersen fayda var.

1962 Mesaj
12 Eylül 2006; 18:51:34 

ÇOK BASİT ARKADAŞIM :
BAŞLAT>ÇALIŞTIR>REGEDİT>CTRL+F>START PAGE yaz ordan exploler açıldığındaki açılan sayfanın adresini göreceksin o adresin üstüne gelip sağ tıkladığında deiştir seçeneğine tıkla ve oraya istediğin siteyi yaz. bu kadar selamtle!

Intel Core 2 Duo E4600 2.40 GHz | Gigabyte GA945GCM-SL2 | Kingston 2GB DDR2 667MHz (5-5-5-15) | Palit GF8600GTS 256 Mb(DDR3) | Thermaltake TR2-420w | writemaster DVD-RW | AOPEN ES55 Kasa |Segate 160GB SATA2

90 Mesaj
13 Eylül 2006; 12:51:56 

quote:

Ad-Aware SE kullan

kesinlikle

Öyle Bir aşk Öyle Bir sevdaki tarihinin en kötü Günlerinde bile kalplerden ve Gönüllerden sesleniyoruz Bir Kere deil Binlerce kez EsEsEs KiKiKi EsKi EsKi Es...

341 Mesaj
13 Eylül 2006; 19:56:27 

quote:

çok sağol bende de "Mesothelioma" diye bi yer (msnle ilgili galiba) değişmiyo du böyle yaptım değişti. ama şimdi benim bilgisayarda virüs mü var? AVG Free kullanıyom ve bişi çıkmıyo , Avast browserda da çıkıkmadı ama ad awarede 68 critical objects var da Low diyo riskine

Uzaklaştırılmış
14 Eylül 2006; 15:42:40 

quote:

Orjinalden alıntı: imamoglu

FORMATA GEREK YOK ADWARE KULLAN OLUR

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
3 sa. 51 dk. kadarı kaldı.
15 Eylül 2006; 8:00:43 

ÇALIŞDIRA regedit yaz sonra o yolu göster hangi urlye bağlanıyosa linki kopyala burdan
f3le ara
yaz o linki buldumu sil düzelcek ama başka yeri silme haaaa

740 Mesaj
16 Eylül 2006; 15:19:57 

İşletim sistemin Xp ise kesinlikle formatlanması gerekiyor.. Bu hatayı formatsız da halledebiliriz ama performans alamassın kesinlikle....

1 ( Bit ) kadar değerin yok bu alemde....

1444 Mesaj
17 Nisan 2007; 20:06:04 

quote:

helal sana baba
valla eşşek olsa anlar bu açıklamalr ile :) ben bile anladım valla

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

2752 Mesaj
17 Nisan 2007; 22:39:27 

arkadaşım başlangıç sayfan l.sohpetsohpet.com mu eğer öyle ise pc yi bu virus girmeden önceki bir tarihe geri al düzelsin

psn==> ultrAslan-BH1

7 Mesaj
23 Mart 2009; 19:25:12 

İnternet Exproler Açılış Sayfası Değiştir Kilitlenince Yapılması Gerekenler

1-)başlat menüsünden çalıştıra gelip regedit yazacaksın
2-)entere basacaksın
3-)karşına windows kayıt defteri çıkacak
4-)HKEY_CURRENT_USER tıkla
5-)ordan Software bul ve tıkla
6-)içinde Policies bul ve tıkla
7-)onunda içinden Microsoft içinden Internet Explorer içinden Control Panel tıkla orda HomePage var ona çift tıkla ve şunları değiştir Değer Verisi 1 dir onu 0 yap bi de taban onaltılık olsun tamam sorun %200 çözülmüştür

7 Mesaj
23 Mart 2009; 19:27:29 

quote:

Orjinalden alıntı: TheMoJo

İNTERNET AÇILIŞ SAYFAMI DEĞİŞTİREMİYORUM.BAŞLAT ÇALILTIRDAN YAPILIYRODU AMA UNUTTUM HATIRLAYAN VARSA LÜTFEN SÖYLESİN.

İnternet Exproler Açılış Sayfası Değiştir Kilitlenince Yapılması Gerekenler

1-)başlat menüsünden çalıştıra gelip regedit yazacaksın
2-)entere basacaksın
3-)karşına windows kayıt defteri çıkacak
4-)HKEY_CURRENT_USER tıkla
5-)ordan Software bul ve tıkla
6-)içinde Policies bul ve tıkla
7-)onunda içinden Microsoft içinden Internet Explorer içinden Control Panel tıkla orda HomePage var ona çift tıkla ve şunları değiştir Değer Verisi 1 dir onu 0 yap bi de taban onaltılık olsun tamam sorun %200 çözülmüştür

87 Mesaj
24 Mart 2009; 12:38:19 

Arkadaşlar ben regedit deyince, kayıt defteri düzenleme yöneticiniz tarafından devreden çıkarılmıştır yazıyor. Daha öncede bu sorunla karşılaşmıştım geçmişe dönüş yaptım düzeldi ama şimdi bayadır var ve geçmişe dönemem :( Pc yi yönetenle konuş demeyin ben yönetiyorum :)) yardım edersiniz sevinirim..

87 Mesaj
24 Mart 2009; 12:42:49 

Bu arada benim açılış sayfasında hiçbir şey yazmıyordu virüsle alakalı değil yani. Şuan windows'un yeni versiyonunu yükledim microsoft açılış sayfam oldu ama ben google olsun istiyorum..

2094 Mesaj
24 Mart 2009; 14:07:01 

quote:

Orjinalden alıntı: ali46tunc

baslat/çalıstır/regedit/düzen/bul bul kısmına start page yaz ve bul de bulunca üzerine çift tıkla istedigin adresi baslangıc sayfası olarak degiştirebilirsin sayfanı

teşekkürler . internet kafede handy cafe diye aptalca bir program var bu program giriş sayfasını kendi sayfası yapıyor . nasıl değiştirileceğini ögrenmiş oldum .

3 Mesaj
19 Kasım 2010; 18:03:27 

REGEDİT VEYA GPEDİT.MSC AÇILMAYANLAR İÇİN KESİN ÇÖZÜM
İNTERNET EXPLORER'I AÇTIĞINIZDA EN ÜSTTEKİ ADRES ÇUBUGUNA WWW.GOOGLE.COM YAZIP ENTER'A BASIN.GOOGLE AÇILDIKTAN SONRA YENİLE DÜĞMESİNİN ALTINDA BİR EV SİMGESİ VAR ONUN YANINDAKİ OK'A TIKLAYIP 'GİRİŞ SAYFASI EKLE VEYA DEĞİŞTİRE' TIKLAYIN.ÇIKAN SEÇENEKLERDEN BU WEB SAYFASINI TEK GİRİŞ SAYFASI OLARAK KULLANIN SEÇENEĞİNE TIKLAYIN VE TAMAM DEYİN.İNTERNET ŞEÇENEKLERİNDEKİ KİLİT AÇILMAZ AMA KARŞINIZA HEP GOOGLE ÇIKAR UMARIM SORUNUNUZ ÇÖZÜLMÜŞTÜR.

2 Mesaj
22 Kasım 2010; 2:29:09 

ya beyler ben bunların hepsini yaptım yine olmuyor tekrar başa dönüyoruz sıkıldım bu işten biiii yardımmm lütfennnn regedit yapıyorum kapatıyorum bakıyorum yine eski haline dönmüş
lütfenn yardım edinnnn

Uzaklaştırılmış
22 Kasım 2010; 16:09:02 

quote:

Orijinalden alıntı: levent252525

ya beyler ben bunların hepsini yaptım yine olmuyor tekrar başa dönüyoruz sıkıldım bu işten biiii yardımmm lütfennnn regedit yapıyorum kapatıyorum bakıyorum yine eski haline dönmüş
lütfenn yardım edinnnn

bilgisayarını iyi bir spyware programıyla tarat

150 Mesaj
22 Kasım 2010; 17:53:22 

İndir dosyayı tıkla evet de bu kadar

http://www.dosyaupload.net/1408186.html

Uzaklaştırılmış
28 Kasım 2010; 13:33:25 

Bazen Giriş Sayfasını Değiştirmek İstediğinizde İnternet Özelliklerinin Bu Bölümü Kapalı Oluyor.
YAda Siz Değiştiriyorsunuz O Tekrar Kafasına Göre Takılıyorsa O Zaman Aşağıdaki Adımları Sıraıyla YApın

Başlat
Çalıştır
regedit Yaz (winxpde) HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\İnternet Explorer\Control Panel'i açın
sağda yazan HomePage REG_DWORD 0X00000001(1) değerindeki sadece parentez içindeki 1 i sıfır yapın bilgisayarınızı kapayıp açın.
sayfa ismini şimdi değiştirin :)

Uzaklaştırılmış
28 Kasım 2010; 14:03:22 

quote:

Orijinalden alıntı: hıdeyce

Bazen Giriş Sayfasını Değiştirmek İstediğinizde İnternet Özelliklerinin Bu Bölümü Kapalı Oluyor.
YAda Siz Değiştiriyorsunuz O Tekrar Kafasına Göre Takılıyorsa O Zaman Aşağıdaki Adımları Sıraıyla YApın

Başlat
Çalıştır
regedit Yaz (winxpde) HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\İnternet Explorer\Control Panel'i açın
sağda yazan HomePage REG_DWORD 0X00000001(1) değerindeki sadece parentez içindeki 1 i sıfır yapın bilgisayarınızı kapayıp açın.
sayfa ismini şimdi değiştirin :)

yukarda yazılmıştı zaten
neden aynısını tekrar yazıyorsun
aslında neden yazdığını biliyorum nicki spam mesajlarla pişirip kendine güzel bir fake yaratıyorsun
işin kötü tarafı
birileri gelip bu üyelikleri sağda solda bu tarz boş mesajlarla pişiriyor binbaşı falan yapıyor
yarın öbür gün hiç alakası olmayan bir yerde adamın karşısına çıkıyor ve adamın ceza almasına sebebiyet veriyor
buna izin verilmemeli

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#44759858
bu konuda da en az 4 fake üyeliğin var senin
hergün 2 mesaj atsan bunlarla 1.5 yılda hepsi binbaşı olur
ve birçok üyeyi mağdur edebilecek güce sahip olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeNRy__ -- 28 Kasım 2010; 14:06:09 >

315 Mesaj
28 Kasım 2010; 15:44:49 

İNTERNET EXPLORER AÇILIŞ SAYFASI KİLİTLENMİŞSE

Öncelikle BAŞLAT menüsünden ÇALIŞTIR uygulamasını başlatınız.
Ardından açılan pencereye ''gpedit.msc'' yazarak ''Grup İlkesi''
isimli menüye geliniz. Daha sonra ''Kullanıcı Yapılandırması'' sekmesini >
Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri altında bulunan
''İnternet Explorer'' bölümüne kadar ulaşınız.

Tüm bunları yaptıktan sonra karşınıza pencere gelecektir.
Bu menünün sağ tarafında bulunan
'' Giriş Sayfası Ayarları Değişimini Devreden Çıkar'' seçeneğini mouse ile çift tıklatınız.

'' Giriş Sayfası Ayarları Değişimini Devreden Çıkar'' seçeneğini tıkladıktan sonra karşımıza
pencere çıkacaktır. O penceredeki ''Devre Dışı'' seçeneğini işaretleyip TAMAM butonuna tıkla.Artık Açılmıştır.

DOSTUMN BU KESİN İŞİNİ GÖRMESİ LAZIM
ALINTI

╔╬╝│♥│deSIGNed by CRABBY and AYYASH│♥│╔╬╝

53 Mesaj
7 Şubat 2011; 13:12:25 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\
Internet Explorer\Control Panel anahtarını açın. Sağ tarafta bulunan HomePage REG_DWORD 0X00000001(1) değerin-
deki parantez içindeki (1) değerini (0) olarak değiştirin

Başlat-regedit ten yapacan hocam..

1429 Mesaj
7 Şubat 2011; 22:59:30 

Sadece browser hijack recover programıyla bu sorun çözülür onu bunu söylemeyin

2012 Kanuni Breton
2011 Model Toyota Corolla D-4D Comfort Extra

4 Mesaj
2 Mart 2011; 20:24:28 

arkadaşlar bende 1 açılış sitesini değiştirmeme rağmen birkaç dakika sonra tekrar aynı açılış sitesine geri dönüyordu avira antivirle not32 ile ve superanti spayrwayrla taramama rağlen sorunu aşamadım.
2 başka bisorunda ise açılış sitesini google yaptığım halde bile yine değiştirmek istediğim site geliyordu googleye asla giremiyordum ancak formatla kurtarabildim yanlış hatırlamıyorsam kazara bi uygulamayı çalıştırdıktan sonra böyle olmuştu. Tekrar böyle bir sorunla karşılaşırsam nasıl aşabilirim Gpedit.msc haricinde tüm anlatılanları uygulamıştım bilgisi olan lütfen açıklayabilirmi.

33 Mesaj
15 Haziran 2011; 1:23:32 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel anahtarını açın. DİYOR HERKEZ İYİDE BENİMKİNDE MİCROSOFTTAN SONRASI YOK NOLCAK ŞİMDİ NAPILMALI BENDE MİCROSOFTAN SONRA ÇIKAN system certificate ve alt klasörleri varsa başka bi yol ltfn yazın

117 Mesaj
12 Ağustos 2011; 12:04:39 

hiç onla bunla ugraşmanıza gerek yok bu virüs değil bazı programların kurulum aşamasında sorar tollbar-anasayfa felan işaretlediysen yapacagın tek şey İnternet Explorer8 de araçlar>internet secenekleri>ortadaki ayar sekmesi ve ordan yabancı arama motorlarını kaldırın yeter

119 Mesaj
13 Ağustos 2011; 13:44:52 

Hiç uğraşma çözüm PCheck

Tıkla

Toshiba Satellite L755 16x: İntel® Core™ i5-2410M İşlemci (2.30/ 2.90 Turbo Ghz), 4 GB DDR3 RAM , NVIDIA® GeForce® GT 525 cuda 2 gb

117 Mesaj
13 Ağustos 2011; 15:24:56 

CRABBY HAKLISIN İŞLEM ÇOK UZUNDA İŞE YARADI ALLAH RAZI OLSUN SENDEN

1392 Mesaj
14 Ağustos 2011; 8:55:13 

Komedi olmus burasi. Bende bir cozum onrriyim combofix indirin ve taratin diger Sorunlarida cozecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

117 Mesaj
14 Ağustos 2011; 14:44:33 

sen daha bi ayr komedisin combofix virüs temizleme aracı bununla bi alakası yokki

1392 Mesaj
14 Ağustos 2011; 20:45:51 

tabi yok sen kendin bildiğin gibi yap

103 Mesaj
23 Ağustos 2011; 1:31:27 

bendede ayni aorun var fakat mozillada sanirim mozillanin registry dosyasini editlemem gerekiyo yardim lutfen

Macbook Mid-2010

4 Mesaj
23 Ağustos 2011; 11:49:00 

nette cevabı dolu hala buraya yazıyorsunuz ilk önce araştırmalısınız . . !

2125 Mesaj
23 Ağustos 2011; 18:16:19 

Zornoyu azalt

Referans listemhttp://forum.donanimhaber.com/m_76718336/f_//tm.htm http://forum.donanimhaber.com/m_76718336/f_//tm.htmReferans listem PANASONİC 42ST50 2000 HZ Neoplazma \ HP ENVY14 i7 \ MacBook Pro i5 4 gb ram 750 gb hdd /Canon mark 2 \ İpad 2 WİFİ \ \ ps3 320 gb \ WD MY BOOK LİVE 1 TB \ Note 2 3100 mah Selvi Photography Arkadaşlar elimden geleni yaptığım bir sayfadır nacizane sayfama katılırsanız memnun olurum

3 Mesaj
26 Ağustos 2011; 9:32:41 

quote:

Aynı Problem Bendede Vardı Sorun dediğin gibi yaptın Sorun Çözüldü.Bilgi İçin Sağol..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcprotez -- 26 Ağustos 2011; 9:34:56 >

Bir gün büyüyeceğim...

1 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:13:50 

Aynı Problem Bendede Vardı Sorun dediğin gibi yaptın Sorun Çözüldü.Bilgi İçin Sağol..

647 Mesaj
21 Eylül 2011; 3:45:31 

Fıdd dediğni yaptım oldu ama fıdd niye uzaklaştırma yemiş

2 Mesaj
30 Haziran 2012; 0:33:05 

Helal olsun arkadaş. Dediğini yaptım. Sorun çözüldü. Teşekkürler..

23 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
flzf
2 Ocak 2013; 11:20:31