Şimdi Ara

Huawei'in 10 milyonluk Ascend P6 satış hedefinin önünde önemli engel: Panel Üretimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei'in 10 milyonluk Ascend P6 satış hedefinin önünde önemli engel: Panel Üretimi

Yakın zamanda, dünyanın en ince akıllı telefonu olarak lanse edilen Ascend P6 ile Huawei, 10 milyonluk satış sayısını geride bırakmayı hedefliyor.Ancak Huawei, bu hedefe ulaşmasında önünde önemli bir sorun var.

Tedarik zinciri içerisindeki kaynaklardan edinilen bilgilere göre Ascend P6’nın 4.7 inçlik HD, hücre içi dokunmatik panelli ekranının üretimini gerçekleştiren JDI, kısa vadede üretimin yavaşlama riskiyle karşı karşıya. Üretim teknolojisinde yaşanan yavaşlamadan ötürü, kısa vadede arz-talep dengesini kurmasının güç olduğu belirtilen JDI’ın, Huawei’in 10 milyonluk P6 satışına ulaşma hızını büyük ölçüde yavaşlatacağı ifade ediliyor.

440 dolarlık satış fiyatıyla Çin’den başlayarak 19 ülkede raflardaki yerini alan Ascend P6’nın, 2013 sonuna kadar dünyanın 100 ülkesinde satışa sunulması beklenirken; Huawei, tüm yıl için 60 milyonluk akıllı telefon satışı yapmayı hedefliyor.

• ascend d quad vardı bi aralar hayalimdeki telefon hala türkiyede yok olsada artık almam keşke olsaydı atrix alacağima onu alırdım neden getirmedilerki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

ascend d quad vardı bi aralar hayalimdeki telefon hala türkiyede yok olsada artık almam keşke olsaydı atrix alacağima onu alırdım neden getirmedilerki

Bu telefon eylulde gelecek ama. Hayal kurabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

ascend d quad vardı bi aralar hayalimdeki telefon hala türkiyede yok olsada artık almam keşke olsaydı atrix alacağima onu alırdım neden getirmedilerki

Bu telefon eylulde gelecek ama. Hayal kurabilirsin

bi ara hiç getirilmeyecek dendi oyüzden atrix almıştım ama atrix almasaydım bileartık gelsede almam zaten hayale devam

• Tedarik ve pazarlama çok önemli Bunu hakkıyla yapan iki firma var Apple ve Samsung nihayetinde iki firmada mobil pazarda ilk iki sırayı paylaşıyor ve bu tesadüf değil

• Teledon tek kelimeyle mukemmelde, su alttaki ustteki bosluklar ne zamana azalacak bu telefonlarda acaba

• Hemen aldım kurtuldum tedarik zincirinden Şaka bir yana Eylül'de geliyor mutlaka inceleyin arkadaşlar, çok çok şık bir cihaz.
  • ekrani biraz ufak geldi 5.2 falan olsaydi daha bir çekici olurdu kanımca.Ama genede alinabilir 2 yillik ideos x5 kullanicisiyim ekran jelatini kullanmadigim halde tek bir cizik dahi yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.