Şimdi Ara

Dünyanın yeni en incesi Vivo X3 resmi : 4 çekirdekli işlemci, 5.75mm kalınlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünyanın yeni en incesi Vivo X3 resmi : 4 çekirdekli işlemci, 5.75mm kalınlık

Dünyanın en incesi ünvanıyla pazarda bulunan Huawei Ascend P6, artık bu ünvanını diğer bir Çinli Vivo X3'e devrediyor. 5.75mm'lik Vivo X3 modeli firma tarafından resmen duyuruldu. 

Vivo, modeli için ilgili ürün sayfasını da yayına sunmuş durumda. Bu kadar ince bir kasa içerisine iddialı bir donanım koymayacağı tahmin edilen Vivo, bunun yerine farklı özellikleri ön plana çıkarmayı planlıyor.

Model MT6589T olduğu tahmin edilen 4 çekirdekli 1.5GHz saat hızında çalışan MediaTek çözümü yer alıyor. Bu çözümde 357MHz saat hızında çalışan PowerVR SGX 544 grafik birimi mevcut.

5 inçlik IPS ekranda 720p çözünürlük tercih edilmiş. 8MP çözünürlükte arka kamera f/2.2 diyafram aralığına sahip ve HDR destekli.  Ön kamera ise 5MP çözünürlükte. 1GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, 2000mAh batarya, Android 4.2.2 işletim sistemi şeklinde modelin diğer özellikleri mevcut.

Modelde el hareketleri ile telefonu yönetmenizi sağlayan bir kızılötesi sensör yer alıyor. Ayrıca ses tecrübesini en yüksek seviyeye çıkarmak amacıyla ESS firmasından ES9018 DAC ses yongası da modele eklenmiş. 1 Eylül'de Çin'de satışa çıkacak olan Vivo X3 modeli 408$ seviyesinde. Modelin mavi renkli versiyonu 5.75mm kalınlıkta iken, beyaz renkli versiyonu ise 5.95mm kalınlıkta. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• kağıt inceliğine doğru gidiyoruz

• Taktılar inceliğe arkadaş.Şarjı uzun gitsin de kalın olsun problem olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiyopBey -- 23 Ağustos 2013; 11:22:01 >
  • Tipi güzelmiş
  • Ben s3 ü bile doğru düzgün tutamıyorum. Telefonların incelemesi elde tutuşu zorlaştırıyor. Bu telefonu her gün düşürürüm.

• İncelik yerine daha yüksek kapasiteli bataryası olsa daha iyi olur bencede.. Mtk6589t başarılı bir işlemci powersgx 544 ile 720 ekranda yeterli performans sunacaktır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncelik sanki tasarıma bir güzellik katmış gibi.Benim gelecekteki telefonlar hakkındaki düşüncem telefonlar kâğıt inceliğinde olucak ve insanlar telefonlarını şarj etmek ile uğraşmayacaklar.şehirde bulunan kablosuz enerji sistemi ile telefonlar her daim kabnlosuz enerji aktarımı ile çalışır halde olucak.

• incelte incelte jilet gibi edecekler.Permatik firmasıyla anlaşma yapsınlar.
  • Turkcell bu tasarımları görüyormu acaba yada görünce 700 tane mühendis utanıyormu

• 2000 mAh pili nasıl sığdırmışlar o inceliğe

• 6mm 2000mah yerine , 9mm 5000mah seklinde olmasini tercih ederim ama inatla yapmiyorlar iste.

• 2000 mAh pil o inceliğe sığıyorsa Nexus 4 5000 mAh olmalıydı

• Tasarım harika :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Taktılar inceliğe arkadaş.Şarjı uzun gitsin de kalın olsun problem olmaz.

ericsson gh 688

• 5.75 e 2000 mah sığıyorsa yemişim firmaların 7-8 mm lik telefonlara 1650-2000 mah batarya koymalarını.

• Bu kadar ince telefonlarıda sevmiyorum açıkçası ama tasarımda güzel olmuş.
  • resmen androidli apple olmuş bu... kasa ve renk dağılımı i5 fonksiyon tuşları ve ekran büyüklüğü standart samsung tuşları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Ben s3 ü bile doğru düzgün tutamıyorum. Telefonların incelemesi elde tutuşu zorlaştırıyor. Bu telefonu her gün düşürürüm.

batarya kılıf al sen de kalınlaşır...
  • Şu cihazın içini görmek isterdim. Nereye sığdırmışlar onca şeyi.
  • Simdi videosuna baktim gayet guzel telefon

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.