Şimdi Ara

Reuters : Büyük ekranlı Lumia Phablet gelecek ay tanıtılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Reuters : Büyük ekranlı Lumia Phablet gelecek ay tanıtılacak

Nokia'nın Windows Phone 8 GDR3 güncellemesi ile büyük ekranlı akıllı telefon Phablet segmentine hızlı bir giriş yapacağı artık herkes tarafından biliniyor. Daha önce ön paneli internete de sızan 6 inçlik yeni Lumia Phableti ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. 

Hem Reuters tarafından elde edilen hem de WPCentral tarafından tedarik zincirine doğrulatılan bilgilere göre Lumia Phablet modeli 6 inçlik Full HD ekrana sahip olacak. 4 çekirdekli bir Snapdragon çözümü sunması beklenen Lumia Phablet, doğrudan HTC One Max, Galaxy Note 3 ve Xperia Z Ultra modellerinin rakibi olacak. 

Ancak Lumia Phablet modelinin öne çıkan bir özelliği var ki oda 20MP çözünürlükte kamera sensörüne yer verecek olması. Yeni nesil PureView özellikleri sunacak olan kamera ile birlikte Lumia 925 modelindeki kasa tasarımının benzerini Lumia Phablet modelinde de göreceğiz.

Nokia, Eylül sonunda muhtemelen 26-27 Eylül tarihlerinde bir etkinlik düzenleyerek Phablet modelini resmen tanıtacak. Bu etkinlikte GDR3 güncellemesinin de resmiyete kavuşması bekleniyor. Modelin bilinen kod adı ise Bandit.

Nokia Bandit modelinin Kasım ayı itibariyle pek çok ülkede hızlı bir biçimde satışa sunulacağı da gelen iddialar arasında. Nokia'nın Rivendale kod adlı Windows RT tablet modelinin de Eylül sonundaki etkinlikte tanıtılabileceği konuşuluyor. 

• İyi bir cihaz olacak ama 6" beni fazlasıyla aşar...

• Microsoft 'un oyun yapımcıları ile yaptığı yeni anlaşmalar, yeni çıkan modeller, uygulamaların geliyor olması, güncelleme gelmesi derken ben WP ekosistemine yönelmeye başladım.

Android - Sony kullanıyorum. sistem iyi telefon kalitesi iyi sony iyi. Ama yine de Xpress Music (5800) aldığımdaki gibi "Heh oldu" diyemedim. Dünyada Nokia dan başkası yalan. İki sene sonra ne Samsung kalır ne Apple. Samsung bu ara kazandığıyla kalır, kendi işletim sistemine müşteri çekerse çeker. Android tarafında hakim Sony olur. Apple da durum Apple gibi olur. Yani sadık bir müşteri kitlesi Apple devam eder, belki patentlerini kullanması durumu değiştirir, yeni cihazlarla yine bi fırtına estırır. giyilebilir akıllı cihazlar konusunda yani.

• 920'nin yerini alıcak bi amiral gemisi modelde tanıtsalar artık. Beklemekten sıkıldım 5800 yetmiyo artık
  • Bu arada 920 ve 820 için Türkiye'de oradan GDR2 geldi :)

• Nokıa modelleri genelikle çerçeveleri büyük olur. Nokıa 6 inc phablet üretirse samsungun 7 inc tabletine denk gelecek. Zira nokıa buna dikkat etmeli. Galaxy s3 nokıa lumia 920 ye göre daha ıyı elde tutulabiliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: bozokluht

Bu arada 920 ve 820 için Türkiye'de oradan GDR2 geldi :)

Nereden geldi? Orası neresi?

OTA demek istedi güncelleme geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

quote:

Gözünüz aydın.

Saolun da amber değil diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Nokıa modelleri genelikle çerçeveleri büyük olur. Nokıa 6 inc phablet üretirse samsungun 7 inc tabletine denk gelecek. Zira nokıa buna dikkat etmeli. Galaxy s3 nokıa lumia 920 ye göre daha ıyı elde tutulabiliyor..

Kalın çerçeve ?
    Reuters : Büyük ekranlı Lumia Phablet gelecek ay tanıtılacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Meakka

Microsoft un oyun yapımcıları ile yaptığı yeni anlaşmalar, yeni çıkan modeller, uygulamaların geliyor olması, güncelleme gelmesi derken ben WP ekosistemine yönelmeye başladım. Android - Sony kullanıyorum. sistem iyi telefon kalitesi iyi sony iyi. Ama yine de Xpress Music (5800) aldığımdaki gibi Heh oldu diyemedim. Dünyada Nokia dan başkası yalan. İki sene sonra ne Samsung kalır ne Apple. Samsung bu ara kazandığıyla kalır, kendi işletim sistemine müşteri çekerse çeker. Android tarafında hakim Sony olur. Apple da durum Apple gibi olur. Yani sadık bir müşteri kitlesi Apple devam eder, belki patentlerini kullanması durumu değiştirir, yeni cihazlarla yine bi fırtına estırır. giyilebilir akıllı cihazlar konusunda yani.

Nerede o express music hocam. Zamanın en çok satan telefonu hatta fiyatı da hiç mi hiç ucuzlamamıştı.Hala evde bir köşede durur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meakka

Microsoft un oyun yapımcıları ile yaptığı yeni anlaşmalar, yeni çıkan modeller, uygulamaların geliyor olması, güncelleme gelmesi derken ben WP ekosistemine yönelmeye başladım. Android - Sony kullanıyorum. sistem iyi telefon kalitesi iyi sony iyi. Ama yine de Xpress Music (5800) aldığımdaki gibi Heh oldu diyemedim. Dünyada Nokia dan başkası yalan. İki sene sonra ne Samsung kalır ne Apple. Samsung bu ara kazandığıyla kalır, kendi işletim sistemine müşteri çekerse çeker. Android tarafında hakim Sony olur. Apple da durum Apple gibi olur. Yani sadık bir müşteri kitlesi Apple devam eder, belki patentlerini kullanması durumu değiştirir, yeni cihazlarla yine bi fırtına estırır. giyilebilir akıllı cihazlar konusunda yani.

evet nokia dünyayı ele geçirecek ve bizi yönetecek

• wp geleceğin mobil işletim sistemi olacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gözünüz aydın.

Evet ota dan geldi telefon düzeltmiş 920 yalnız gdr2 820 için GDR2 +AMBER var

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gözünüz aydın.

Evet ota dan geldi telefon düzeltmiş 920 yalnız gdr2 820 için GDR2 +AMBER var

Parça parça geliyor güncelleme.

• Lumia 920 kullanıcısıyım. Nokia Symbian a sırtını dönmemeli . Belle geldiğinde nasıl heyecanlandığımı hala hatırlarım

• şimdi anlaşıldı 925'in fiyatının nedn bu kadar düşük tutuldugu

• Daha OTA'ya amber gelmedi GDDR3 de HTC ye geldikten 1ay sonra gelir Nokia'ya
  • WP diye ölenler var allahım ya.mp3ü zil sesi yapmak için forumlarda resimli anlatımlar falan var.yemişim stabilitesini.
    http://www.maxicep.com/windows-phone-yazilim-destek/windows-phone-8-cihazlarda-nasil-zil-sesi-atanir-727691.html

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

WP diye ölenler var allahım ya****ü zil sesi yapmak için forumlarda resimli anlatımlar falan var.yemişim stabilitesini.

http://www.****.com/windows-phone-yazilim-destek/windows-phone-8-cihazlarda-nasil-zil-sesi-atanir-727691.html

Çok aradın mı o konuyu? O konuya en son 28 Kasım 2012 de yorum yapılmış da.

Zil sesi olarak araba kornası sesi, bebek ağlaması sesi atama dönemi eskide kaldı. Çok mu lazım bişey yani? Nokia'nın orijinal zil sesi neye yetmiyor? Stabilite telefonun herşeyidir. Bir zil sesi için harcanamaz bir gerçekliktir. Stabilse stabildir bir telefon.

• Yardır NokiaRekabet gelsin belki fiyatlar düşer
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.