Şimdi Ara

ROCCAT, yeni hazırladığı Kave XTD 5.1 isimli oyuncu kulaklığını tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ROCCAT, yeni hazırladığı Kave XTD 5.1 isimli oyuncu kulaklığını tanıttı

Gamescom 2013 fuarı kapsamında yeni donanım duyuruları gelmeye devam ediyor. Oyuncu ekipmanları üreten firmalardan ROCCAT, bu doğrultuda yeni hazırladığı Kave XTD 5.1 isimli yeni oyuncu kulaklığını tanıttı.

Oyuncuların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan Kave XTD 5.1 kulaklık modeli, öncelikle tasarımsal açıdan oldukça ilgi çekici görünüyor. Beraberinde Bluetooth destekli özel bir kontrol ünitesi ve 5.1 Surround ses kartı gelen kulaklık, bu sayede akıllı cep telefonlarına kablosuz olarak bağlanarak görüşme yapılmasına izin veriyor. Kontrol ünitesi diğer ses sistemleriyle de kullanılabilen ve oyun / sinema modları bulunan model, uzun kullanımlarda sorun yaratmaması için hafif ancak sağlam bir yapıda hazırlanmış. Üzerinde yer alan mikrofonun isteğe bağlı olarak çıkartılabildiği Kave XTD, firmanın belirttiğine göre üst seviye bir ses performansı ortaya koyabiliyor. Gamescom fuarında "En iyi donanım" ödülünü almaya hak kazanan kulaklık, dikkat çekici özellikler ile geliyor.

150,99$ fiyat etiketiyle önümüzdeki Kasım ayında satılması beklenen kulaklık hakkında hazırlanmış oldukça etkileyici tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

ROCCAT, yeni hazırladığı Kave XTD 5.1 isimli oyuncu kulaklığını tanıttı

• Bu roccat kulaklıkları nereden satın alabiliriz?

• Beni al diye bas bas bağırıyor.

• gamextrada var ama cok pahalı razer gibi

• gameekstra da malesef yok. uzun zamandır kulaklık araştırıodum ama malesef karar veremediğim için alamadım. Çoğu zamanda aradığım model yoktu. Roccat KAVE gibi...

• roccat türkiye de zor bulunuyor ya kullananıda az
  • kasım ayında çıkması bekleniyor sanalmarketimden başka kimse getirmez bunu bende bekliyorum merakla
  • Bende ilk kave vardı fakat sonradan cızırtı ve mikrofonda bozukluklar olmuştu. Bu modelde kaliteli mikrofon eklenmiş sanırım, problemler çözüldüyse gayet alınabilir.
    Kave'den sonra kullandığım hiçbir oyuncu kulaklığından bas ve çevresel ses konusunda verim alamadım...
    Bu modelde normal 3x kulaklık bağlantı jakı yoksa mantıksız olur tabi, x-fi ile kullanılamaz demektir o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 29 Eylül 2013; 20:29:05 >
  • S.a bende Kave 5.1 var 2 yıla yakın zamandır cok memnun bi sekilde kullanıyordum ama sıkıntı yasadım teknik servisine gonderdim ürün değisimi dediler ama ellerinde yomus ve artık ROCCAT ın dış ticaretini yapmıcaklarmıs ondan getittiremiyorlarmış.. Bende bunu almayı düsünüyordum ama TÜRKİYE de almanız imkansız ancak YURT DISI siparişi vermeniz gerekir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.