Şimdi Ara

Microsoft ve Gameloft ortaklığı 15 yeni yapımı Windows ekosistemine getirecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft'un en çok eleştirildiği konuların başında Windows Phone 8 ekosistemindeki uygulama eksikliği geliyor ve üretici ortakların tarafından da sık sık dile getiriliyor. Ancak Microsoft bu konuda gerekli adımları atmaya kararlı.

Firmanın Gameloft ile birlikte yaptığı ortaklık sayesinde önümüzdeki bir yıl 15 popüler oyun Windows Phone 8 ve Windows 8 platformları için indirmeye sunulacak. Asphalt 8 : Airborne ve Dungeon Hunter 4 yapımları sonbaharda Windows Phone 8 ve Windows 8 için de yayınlanacak. Oyunlar çapraz platform desteği sunacağı için Windows ekosistemi açısından bir avantaj teşkil edecek.

Yeni 15 yapım ile birlikte Gameloft'un WP8 platformundaki oyun sayısı 25'e çıkacak. Bu yeni oyunların bazıları ise "Despicable Me: Minion Rush," "Total Conquest," "Six Guns" ve "UNO & Friends" şeklinde sıralanıyor. Asphalt 8 : Airborne oyunu Gamescom fuarında Windows 8 tabletler ile bir demo da yapacak.  

• Gerçekten güzel bir haber. Microsot'un Nokia'nın sözlerinden sonra aklı başına gelmiş.
  • "23 Ağustos'da lanse edilecek Asphalt 8 : Airborne"

Hani 22 ağustostu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 22 Ağustos 2013; 8:18:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bir heyecanla bekliyoruz
  • Buna diretme denir, sözde lumia ilk tanıtıldığında 40 gameloft oyunu ile geliyordu ?
    Noldu ?
  • bu platformun arkasında microsoft var. illaki büyüyecek. ben yazılım firması olsam sağlam oyunlarla ve uygulamalar ile market de kendime iyi bir yer edinirdim. mesela iyi bir grafik uygulaması ile adını duyurdun mu platformda herkes birbirine önerir ve en çok kullanılan uygulama olur. appstore artık dipsiz kuyu çapı belli uygulama yazarların sesini duyurması nerdeyse imkansız. 600 bin uygulamadan kimsenin haberi yok diye haber yapılıyor. android platformuna uygulama yazacağıma bu platforma uygulama yazmak daha mantıklı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Buna diretme denir, sözde lumia ilk tanıtıldığında 40 gameloft oyunu ile geliyordu ? Noldu ?

Lumia ilk tanıtıldığında Gameloft 12 tane dedi ve onlarda geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Buna diretme denir, sözde lumia ilk tanıtıldığında 40 gameloft oyunu ile geliyordu ?
    Noldu ?

Hocam orda diğer platformlarda bulunan en popüler 50 oyun uygulamanın 40 ı mı be diyodu gameloft aynı zamanlarda 12 oyun sözü verdi ve yayınladı

• WP eyiye gidiyor elhamdülillah

• 512 mb ram ile çalışır mı bu oyunlar acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

bu platformun arkasında microsoft var. illaki büyüyecek. ben yazılım firması olsam sağlam oyunlarla ve uygulamalar ile market de kendime iyi bir yer edinirdim. mesela iyi bir grafik uygulaması ile adını duyurdun mu platformda herkes birbirine önerir ve en çok kullanılan uygulama olur. appstore artık dipsiz kuyu çapı belli uygulama yazarların sesini duyurması nerdeyse imkansız. 600 bin uygulamadan kimsenin haberi yok diye haber yapılıyor. android platformuna uygulama yazacağıma bu platforma uygulama yazmak daha mantıklı bence.

aynen katılıyorum. şu sıralar sağlam uygulama yapan pastadan en büyük kârı alır gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.