Şimdi Ara

HTC 'Desire 500, One Mini' Lansmanı ve One Max

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
6.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin bugün gerçekleştirdiği HTC Desire 500, HTC One Mini ve HTC One Max hakkında çok özel notlar ve detaylar bu videoda.

• HTC 'den gerçektende beklemediğim haraketler ,

Bundan daha 5-6 ay önce çok az pazar payına sahip olan bir frima ,

Şimdilerde en çok tavsiye edilen 2. telefon'u satıyorlar ,

Gelişim olarak gerçektende yol kat etmişler , gerçektende ilerleyen zamanlarda Samsung'tan vazgeçip yönelebileceğim frima oldu.

• HTC ofisinde yüzler gülüyormuş çok da umrumdaydı sanki xe jb geç adam akıllı stabil güncelleme alamadıktan sonra batsın gitsin htc geçmişte çok yanlış yaptı yani butterfly s gibi bir telefon çıkarmasaydı yüzüne türkürüdüm sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: TRZeist

HTC 'den gerçektende beklemediğim haraketler ,

Bundan daha 5-6 ay önce çok az pazar payına sahip olan bir frima ,

Şimdilerde en çok tavsiye edilen 2. telefon'u satıyorlar ,

Gelişim olarak gerçektende yol kat etmişler , gerçektende ilerleyen zamanlarda Samsung'tan vazgeçip yönelebileceğim frima oldu.

Yo sürekli kaliteli cihaz ürettiler dandik samsunga para verenlere acıyorum şahsen htc ye baktımı ele almadan sağlamlık hissi veriyo kasası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonlar iyi güzel ama ülke mali krizin eşiğine geldi be dostlar. Dolar oldu 2tl, euro oldu 2.70 ki daha da artacak bu gidişle. Bu devasa borcun altından nasıl kalkarız bilemiyorum.

Telefon vb. elektronik "lüksler"'in sonuna geldik sanırım ülke olarak..

• HTC yöneticileri, one modelinden yapılan geri bildirimleri değerlendirerek One Mini'yi tasarladık demişler ama HTC One'ın tasarımı bence çok daha iyi. One Mini iPhone 5'e çok fazla benziyor. Telefonu uzatırken biraz da genişletselermiş daha iyi bir tasarım olurmuş.
  • hani insan uzak bi memlekette tanidik birini görünce sevinir ya, öyle bisey oldu bian. erdi bey cok dikkatli görünüyor sdn kamerasiyla.
    sonra dhye girdim baktim siz de lansman videosu koymussunuz.
    http://tinypic.com/r/mv6n3p/5

• One mininin ekrani cok kucuk kaliyor kasaya gore. Htc fani olarak alacak olsam s4 mini alirdim. Daha performansli olmasi cabasi...

• videoyu izleyemedim ama one max için mükemmel deniliyor 6eylülde(doğum günüm aynı zamanda) anlayacagız ne imiş bu one max

• HTC 'Desire 500, One Mini' Lansmanı ve One Max
    Erdi abi başka sitelerin vidyolarında yakaladım Seni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmuhendisi -- 21 Ağustos 2013; 22:14:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk18_34

HTC 'Desire 500, One Mini' Lansmanı ve One Max Erdi abi başka sitelerin vidyolarında yakaladım Seni :)

nayir ilk ben yakaladim :)

• quote:

HTC den gerçektende beklemediğim haraketler , Bundan daha 5-6 ay önce çok az pazar payına sahip olan bir frima , Şimdilerde en çok tavsiye edilen 2. telefonu satıyorlar , Gelişim olarak gerçektende yol kat etmişler , gerçektende ilerleyen zamanlarda Samsungtan vazgeçip yönelebileceğim frima oldu.

Birinci neymiş? Söyle de burası karışsın.

Edit: Haa, videoda HTC diyormuş. Ben sen diyorsun sanmıştım videoyu izlemediydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 22 Ağustos 2013; 2:52:42 >
  • Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. HTC her yönden eleştirebilirsiniz ama tasarım yönünden asla. Adamların yaptıkları her telefon süper oluyor.
  • HTC One Max in arka kapağı açık olması bence daha kötü olacak. Çünkü çoğu kişi telefonun arka kapağını açıp kurcalayacak bu sayede telefonun piline zarar verecek ve pilin ömrünü kısaltacak. Ayrıca yeni pil teknolojisinin çalınması da cabası

Bu arada videonun sonunu çok merak ettim açıkçası çünkü videonun sonunda mesut abi konuşmasını bitirmeden kesiliyor.
  • .

• Bu sabah erdi beyi metrobüs de gördüm merhaba demeye yanına gidecektim gitmedim gidemedim:( lg g Pro kullanıyor bu arada yakında incelemesini yapar sanırım. Bu arada boyu 1.85 var erdi beyin :)

• Güncelleme güncelleme diye iğnelemeye çalışanlar artık HTC o namını temizliyor. S3'den önce One X'e 4.2.2 ve Sense 5 verdi. Bu devam edecek.

SOON.IFA.2013

• yıne ıcınde tutamamıs mesut bey lg yı nexus u patlatıvermıs,erdı de 13 mp 13mp dıyıp durdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

HTC den gerçektende beklemediğim haraketler , Bundan daha 5-6 ay önce çok az pazar payına sahip olan bir frima , Şimdilerde en çok tavsiye edilen 2. telefonu satıyorlar , Gelişim olarak gerçektende yol kat etmişler , gerçektende ilerleyen zamanlarda Samsungtan vazgeçip yönelebileceğim frima oldu.

Birinci neymiş? Söyle de burası karışsın.

iphone tabi s4 olucak hali yok ya

• HTC gözünü seveyim artık şu iki buton işini bırak.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.