Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HalilAltun

quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Bugun vybor military de loot yapalım dedik,karakoldayken araba sesi geldi ve pusuya yatttık :) karakola giren ilk kişiyi aldıktan sonra vurulan vatandaşın arkadaşları kapıdan hakaretler ve tehtitler yagdırdı ve sonra karakola girdiler..sonrasını resim açıklıyor zaten

valla ultra da oynuyordum dayz i grafiklerimin kıymetini anladım senin paylaştığın fotonda :D

şanına yakışanı yapmışın kardeşlikk

• Şu sıralar hileciler patır patır banlanıyor.Reddit'in dayz bölümünde görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

Şu sıralar hileciler patır patır banlanıyor.Reddit'in dayz bölümünde görebilirsiniz.

Ben hile yapmadım diye ağlıyorlar ya ne gülüyorum. Bir de komşunun çocuğu veya evcil hayvanın yapmış olabilir diye yorumlar bitiriyor beni :D

yapıyorlar ediyorlar sonra suçlu benim
  • Arkadaşlar birşey danışacağım.

Yaklaşık 2.5 sene lol oynadım bıraktım cs:go'ya başladık şuan oynuyoruz kanal açmayı düşünüyoruz o yüzden birçok oyun oynayacağız şuan Evolve'yi alacağız 170TL fiyatı var. Onu almadan önce 1 ay felan takılıcaz. DayZ almayı düşünüyoruz fakat anlamadığım bir nokta var, Bu DayZ'nin H1Z1'den felan farkı ne? Oyun çıktımı yoksa hala alpha damı onuda anlamadım? Birde çok hile felan varmı optimizasyon sorunu varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benvesen123

Arkadaşlar birşey danışacağım.

Yaklaşık 2.5 sene lol oynadım bıraktım cs:go'ya başladık şuan oynuyoruz kanal açmayı düşünüyoruz o yüzden birçok oyun oynayacağız şuan Evolve'yi alacağız 170TL fiyatı var. Onu almadan önce 1 ay felan takılıcaz. DayZ almayı düşünüyoruz fakat anlamadığım bir nokta var, Bu DayZ'nin H1Z1'den felan farkı ne? Oyun çıktımı yoksa hala alpha damı onuda anlamadım? Birde çok hile felan varmı optimizasyon sorunu varmı?

Dayz alınmaz optimasyon sorunları buglar araba bile doğru dürüst değil hala .yerden item alırken bile bug oluyor oyun kaç yıllık oldu .Ve bolca hack var .h1z1 de aynı hack grafikleri daha kötü ve içeriği az silah tipleri kıyafet gibi gibi .Ama araba ve craft sistemi daha iyi .İkisi de çöp .Millette farkında ama grupça oynayınca ne kadar çöp olursa olsunlar zevk alıyorsun oyundan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun baya stabil olmus. Yag gibi akiyor kasmalar gitmis ? 😀 cok sevindim bu duruma .

• hort gibi olmasın ama David Durcak ın gelmesi muhteşem oldu dean hallın 2 yılda yapmaya çalıştığını adam 2-3 ayda yaptı şuanki optimizasyon bi nebze düzeldi martın başındada çıkacak olan 0.55 güncellemesiyle yeni oyun motoru gelecek bu güncellemeyle kodları atılmış martta bi kaç pürüz halledildikten sonra aktif olacakmış.martın 4 ünde deneyseli çıkacak
  • Oyunun düzeldiği falan yok hala aynı. Şehir içinde fps her zamanki gibi 20'lere düşüyor. Gecikme sorunları hala var silah eline gelmiyor mesela. Klavyeye abandığın zaman bir süre sonra kendiliğinden silahı değiştirip duruyor ya da karakter zıplamaya başlıyor. Bu oyundan ümidimi aylar önce kestim zaten. En son güncellemeye baktım yine boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 1 Mart 2015; 12:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faydeemusic

Oyuna laf atanlar pclerini değiştirip oynasınlar saçmalayıp konuyu kirletmesinler boş laf yapan adamlar 2010 ların pcsinde full grafik oynamak istiyorlar herhalde .

valla birader keşke pc ile çözülse oyunun derdi benim fps problemim yok fullhd grafikler açık oynuyorum ama oyun çöp bildiğin çöp yeni oyun motoru gelcek dean gitti bilmem ne diyorlar eğer gelirse buglar çözülürse güzel oyun olur ama ozamana kadar çöp ve geçen 2 yıldır çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 1 Mart 2015; 17:05:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benvesen123

Arkadaşlar birşey danışacağım.

Kardeş evolve 170₺ değmez bende var kesinlikle fiyatı hak etmiyor.Dayz al 62₺ yine oynarsın 250saat.evolve 20 saat sonra sıkıo

• sistem:İntel core 2 duo,nvidia gt430,3 gb ram

Sistem kurtarır mı merak ettim the forest ve the long dark falan sistem gereksinimi yüksek istemesine rağmen high'da oynuyordum bunda da öyle bir şey olabilir mi?
  • Gtx 760 la şehirde 20 fps alıyorum sen düşün .Bunlar düzelene kadar tavsiye etmiyorum
  • quote:

Oyuna laf atanlar pclerini değiştirip oynasınlar saçmalayıp konuyu kirletmesinler boş laf yapan adamlar 2010 ların pcsinde full grafik oynamak istiyorlar herhalde .

Çok zekisin sen abisi.
  • para yok diye oynayamıyoruz
  • radeon hd6950 ekran kartim, i5 3.5ghz islemcim var, sehir disi 50-60 arasi fps; elektro, cherno gibi buyuk sehirlerde 30-40 fps arasi aliyorum. 6950 yaklasik 4 senelik kart. 4 senelik karttan gayet iyi performans aliyorum şahsen. ilerde optimizasyon yaptiklarinda daha yukselir diye tahmin ediyorum.

oynayan arkadaslara duzgun bir private server bulup hep onda oynamalarini tavsiye ediyorum. surekli server degistirip loot layan insanlar olmuyor, herkes kos yapmiyor. bir sure sonra ayni insanlarla karsilasiyorsunuz falan guzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneEighty -- 10 Mart 2015; 20:17:08 >
  • Beyler şu anda oyun ne durumda . 3 aydır filan adam gibi oynamıyorum, en son 1 ay önce 1 saat filan oynadım ama hala optimizasyon berbattı. Son patchlerde 5-10 fps artışı oldu diyorlar doğru mu?
  • DayZ TURK Clan serverında kamyonum var isteyen arkadaşlarla crash site avina cikabiliriz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rosso Scuderia

DayZ TURK Clan serverında kamyonum var isteyen arkadaşlarla crash site avina cikabiliriz

Yahu bende 2 tane kamyon varda bu yolda giderken kamyon bazen görünmez birşeye çarpıyor sizdede oluyormu artık korkarak gaza basıyorum birçok kaza oluyor agaç 5 m kamyon altından geçemiyor sanki birşeylere takılıyor ?

Hocam ne söylesem yalan olur kaç aydır ilk kez adam akıllı girdim 1 saat oynadım hem full loot hem v3s buldum hemen soteye çektim kamyonu, 1 şey oldu ağacın yanından geçerken takla attı 2 tane düzeldi hasarda yok

• Oyunu 70 yapımı renkli film gibi oynuyordum. max 30 fps . Yaz gelsin de 780ti ile koptururuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ile sabahtan beri kendimiz topladık.Prison İsland hapishanin 2.katına çıktık.Dolu servera girdik.FR serveri,karşılıklı odalarda bırakmıştık adamları.Doğar doğmaz alttan biri sıkmaya başladı odalarda pencere yoktu.Anlayacağınız yine bir hack geldi oyunumuzun içine etti.Bu hileciler hep mi bizi bulur.
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.