Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4-5 aya yakındır oynamıyorum güncelleme yapıp zincirlerimi kıracağım heralde :D ne gibi farklılıklar var
  • Türk oyuncular haddinden fazla çamur. Adamı dinlemeden korkuttum devamında vurma dedi vurmadım, mermim yok dedim kasten bu sefer de o silahı çıkarttı 5 dk sonra beni vurdu. Şimdi bu oyuncular varken biz survive oynamalı mıyız? Kaypaklık örneğidir, tez yazdırır.
  • Herkes şaka gibi cidden, herkes oyun kardeşlik oyunu kafasına yatmış böyle devam.
  • Dayz den tanıştığım 3 kişiyle görüşüyoruz gerçek hayatta :) bazı insanlar acımasız evet ama hayatta kalma oyunu dostuz desen adam nerden bilicek belki sen onu vurucaksın ?
    Tamamen ilk intibaa meselesi arkadaşlar adam güvenirse vurmuyor dedim ya 3 kişi ile gerçek hayatta buluşup kafede Lan game atıyoruz :)
  • Bugün elinde balta ile koşturan birini durdurdum, uyardım sonra yiyecek verip yolladım. Oyun kardeşlik değil tamamda görüp vursan eyvallah. Ama tetikteyim, silahı olanı gördüğümde vuracağım. Yoksa çok üstelemiyorum.
  • Daha once yazildimi bilmiyorum yazildiysa affola :)
    2015 yili icerisinde dayZ ye enfusion vbs3 oyun motoru gelicekmis.Bir cok bug ve optimizasyon sorununun gitmesi bekleniyormus.Oyundan umidim kesik ama oyun motoru gelirse bir sans vericem hani :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zFurkan

Daha once yazildimi bilmiyorum yazildiysa affola :)
    2015 yili icerisinde dayZ ye enfusion vbs3 oyun motoru gelicekmis.Bir cok bug ve optimizasyon sorununun gitmesi bekleniyormus.Oyundan umidim kesik ama oyun motoru gelirse bir sans vericem hani :)

benimde tek umudum bu şuan. buda başarılı olmazsa dayz yi steam kütüphanede gizlerim bidahada bakmam heralde
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    hadi hayirlisi bekleyelim ozaman :)

• Bizimle oynamak isteyen varsa alttaki adreslerden bana ulaşabilirler:
    http://steamcommunity.com/id/delimustafapasa

Sadece dürüst,ahlaklı,ve yaşça +18 olmasını istiyoruz.
  • Beyler birlikte gayet güzel oynayabiliriz yaşım 22 TS falan var steam hesabım Indomitable. Hayırlı forumlar herkese.

• Beyler,

DayZ oynadım. H1Z1'na başladım.

H1Z1 akar.
  • TURK CLAN DayZ Serverında hile kullanırsan ve bu tespit edilirse aşagıdaki video da yer alan ekip gibi pisliginiz rezilliginiz er veya gec ortaya cıkar !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost41 -- 29 Ocak 2015; 6:04:12 >
  • türkçesi varmı bu oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

TURK CLAN DayZ Serverında hile kullanırsan ve bu tespit edilirse aşagıdaki video da yer alan ekip gibi pisliginiz rezilliginiz er veya gec ortaya cıkar !!!!

Videoyu görende türkklandakiler birşey yapmış sanır .

• oyun çıktıktan sonra evlenip baba olanlar var oyun hala aynı
  • Bugün tr sunucusunda oynayayım dedim. Girdiğimde kazma buldum dolaşırken adam elinde levyeyle saldırdı direk üstüme önce konuşmaya çalıştım işe yaramayınca çıkardım kazmayı indirdim yere.

Okul'a girdiğimde adamın biri mosinliyi indirmiş gördü beni silahını çıkardı. Onla da konuştum zar zor ikna ettim öldürdüğü adamın lootunu bana verdi kaybol dedi.

Yol boyunca ölü fresh spawnlar var bandit dolu heryer ormandan gittim.

Yaklaşık 5 kişiyle konuştum hepsi de çocuktu cidden cod oynar gibi dayz oynuyorlar ayıptır ya.

En son cherno yolunda 5 tane mosinin saldırısına uğrayıp öldüm
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 29 Ocak 2015; 17:25:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkiMonster

Bugün tr sunucusunda oynayayım dedim. Girdiğimde kazma buldum dolaşırken adam elinde levyeyle saldırdı direk üstüme önce konuşmaya çalıştım işe yaramayınca çıkardım kazmayı indirdim yere.

Okul'a girdiğimde adamın biri mosinliyi indirmiş gördü beni silahını çıkardı. Onla da konuştum zar zor ikna ettim öldürdüğü adamın lootunu bana verdi kaybol dedi.

Yol boyunca ölü fresh spawnlar var bandit dolu heryer ormandan gittim.

Yaklaşık 5 kişiyle konuştum hepsi de çocuktu cidden cod oynar gibi dayz oynuyorlar ayıptır ya.

En son cherno yolunda 5 tane mosinin saldırısına uğrayıp öldüm

Steam hesabım altta ekleyebilirsin :
    http://steamcommunity.com/id/delimustafapasa

Bu akşam dayz oynayasım geldi,dakika başı küfür etmeyen,birazcık rp eğilimli arkadaşlar üstteki adresten bana ulaşabilirler.Yaşım 19'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafadark -- 29 Ocak 2015; 18:38:34 >

• Arkadaşlar merhaba. Biz 3 kuzen oyunu aldık ancak birimizde bir battleeye hatası varki bela neler denedik neler ama çözemedik. Varmıdır çözümü bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

Arkadaşlar merhaba. Biz 3 kuzen oyunu aldık ancak birimizde bir battleeye hatası varki bela neler denedik neler ama çözemedik. Varmıdır çözümü bilen?

Sebebi battleye nin sistemde oyuna müdahale eden bir program olduğunu farketmesidir. Yönetici olarak çalıştırmak, cheat engine gibi programları silmek, dayz dosya doğrulaması yapmak, sitesinden manuel battleye indirmek, virüs programını kaldırmak veya tarama yapmam, malwarebytes ile sistemi taramak gibi şeyler sorunu çözebilir. Denemekten başka çare yok.

Battleeye'ı manuel olarak indirip yerine koyduk olmadı. Sonra ben benim klasörü olduğu gibi kopyaladım gönderdim yine olmadı. En son local üzerindeki battleye klasörünü sildik oldu ama bir süre sonra yine hata verdi. Herhalde yönetici olarak çalıştırma ya da virüs programını kaldırma olaylarından sonra çözülür. Ancak yönetici olarak çalıştıracağımız kısayol oyunun programfiles daki exe'si mi? yoksa Steam'i mi o şekilde çalıştıracağız?

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.