Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oynadığınız sv nin ip sini atabilirmisiniz biraz da türkleri vuralım
  • ekleyin dayz deyim tek başına tadı olmuyor steam : hakancsgo
  • Adam aym firendly no fear no fear diye geliyor, ben de salak gibi bekliyorum.. korkma diyenden korkacaksın arkadaş deparı atacaksın.. adam karşıma geçti bişeyler söylerken arkadan biri kafama vurmasıyla bayılmam bir oldu.. ne güzel kendi çapımda bir şeyler yapıyordum ya
  • Bugün itibari ile DayZ'ı bırakmış bulunuyorum bisiklet gelene kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habip72

Bugün itibari ile DayZ'ı bırakmış bulunuyorum bisiklet gelene kadar.

olm gelsin pisiklet arkama atıcam seni :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Adam aym firendly no fear no fear diye geliyor, ben de salak gibi bekliyorum.. korkma diyenden korkacaksın arkadaş deparı atacaksın.. adam karşıma geçti bişeyler söylerken arkadan biri kafama vurmasıyla bayılmam bir oldu.. ne güzel kendi çapımda bir şeyler yapıyordum ya

Gördügünün kafasına sık friendly vs hikaye.
  • Edit: Burda oyunu öven bir yazı yazılıydı siliyorum..

Arkadaşlar oyunun bir suçu yok farkındayım adamlar diyor zaten alpha sürüm, sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız almayın diye.. Ama insanın yinede siniri bozuluyor, 600 tane m4 mermim ve dürbünlü m4'üm gitti hiç uğruna.. Lag + bug...
    Tesadüf birinin üstünde bulmuştum, hadi m4 kolay da, o mermileri bir daha nerde bulurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 28 Nisan 2014; 5:32:56 >
  • quote:

Edit: Burda oyunu öven bir yazı yazılıydı siliyorum..

Arkadaşlar oyunun bir suçu yok farkındayım adamlar diyor zaten alpha sürüm, sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız almayın diye.. Ama insanın yinede siniri bozuluyor, 600 tane m4 mermim ve dürbünlü m4'üm gitti hiç uğruna.. Lag + bug...
    Tesadüf birinin üstünde bulmuştum, hadi m4 kolay da, o mermileri bir daha nerde bulurum

adamların suçu yok diye bir şey yok kardeşim
    bu oyun alphaya aralıkta girdi 5 ay da hala gelişme kat edemedi ne zaman bitireceklermiş 2018 demi ? bunlar bi oyunu tamamlayana kadar ohooo
    hala halil gibilerinin fan lık yaptığına bakma yani eğer oyunda temel şeyler olsa ve buglar az olsa da rahat oynanabilse yavaş yavaş gelişmeye devam etse tamam derim mesela rust oyun bakımından kıyaslamıyorum ama oda alpha gelişme sürecinde olan bir oyun o bakımdan kıyaslıyorum o da yavas gelişiyor uzun süredir yenilik gelmedi ama adam temel şeyleri koymuş bug yok ya da çok az önemsiz şeyler, hani domuzdan tavuk eti çıkması gibi saçmalıklar var sadece ayrıntılar yok ama oynamak isteyen oynayabileceği durumda oda yavaş gelişiyor daha hızlı gelişmesi lazım ama bir şey diyemiyorum, dayz e bakınca oynanmayacak halde ve 5 ayda temeli kurmak için bir şey yapmıyorlar neymiş çürük elma yenmiyormuş zombinin kafasına sıkman gerekiyormuş ULAN BE ADAM görünmez zombin 100 metreden vuruyor bide zorlaştırıyorsun ilk önce bugunu çöz ! şaka gibi ama hala koruyanlar var oyunu 60 milyon dolarlık satış yap 1 ay önce hazır dediğin bisikleti bile koyama 2 tnae bug çözme yine saçma ayrıntılarla uğraş temel bişey de ekleme, sayacak daha çok şey varda uğraşamayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komşu çocuğu -- 28 Nisan 2014; 10:00:04 >

• Dün akşam oyundan o kadar zevk aldık ki hemde itemsiz :D
    Romanya'lı 2 çocuk ile karşılaştık yaşları 14 ve 15 birisi ingilizce bilmiyor çok saygılılar, Skype ekleştik, bizde silah yoktu onlarda sks ve m4a1 vardı.
    Bizde 2 kişiydik onlarda, ne yalan söyliyim ilkten onları öldürme planları felan yapıyorduk, gittim yanlarına konuştum sanki 4-5 aydır muhattab oluyormuşum gibi 23 saat oynamışlar oyunu biraz anlattım olayın berizino ya döndüğü artık fightların felan orda olduğunu anlattım, muhabbet baya ilerledi (akşam 5te tanıştık) saat 6:30 a kadar oturup muhabbet ettik sonra action a girelim dedik berizino ya doğru gitmeye başladık zaten ship in dağındaydık 6-7 kişi indirip full lootlandık sonra sohbet ede ede electro balato yaptık bi baktım saat gece 2 olmuş onlarda fark etmedi yarın iş okul derken dağıldık

ama gavurun çocuğu hem çok saygılı hemde özgüveni tam cidden sevdim elemanları yaş farkı olmasına rağmen ya siz ne ergensiniz
    muhabbeti dönmedi he bu arada hagi = romania muhabbetide yaptık :D:D

Steamden ekleyin bu arada cidden daha çok adama ihtiyacımız var her bölgede bi adam olması lazım öldükten sonra nerde loot adam var bilmek lazım :D

• Oyunda ki bazı olmaması gereken ama maalesef olan hatalar gerçekten can sıkıcı. Girdiğim evin kapısını kapatmama rağmen içeri giren zombi tarafından öldürülmek hiçte hoş olmuyor. Yapımcı ekip küçük olabilir ama 60 milyon dolarlık satıştan sonra ekibi büyütüp geliştirme süreci hızlandırılabilirdi. Yine de oynaması zevkli bir oyun. Dün yönümü ve nerede olduğumu bulabildim sonunda. Ama maalesef karşılaştığım birine daha merhaba bile diyemeden çat diye vurdular beni :)
  • evet oyunda eksiklikler var bug var görüntü kasıyor ama bence çok eğlenceli ekip olması halinde devasa bir haritada geziyorsunuz umudum oyunun en kısa sürede sorunlarını çözmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

evet oyunda eksiklikler var bug var görüntü kasıyor ama bence çok eğlenceli ekip olması halinde devasa bir haritada geziyorsunuz umudum oyunun en kısa sürede sorunlarını çözmesi

herkesin umudu aynı ama 5 ay geçti daha zombi buglarını çözemeden zombilerin ölmesini zorlaştırıyorlar 1 ay önce bisiklet hazır diyorlar hala getiremediler, kıyametten sonraya yetişecek inş cehennemde oynarız bide araba falan ne hikayeler var geleceği söylenen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komşu çocuğu -- 28 Nisan 2014; 12:18:24 >

• Araba falan oyunun zevkini kaçırır aslında böyle daha güzel.. Bisiklet olabilir ama..

Ayrıca hadi zombilerin içine girip ölsen neysede, o kadar gözün gibi sakındığın karakterin buglu zombi tarafından öldürülmesi koyuyor
  • quote:

Araba falan oyunun zevkini kaçırır aslında böyle daha güzel.. Bisiklet olabilir ama..

Ayrıca hadi zombilerin içine girip ölsen neysede, o kadar gözün gibi sakındığın karakterin buglu zombi tarafından öldürülmesi koyuyor

ondan kötüsü de var, server değişirken karakter silinebiliyor :)
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    hakan ekibinden birisi pusula taşısın, kullanımını öğrensin çok daha zevkli hale gelicektir gezileriniz. Map var diye millet pusula kullanmıyor. Ciddi şekilde yol/zaman tasarrufu yapabiliyorssun pusula ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

Oyunda ki bazı olmaması gereken ama maalesef olan hatalar gerçekten can sıkıcı. Girdiğim evin kapısını kapatmama rağmen içeri giren zombi tarafından öldürülmek hiçte hoş olmuyor. Yapımcı ekip küçük olabilir ama 60 milyon dolarlık satıştan sonra ekibi büyütüp geliştirme süreci hızlandırılabilirdi. Yine de oynaması zevkli bir oyun. Dün yönümü ve nerede olduğumu bulabildim sonunda. Ama maalesef karşılaştığım birine daha merhaba bile diyemeden çat diye vurdular beni :)

Dostum yardım ve ihtiyaçların için bana ulaşabilirsin. Gerekli gereksiz sorularını da yanıtlarım :) . Pusula kullanmanı tavsiye ediyorum. Bug ve salak saçma karakter silinmesi gibi sorunlara çözüm yok malesef. Biraz tecrübe ettikten sonra bu sorunları kolay kolay bugdan ölmüyorsun. Yada merdivenden düşmüyor bacağın gereksiz yere kırılmıyor. % 5 gibi çok düşün oranla karşılaşırsın tecrübe ettikten sonra. Banditlere ise çare yok :)

Birkaç öneri sunayım.

Ne kadar geniş olursa olsun iki kişi aynı merdivende yürümeyin sırayla inin/çıkın.
    3. Görünümde duvardan dışarıya bakan kişinin dibine girmeyin ( İtip aşşağı düşmesine sebep olursunuz )
    İçeriden koşar/depar adım ile bina duvarlarına yaklaşmayın. ( Mouse sağ tık ile yürür moda seri şekilde getirebilirsiniz )
    Teras/Dam da sürünür iken örneğin hastahane çatısı. Önünüze nesne çıktığında karakter oto olarak ayağa kalkabiliyor bunun neticesinde ya bandit sayesinde vurulur yada ''w'' basıyor olduğunuz için sınıra yakın iseniz aşşağı düşebilirsiniz.
    İki kişi aynı merdivenlere zor durumda kalmadıkca tırmanmayın.
    Bambisiniz ve intahar ediceksiniz. Yüksek bir yerden atlamadan önce mutlaka üstünüzden t-shirt, pantolon gibi giyecek bir eşyanızı yere atıp üç dört saniye bekledikten sonra atlayın.

• ekleyebilirsin dostum ıd imzada yazıyor.
  • Beyler merhaba ben dün itibari ile day z yi steam üzerinden aldım ama oyunda standalone felan yazmıyor yani son sürümünü almadım mı onu merek ediyorum birde türkiyede server felan varmı oyunda saatlerce tek başına gezdim pek bi zevk almadım
  • Prometheus # kullanıcısına yanıt
    29.99dolar werdıysen standalone dur.burdakı ımzalara bak herkes benı ekle yazıyor ordan yürursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen 30 $ verdim tamam eklicem akşam herkesi :) teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.