Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Standalone cikacak diye arma2:co almayanlara cok guluyorum gecen sene de "alma standalone cikacak kardes" dediler milleti soguttular ama neredeyse 14 ay gecti hala oyun yok biz origins modunu zevkini cikara cikara oynuyoruz su an hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okadar cok dayz modu ciktiki zaten bsc ekibi bidaha video cekse adam gibi seri cikartir busefer. oncekini buglardan ve yapacak bisey bulamadiklarindan birakmislardi

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Okadar cok dayz modu ciktiki zaten bsc ekibi bidaha video cekse adam gibi seri cikartir busefer. oncekini buglardan ve yapacak bisey bulamadiklarindan birakmislardi

bence de tekrar çekmeliler.
  • Halen daha bu sene çıkmaz diyorum
  • valla bende umudumu yitirdim ama okadar ağır değil ben en geç kasımda bekliyorum oyunu hala. yahu zaten alpha olarak çıkacak ondan bekliyorum yoksa 1 senede bitmez. hatta beta olarak çıksa 5-6 ayı var daha.

dean hall dan yeni tweet buda:

"Lots happening! Swapping items MP, MP test, network bubble work, zombie AI redevelopment work. Prep to move new office for Monday"
    "Also work on the player melee system, got our new programmers joining the team - it's a very exciting time for us"

bugün çok iş var! MP de item değişimleri, MP test; network bubble işleri, zombi AI için tekrar çalışmalar. pazartesi yeni ofise taşınmaya hazırlanıyoruz.
    ayrıca yakın dövüş sistemi üzerinde çalışıyorum, yeni programcılar grubumuza katıldı. çok heyecan verici bizim için.

• 7 EYLÜL DAYZ DEV BLOG

video içeriği:
    -item swapping denen olayı anlattı yani envanterde eşya değişimi. yerden eşya alıp değiştirme vs.
    -eşyalarda hasar sistemi gösterildi
    -kelepçeleme gösterildi
    -çelik yelek ve kaskların işleyişi gösterildi.
    -network bubble denen şeye örnekler verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 7 Eylül 2013; 12:12:27 >

• quote:

7 EYLÜL DAYZ DEV BLOG

Yelek ve kelepçe olayı güzelmiş Artık yanımıza yabancı noobları güvenle alabiliriz.

Bu alfa olayı niye bu kadar uzadı ki koy eski zombileri oynayalım yeni haritada, bu yeni eklenen özellikleri de haftalık patchlerle yükletsinler. Zombi animasyonları da bittiği zaman oyunu betaya geçirip entegre ederler. Artık beklemekten sıkıldım yani 15 aydır Bide sözde bir yıl önce mod'a gelecek olan tünel kazma olayı vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

quote:

7 EYLÜL DAYZ DEV BLOG

Yelek ve kelepçe olayı güzelmiş Artık yanımıza yabancı noobları güvenle alabiliriz.

Bu alfa olayı niye bu kadar uzadı ki koy eski zombileri oynayalım yeni haritada, bu yeni eklenen özellikleri de haftalık patchlerle yükletsinler. Zombi animasyonları da bittiği zaman oyunu betaya geçirip entegre ederler. Artık beklemekten sıkıldım yani 15 aydır Bide sözde bir yıl önce mod'a gelecek olan tünel kazma olayı vardı

harbiden çıksa da oynasak ya :D

• tunc-rıdvan T kullanıcısına yanıt
    zaten alpha olarak çıkıcak haftalık patchlerle 1 yılda tam sürüme anca getirecekler. bide alphayıda eksik çıkartmasınlar zombiler düzeltilmeden, oyuna üs kurma eklenmeden ve araçlar eklenmeden çıkmaz bu oyun bence. ileriki videoları tahmin ediyorum. oyuna yeni araçlar ekledik deyip onları tanıtacaklar daha sonra üs kurma vs zımbırtıları gösterecekler daha sonrada zombileri gösterip direk çıkışı yaparlar. tabi kafadan 2-3 ay demek bu

buarada kelepçe sistemi okadar heyecanlandırmasın kimseyi çünkü kelepçeliyken kesinlikle yürüyemicez. nedeninide dean hall anlattı; kelepçeliyken yürüme olayını eklemek demek birdünya yeni animasyon yeni fizik ve yeni motion capture çalışmaları demek buda çook uzun bi süreç dedi oyüzden yürüyemeyecekmişiz kelepçeliyken.

söylemeyei unutmuşum daha melee sistem eklenecek oyuna. tekme yumruk falan daha çok var çıkmasıan bu oyunun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 7 Eylül 2013; 18:57:58 >

• quote:

zaten alpha olarak çıkıcak haftalık patchlerle 1 yılda tam sürüme anca getirecekler. bide alphayıda eksik çıkartmasınlar zombiler düzeltilmeden, oyuna üs kurma eklenmeden ve araçlar eklenmeden çıkmaz bu oyun bence. ileriki videoları tahmin ediyorum. oyuna yeni araçlar ekledik deyip onları tanıtacaklar daha sonra üs kurma vs zımbırtıları gösterecekler daha sonrada zombileri gösterip direk çıkışı yaparlar. tabi kafadan 2-3 ay demek bu

buarada kelepçe sistemi okadar heyecanlandırmasın kimseyi çünkü kelepçeliyken kesinlikle yürüyemicez. nedeninide dean hall anlattı; kelepçeliyken yürüme olayını eklemek demek birdünya yeni animasyon yeni fizik ve yeni motion capture çalışmaları demek buda çook uzun bi süreç dedi oyüzden yürüyemeyecekmişiz kelepçeliyken.

söylemeyei unutmuşum daha melee sistem eklenecek oyuna. tekme yumruk falan daha çok var çıkmasıan bu oyunun :D

Alphanın alpha'sınada razıyım Zaten oyunun çıkışı uzayacağı kadar uzadı, bence kelepçeli animasyonlar bir günlerini bile almazdı. Kelepçe mevzusundan anladığım kadarıyla çok plansız ilerliyorlar. Önceden her şeyi planlayıp o plan çevresinde hareket etseler oyun çoktan betaya geçmişti bile

• quote:

yav eşşeğin şeyine su kaçırdı artık, tamamen testicle geçiyor şerro. ulan mo-cap yapmadan elle yürüme animsyonunu editleyip yapamıyorlarmıymış yani yalanını senin
  • Abi oyundan nedense soğudum eskisi gibi cezbedici özelliği kalmadı bende temeli olan zombiye yükleneceğine yapılması gereken son şeyleri yapıyor zaten animasyonlar daha da kötü gelmeye başladı ne yapmaya çalışıyor adam bilmiyorum, ne yazdım onu da bilmiyorum
  • 11.ayda konsolar çıktığı zaman çıksın..Bütün online oyunlar coop oluyor artık.Ben kendi adıma dayz fan olarak dalış yaptım günbe gün soğudum.Ne dayz e geliştirme yapıldı nede standalone çıktı...
    arma 3 ü oynuyorum şu sıralar ve inanın dayz mod oalrka arma 3 çıkması dışında merak ettiğim bişe kalmadı..dediğim gibi 11 aydan sonra çıkacak oyunlar pc tabanlı olsun konsol tyabanlı olsun zaten online destekli çıkacağı için soyal anlamda da bir dayz ihtiyacı kalmayacak.Bu gözlemi bir fan olarak yazıyorum.Sonnuçta aylar önce çıkacağı beyan edilmiş (çıkacak olanda beta altını ç.iziyorum hatta alpha) bir oyundan bahsediyoruz.Dean Haal un profesyonellikten uzak olduğu bauradanda belli oluyor zaten.Sağlam bir fikir bulmuş bir modcudan öteye geçemedi malesef...
  • Sanırım artık arma 2 ve modu satın alıcam.şu modda son durum ne? güncellemelerle felan buglar vs sorunların ne kadarı çözülmüştür acaba? oynanabilirlik varsa satın alıcam.beklemekten sıkıldım usandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50kaan

Sanırım artık arma 2 ve modu satın alıcam.şu modda son durum ne? güncellemelerle felan buglar vs sorunların ne kadarı çözülmüştür acaba? oynanabilirlik varsa satın alıcam.beklemekten sıkıldım usandım.

arma 2 alıcaksan birsürü dayz modu var oynayabileceğin; origins,zero,aftermath,overwatch... yani ilk dayz modu oynamana gerek yok ama onada güncelleme geldi yeni oyzüden eskisi gibi kötü değil. burda da yeni gelen şeyleri anlatmışhttp://www.youtube.com/watch?v=vhJWUqCC_FQ

• oyuna yeni yakın dövüş silahları eklenmiş. beyzbol sopası ve silah süngüsü. buda bi resim:
    DayZ [ANA KONU]

ragdoll fizik motoru oyunda şuan yokmuş daha önemli şeylerle uğraşıyomuş. ama listesindeymiş hala dean hall ın. yani ilerde ragdollu eklemeyi düşünüyo
  • Bu oyun çıkmayacak mı yahu haziran başında çıkıyordu hani
  • quote:

oyuna yeni yakın dövüş silahları eklenmiş. beyzbol sopası ve silah süngüsü. buda bi resim:
    DayZ [ANA KONU]

ragdoll fizik motoru oyunda şuan yokmuş daha önemli şeylerle uğraşıyomuş. ama listesindeymiş hala dean hall ın. yani ilerde ragdollu eklemeyi düşünüyo

Fizik motoru eklenmez ise ben bu oyundan zevk alamam sanırım.

• DayZ Mod'un o kadar buglu hatası olmasına rağmen acayip oynayanı vardı.

Bide daha gelişmişini sorunsuz oynayabileceğini düşünürsek bu oyun patlar arkadaşlar tek sorun ise

Oyunun kurucusunun ''Dean Hall'' oyunu biraz aksattığı için oyununn çıkması erteleniyor.

• keşke sağlam bir alternatif çıksa da içimin yağları erise. Arada 2 twit, ayda bir video ve oyun içi görüntü salla da salla. oyalama taktikleri de iyice sıkmaya başladı.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.