Şimdi Ara

Gigabyte'dan bol ödüllü yarışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gigabyte'ın gelişmiş özellikleri ile ilgi çeken GA-965P-DQ6 model 6 Quad serisi anakartını geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Quad Core işlemci desteği, Quad Bios, Quad Cooling, Quad eSATA 2, Quad Trible Phase ve Quad DDR2 gibi 6 adet Quad ile başlayan özelliği bulunan anakart, hem stabilitesi hem de sahip olduğu donanımsal özelliklerle Intel'in yeni nesil işlemci serisi Core 2 Duo'lar ile kullanmak üzere iyi bir anakart seçeneği oluyor.

Gigabyte, "6-Quad Futbol Kupası" ismini verdiği uluslararası bir etkinlikle, kullanıcılara hem anakartı daha yakından tanıma hem de ücretsiz olarak sahip olma şansı veriyor. 1 Temmuz'da başlayan ve 31 Temmuz'da sona erecek olan etkinliğe katılan kullanıcılar, WEB üzerinden Macromedia Flash bazlı "6-Quad Futbol Kupası" isimli oyunu başarıyla bitirmeleri halinde içlerinde GA-965P-DQ6 anakartında olduğu çeşitli hediyeler kazanabilecekleri çekilişe katılma hakkı kazanıyorlar.

Capcom'un ünlü oyun karakteri Mega Man'i andıran kahramanımızın çektiği şutlarla karşı takım üyelerini parçaladığımız oyunda, GA-965P-DQ6'nın 6 adet Quad özelliğini toplamaya ve Intel Core 2 Duo işlemcisini bulmaya çalışıyoruz. Oynanış oldukça basit yapılmış, farenizi sağa sola hareket ettirerek şutu çekeceğiniz hedefi belirledikten sonra, karakterinizin üzerine basılı tutarak şut hızını belirliyorsunuz ve fare tuşunu bıraktığınızda şut çekiyorsunuz. Oyunda tek şutla ne kadar fazla robot parçalarsanız o kadar ek puan ve süre kazanıyorsunuz.

Arkadaşlarınıza oyunu tavsiye ederek Gigabyte Nvidia 6600GT PCIe ekran kartıda kazanma şansı elde edebileceğiniz etkinlikte tek ödül Gigabyte GA-965P-DQ6 anakart değil. 6-Quad Futbol Kupası'na katılan şanslı kullanıcılardan 10 tanesi GA-965P-DQ6 anakart kazanacakken, 17 tanesi GA-965P-DS3 anakart ve 10 tanesi de Gigabyte 256MB 7300GT kazanacaklar.

Bir yarışmadan daha çok eğlence üzerine odaklanmış olan etkinliğe, www.gigabyte.com.tr veya www.gigabyte.com.tw #8216;da yer alan oyun flash linklerini veya http://e-service.gigabyte.com.tw/200607016Quad/en/index.asp?SourceWeb=B2C_Eng linkini tıklayarak erişebilirsiniz. İyi şanslar...

Sayfanın Linki : http://www.gigabyte.com.tr

• Katılsakmı acaba ya Conroe anakartımızda olur
  • katıldım walla ınş bısıler kazanırımda satıp parası ile kız arkadasıma yaranırım
  • Bende katıldım bakalım neler olacak.
  • oyun zevkli ve basit.
  • ben de katıldım inş ben de kazanırım da oh derim satar quad quad yerim parayı
  • kazanırsam ımzamdakı anakartı satarım cpu ma bunu takarım parasıylada gunumu gun ederım
  • çok zevkli bi oyun yaklaşık 25 kere oynadım 100kişiyede forward ettim.Bize çıkmaz ya,yinede bi deneyeyim dedim
  • hemmen dalıyorum oyuna
  • Çok güzel oyunmuş bide anakart kazandımıydı ohh
  • hedıye kazanırsak nası elımıze gececek bıde vergı ısterlerse ne yapacam
  • yahu 40 tane indirdim hala "you were close" diyo....oha kaç tane indircez ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: p@l@

yahu 40 tane indirdim hala "you were close" diyo....oha kaç tane indircez ki

Sanırım anakartın her özelliği için verilmiş renkli karakterlerden 4'er tane ve bir tanede gizli core due işlemcisi için indireceksin
  • Gigabyte'ın Türkiye ofisi var, eğer kazanırsanız hediyeleri almakta zorluk çekeceğinizi sanmıyorum. Abit konusunda bir bilgim yok fakat inanın o tip firmalar için 1 anakartın veya ekran kartının hiç bir önemi yok kesinlikle bir yanlış anlaşılma ya da benzeri bir şey vardır. Ayrıca kazananları herkese mail atmak zorunda değiller internet üzerinden veya gazetelerden açıklamaları yeterli. Bir çok firma böyle yapıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Gigabyte'ın Türkiye ofisi var, eğer kazanırsanız hediyeleri almakta zorluk çekeceğinizi sanmıyorum. Abit konusunda bir bilgim yok fakat inanın o tip firmalar için 1 anakartın veya ekran kartının hiç bir önemi yok kesinlikle bir yanlış anlaşılma ya da benzeri bir şey vardır. Ayrıca kazananları herkese mail atmak zorunda değiller internet üzerinden veya gazetelerden açıklamaları yeterli. Bir çok firma böyle yapıyor.

acıklaman ıcın tesekkurler
  • Daha önce zaten bu anakartı gözüme kestirmiştim bizde bi şansımızı deneyelim belki anakartı kucaklarız neden olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMXex

Daha önce zaten bu anakartı gözüme kestirmiştim bizde bi şansımızı deneyelim belki anakartı kucaklarız neden olmasın

Conroe için vesile olur hemde
  • Arkadaşlar lütfen Abit olayını bir kenara bırakıp yorum yapacaksanız, bu haber ya da benzer şeyler üzerine yorum yapınız. Firmalara ispat edemediğiniz suçlamalarda bulunmayın...
  • valla oynuoz yazdırıoz ismimiz bakalım umarım buradan birileri kazanır
  • yav kıl oldum oyuna. kaçtır kazanıyorum, submit ekranına geliyorumç neyse doldurdum bilgileri ve submit dedim ama her seferinde çince dil paketini yükleyeyim mi penceresi çıkıyor ve submit edildi mi emin olamıyorum çünkü submit ekranında yazdığım bilgiler de sıfırlanıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.