Şimdi Ara

HTC Desire 500 Eylül ayında ülkemizde satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC Desire 500 Eylül ayında ülkemizde satışa çıkıyor

HTC'nin orta seviye akıllı telefon segmentine sunduğu yeni modeli Desire 500, bugün ülkemiz lansmanını da gerçekleştiren firmanın yaptığı duyuruya göre Eylül ayı itibari ile ülkemizde satışa sunulacak.

4.3 inçlik 480x800 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip olan model, Qualcomm'un Cortex-A5 tabanlı 4 çekirdekli 1.2GHz saat hızında çalışan Snapdragon 200 işlemcisinden güç alıyor. 4GB depolama kapasitesi microSD ile 64GB'a kadar artırılabiliyor. Modelin ImageChip görüntü işleme yongası barındıran 8MP çözünürlükte bir de arka kamerası var.

1GB RAM, 1.6MP çözünürlükte ön kamera, Bluetooth 4.0, WiFi, 1800mAh batarya, Beats Audio, Android 4.2.2 işletim sistemi, BlinkFeed arayüzü, HTC Zoe şeklinde diğer özellikleri mevcut. Desire 500 modelinin hangi fiyattan satışa sunulacağı açıklanmadı.

• özellikleri kısıtlı zaten orta seviyeye hitaben yapmışlar cihazı. 800 lira civarındaysa düşünülebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

özellikleri kısıtlı zaten orta seviyeye hitaben yapmışlar cihazı. 800 lira civarındaysa düşünülebilir

4 çekirdekli orta seviyemi O_o Çağ atladık desene aslında neden olmasın SP'de orta seviye diye geçiyo :D

• 650 - 700 anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

quote:

özellikleri kısıtlı zaten orta seviyeye hitaben yapmışlar cihazı. 800 lira civarındaysa düşünülebilir

4 çekirdekli orta seviyemi O_o Çağ atladık desene aslında neden olmasın SP'de orta seviye diye geçiyo :D

Cortex A5 olduktan sonra 4 çekirdek olsa ne olmasa ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi HTC ucuz çıkarda kardeşime hediye alıcam fazla masraf çıkmasın :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk çıktığında 900-1000tlden satar sonra 700lere geriler desire x gibi

• 3310 daha iyi

bomb has been planted
  • HTC One X 'e Sense 5.0 geldi ama hala anasayfa da haber yapılmadı.En azından kullanıcılara bir bilgilendirme yapabilirsiniz ki ben gün içinde son gelişmeleri sizin anasayfanızdan takip ediyorum.Küçükte olsa yer verilmesini isterdim.Bu arada HTC 'nin güncelleme konusunda da kendisini geliştirmeye başladığını görmek çok mutlu etti beni piyasada kalmasını istediğim bir firma...

• One X güncellemesinin hala haber yapılmaması benide şaşırttı. S3 e güncelleme gelicek mi gelmicek mi gibi tahmin içerikli yazılar bile haber yapılıyordu...

• Tasarımı arayüze yakıştıramadım.

• vasat
  • vasat teefon ama orta seviye kullanıcıları için piyasa yapabilir.Gerçi samsung orta segmenti domine etmiş vaziyette ama htc bu noktada çok bocalıyor ne yazıki.
  • bence gayet şık ve özellik olarak da ideal bir telefon. beğenmeyenler bizden 2-3 yıl ilerdeki paralel evrende mi yaşıyor acaba merak ediyorum.

• quote:

800 tl ye xperia l varken bu alınmaz

• Htc hem satış düşük diye yakınıyor hemde fiyatı uçuk oluyor.uygun versin piyasası artsin,bence.

• 800-900 cıvarı cıkarsa belkı ıs yapabılır yoksa xperıa L daha ıyı

• Beats htc'den çıkmaya çalışıyor herifler hala beats'li telefonlar üretiyolar bune anasını satim ya.

General Mobile Discovery bile daha iyi valla, Tek eksiği markası.

• Htc şu telefonu sense 5 ve 4.2.2 ile satıyor ve htc one s'e güncelleme vermemeyi düşünüyor, eğer güncelleme gelmezse yazıklar olsun

• bu telefon 1000den aşağı olmaz, olursa çok can yakar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.