Şimdi Ara

Garmin Nuvi 2407LT - 2507LT Navigasyon Cihazları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
5
Favori
19.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni çıkan Garmin Nuvi 2407LT Navigasyon Cihazı almak için siparişini verdim kullanan varmı ?
    androidle bağlayıp anlık bilgileri oradan çekebiliyormuş ve kavşaklarda gerçek görüntü eşliğinde ve 2. çıkıştan çık vb yerine atıyorum caminin sağından çık diyormuş

gelsin görelim yorumları paylaşırım :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Açıkçası bu aleti ben de merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berger

Merhaba,
    yeni çıkan Garmin Nuvi 2407LT Navigasyon Cihazı almak için siparişini verdim kullanan varmı ?
    androidle bağlayıp anlık bilgileri oradan çekebiliyormuş ve kavşaklarda gerçek görüntü eşliğinde ve 2. çıkıştan çık vb yerine atıyorum caminin sağından çık diyormuş

gelsin görelim yorumları paylaşırım :)

Hayırlı olsun cihazınız.

Harita tercihiniz ne oldu, Navcity veya Navteq?

Tecrübenizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende almayı düşünüyorum nerden sipariş verdiniz? cihazla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz
  • Sanırım bu alet hepsiburada'da bulunuyor. Ben de garmin 1300'den buna geçmeyi düşünüyorum. Selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800x480 çöznürlükteyse Garmin Ekranı mükemmel olur. Dilerim 2350 modeldeki gibi zayıf ışık gücü olmaz.
    Cihaz sanırım Navteq haritayla geliyor
  • hepsiburadadan sipariş verdim , navteg harita var üzerinde haritanın gösterimi gayet güzel ve ışığı tam açtığımda güneşli havalarda bile ekran gösterimi gayet başarılı

android telefonum olmadığından anlık trafik ve hava bilgilerini ekrana almayı henüz başaramadım en güzel ve fark yaratan özelliği bu olacak herhangibir kabloya gerek yokmuş :)

ve beğendiğim bir diğer özelliği önemli kavşaklarda tam olarak nereye gideceğinizi kavşağın birebir fotosu çıkıp göstermesi hoş :)

olumsuz özelliği ise reel sesli yönlendirme biraz yetersiz bazen anlaşılması güç olabiliyor
    diğer sesli yönlendirme seçeneğini seçipde deneyeceğim umarım o daha iyidir yada güncelleme ile geliştirirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berger -- 26 Ağustos 2013; 22:23:47 >
  • Sayın Berger, cihazla ilgili diğer izlenimleriniz nelerdir? Paylaşırsanız sevinirim.
  • Açıkçası ben de ayrıntılı yorumları merak ediyorum. Bu alet Başarsoft haritası ile kullanılabiliyor mu?
  • Navigasyonuzmani.com dan 3 gün önce aldım. Cihazın içerisinde bluetooth yok, bu sebeple android telefonlarla eşleşme yapılamıyor. Sokak isimlerini söyleyen kadın sesi gerçekmiş gibi. Sanki yan koltukta oturuyor. Ve hala Garmin kulaklık çıkışı yapmamış, müzik dinlemiyor.
  • Kutuyu tekrar inceledim, cihaz Tayvan da garmin tarafından Türkiye için özel olarak üretilmiş. Tüm özellikler Türkiye için tasarlanmış.
  • Paylaşımların rotalama yönündeki yaşanan olumlu/olumsuz yorumlar yönünde devamını dikkatle izliyorum.

Görüş bildiren arkadaşlarıma teşekkürler ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

800x480 çöznürlükteyse Garmin Ekranı mükemmel olur. Dilerim 2350 modeldeki gibi zayıf ışık gücü olmaz.
    Cihaz sanırım Navteq haritayla geliyor

navteq yuklu ama mediamark ta aciklama kismina basarsoft haritali yazmislar. artik art niyetlemi yoksa cahilliktenmi bilemedim. cihazin menusunden harita kobtrol etmeyi bilmeyen normal kullaniciyi yaniltir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler cihazı bugün satrunden 300 tl ye aldım.cihaz çok basarılı.tam istediğim gibi.isini doğru düzgün yapan,hızlı,kaliteli malzeme arıyordum.bu cihazda hepsi mevcut.adres girmek kolay.seritlerde seni yönlendiriyor,sağda kalın,solda kalın vs. dandik navigasyonlar alıp çileden çıkmaktansa biraz paraya kıyıp keyfini çıkarmak çok daha mantıklı.cihaz bana güven verdi.hiç bilmediğim yerlere gözüm kapalı girdim.tavsiye olunur.update yazılımı çok basarılı mac os x versiyonu bile var.update yaptım ses problemide çözüldü,abla bülbül gibi şakıyor artık.bir sorun yasarsam yazarım.
  • Bende bugün nuvi 2567 siparişi verdim daha önce 1410 kullanıyordum onu biradere verdim yeni cihazım gelsin bakalım bahsedilen gibimi.
  • Hayırlı olsun diyelim şimdiden
  • Teşekkür ederim akşam üzeri aldım ürünü cihaz çok güzel tek sorun kutudan Türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipekmehmet

Teşekkür ederim akşam üzeri aldım ürünü cihaz çok güzel tek sorun kutudan Türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı

Hayırlı olsun müdür'üm. Memnun kalacaksınız
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler DD252Admin bir sorum var bu cihazın haritası Navteq bu cihazıdamı Garmin Baytekin den güncelleyecez birde bu cihazları Mac Os la güncelleme yapabiliyormuyuz bilginiz varmıdır. İyi Pazarlar diliyorum.
  • Hayır müdürüm; Navteq haritalı Garmin cihazları GARMIN EXPRESS ile güncelliyorsunuz. Bir şey yapmanıza gerek yok; Yazılım ne gerekiyorsa yapıyor. Harita güncellemesi, versiyon yükseltilmesi, özel POI lerin veya araçların yüklenmesi , yedek alınması, eski cihazınızdaki favorilerinizin yeni cihaza aktarılması gibi..

Bir de forumda NAVTEQ Haritalarla ilgili Hata Bilgilendirme başlığı var; oradan düzeltme/eksiklik bildirimlerinizi yapabiliyorsunuz. Bilginiz olsun...

NAVTEQ - TÜRKİYE

Keyifli navigasyonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 17 Kasım 2013; 12:26:36 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.