Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlara göre pek çok eksiklik hala giderilememiş.Yüklemelimiyim karar kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Flashtool ile yazılım(.ftf) yüklemek garanti dışı bırakmaz ayrıca TR romu yerine başka bir ülkenin romunu kullanmak da garanti dışı bırakmaz. Nereden biliyorsun derseniz bu telefondan önce xperia neo kullanmıştım.

iyide yabancı forumlarda olan ftf fw leri kişiler özel olarak stock rom oluşturarakmı almış yoksa bazı kaynaklardan orjinalinimi bulmuş. biz niye türkiye özel rom larını bulamıyoruz ?

türkiye özel romu diye birşey yok sadece turkiyede kullanilan programlari barindiran bir fw numarası var.Sonynin verdiği her hizmeti kullanabiliriz, gidip sony official çin romunu da kullanabilirim.:)

• bu xl de a gps yokmu yav? 4.1 de bölgeniz kullanılmıyor henüz diyordu. e eyvallah. 4.2 de geldi fakat bu seferde internet bağlantısı istiyor. internet bağlantısı olmadan çalışmıyormu bu navigasyon? birde sesli tarif yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremist123

sony in kendisine ait tarayıcısı bildigim kadarıyla yok olsa zaten telefonlarına yüklerlerdi. Bu durumda crome yandex firefox ve benzeri tarayıcılar kullanabiliyoruz

Kendıne aıt tarayıcısı yok fakat unıversıtede eduroamdan ınternete gırebılmek ıcın sertıfıka ıstıyor ve oda hıc bı tarayıcıdan ınmıyor sadece telefona has olmalıymıs yanı sony kullananlar olarak magduruz :D
  • generic world 4.2 yükledim bizim tr ninkinden daha orjinal duruyor. yalnız scn auto ilkinde durmadı dedim düzeldi galiba. ikinci çekimde yine aynı naneyi yedi durdu. yoksa çok güzel gece resimleri çekilecek.
  • oynadığım tek oyun minion rush vardı onu da arada oynardım, herhangi bir sorun yoktu ama bugün baktım 1 el oynuyorum yandıktan sonra tekrar oynadığımda aşırı donuyor oyunu kapatıp açıyorum yine kasmadan oynuyor ama 2. elde yine kafayı yiyor :7 telefonda başka oyun yok, telefondan kaynaklı mı oyundan mı anlayamadım :? çözüm için tavs. olan var mı?
  • Arkadaşlar google play hizmetleri diye bir şey bütün batarya mı bitirmiş gece elle kapatıyorum geri açılıyor şu telefondan zerre zevk alamadım aldığım günden beri. Ne yapmalıyım şarjım dolmuyor bunun yüzünden sömürüyor çünkü

• quote:

bu xl de a gps yokmu yav? 4.1 de bölgeniz kullanılmıyor henüz diyordu. e eyvallah. 4.2 de geldi fakat bu seferde internet bağlantısı istiyor. internet bağlantısı olmadan çalışmıyormu bu navigasyon? birde sesli tarif yokmu?

var ama internetsiz çalışan navigasyon bulmak zor.yani her program illa internet istiyor.ben yandexnavi kullaniyorum.

internetsiz navi de olmaz zaten.radar tespit edecek, trafik göstercek, mekan arayacak...e haliyle internet şart...

• quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

quote:

bu xl de a gps yokmu yav? 4.1 de bölgeniz kullanılmıyor henüz diyordu. e eyvallah. 4.2 de geldi fakat bu seferde internet bağlantısı istiyor. internet bağlantısı olmadan çalışmıyormu bu navigasyon? birde sesli tarif yokmu?

var ama internetsiz çalışan navigasyon bulmak zor.yani her program illa internet istiyor.ben yandexnavi kullaniyorum.

internetsiz navi de olmaz zaten.radar tespit edecek, trafik göstercek, mekan arayacak...e haliyle internet şart...

Hocam benim soruna bir bakar mısınız

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    eğer otomatik senkronizasyon (uygulamaverileri-rehberin googlea yedeklenmesi gibi) açıksa bu denli şarj yemesi normaldir.Hesaplar bölümünden google hesabınızı bulup senkronizasyonu kapayabilirsiniz.arada sırada manuel olarak kendiniz senkronize etmenizi tavsiye ederim...

• telefonu güncelledikten sonra güncellenen uygulamaları bazılarını açmamaya başladı mesela subway i güncelledim açmadı sildim tekrar yükledim gene açmadı tablet var 200 liralık o açyı bu açmıyo neden olabşlir aynı sorunu yaşayan varmı
  • isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    Ben telefondaki update'den güncelledim 4.2'ye senin yaşadığın tüm sorunları yaşıyorum. Farkı olacağını sanmıyorum. Bizde bu kadar sıkıntı varken bazılarında hiçbir sıkıntı olmaması garip.
    Ek olarak güncellemeden sonra interneti kullanmak için mobil veriyi açtığımda bağlanamama sıkıntısı yaşıyorum. Hatla alakalı bir durum değil, internet hiç açılmıyor. Kapatıp açınca düzeliyor anca. Arada da wifiyi açıp kapatmakta sorun yaşıyorum çok geç algılayabiliyor. Chrome' da kendi güncellemesinden sonra açılmıyor ama programla alakalı bir sorun var sanırsam.
  • arkadaşlar bnde telefonu alalı birkaç gün oldu resimleri hafıza kartına nasıl taşıyacağız
  • Millet ablamda xperia l var . Yazılımı yeniden yükledikten bir süre sonra kasıyor .Hem de bir şey yüklemediği halde . Yani büyük boyutlu bir şeyler de yüklemiyor ama bir süre sonra kasım kasım kasılıyor alet. 4.2.2 den sonra da aynı şey olmuş .Sıfırlayıp bir süre kullanılsa bile bir süre sonra kasmaya başlıyor .Neden anlamıyorum . Sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizbağyan

arkadaşlar bnde telefonu alalı birkaç gün oldu resimleri hafıza kartına nasıl taşıyacağız

depolama bölümüne gir oradan görebilirsin.

ben telefondan hafıza kartı klasörlerini göremedim file commander i didik didik ettim hep eski boş klasörler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 22 Kasım 2013; 17:20:38 >
  • Cornelias kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 2 haftadır bunun hakkında konuşuyoruz..

Lütfen yorum yapmadan önce, önceki mesajları karıştırınız.Aradığınız cevap önceden verilmiş ise eğer, tekrar verilmesi ancak görüntü kirliliği olacak...

4.2.'de sorunlar mevcut bolca.Bu şekilde kullanılamaz halde.Flashtool ile 4.1. sürümüne geri dönebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

yaklaşık 2 haftadır bunun hakkında konuşuyoruz..

Lütfen yorum yapmadan önce, önceki mesajları karıştırınız.Aradığınız cevap önceden verilmiş ise eğer, tekrar verilmesi ancak görüntü kirliliği olacak...

4.2.'de sorunlar mevcut bolca.Bu şekilde kullanılamaz halde.Flashtool ile 4.1. sürümüne geri dönebilirsiniz...

Karıştırdım kardeşim biliyorum 4.2 sorunlu ama bu 4.1 de aynıydı. Yani yine kasıyordu hiç bir şey yüklü olmadığı halde.
  • Cornelias kullanıcısına yanıt
    flashtool ile 4.1. sürümüne dönün büyük oranda sorununuz hallolacaktır.ya da uğraşamam diyorsanız, verin garantiye onlar halletsinler.
  • depolama bölümüne giriyorum sd karta aktar yazıyorum sonra malesef ayarlar durduruldu diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizbağyan

depolama bölümüne giriyorum sd karta aktar yazıyorum sonra malesef ayarlar durduruldu diyor

4.2.2 mi var?

bu arada xperia destek hattını aradım eleman bende de xperia l var 4.2.2 de sorun görmedim diyor :I

file comamnder sorunu içinde fabrika ayarları dedi de uğraşmak istemedim :I file commander de sd kart bölümü telefonun kendi hafızası bölümünü gösteriyor zzZ.. hafıza kartı verilerine ulaşamadım
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.