Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orijinal xperia l bataryası 25 tl. telefonu 2 yıl kullandım arızalar çıkarınca bataryayı çıkarıp parçaladım.. boşta duruyor batarya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sdsss S kullanıcısına yanıt
    Aralarında gözle görülür bir fark yok. Hangisini bulabilirsen onu yükle :)

• arkadaşlar telefonu rootladıktan sonra xperia pc companion kullanarak baştan android kurabilir miyiz acaba deneyen var mıdır?
  • A4kadaşlar büyük bir problem var. Babam telefonu kullanıyor ve şarj bitip telefon kapanmış ancak şimdi prize de taksak çalışmıyor. Telefonda hiç bir tepki yok.
  • Telefonu 3 yıldır kullanıyorum defalarca betona düşürdüm hala sapasağlam sadece flaşı yanmıyo artık ve bugün yenı batarya aldım o kadar 1 yıl daha idare etse yeter:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

A4kadaşlar büyük bir problem var. Babam telefonu kullanıyor ve şarj bitip telefon kapanmış ancak şimdi prize de taksak çalışmıyor. Telefonda hiç bir tepki yok.

Bilgisayara bağlayıp birkaç dakika bekleyin. İşe yarayabilir.

• Burak556 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen bende çok memnunum batarya artık verimini kaybetmeye başladı.
    Siz bataryası nerden aldınız

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor dan aldım birebir orjinali gibi değil ama 1 günü çıkartıyor diyebilirim.
  • Burak556 kullanıcısına yanıt
    Ben servisten sorup orjinalini almayi düşünüyordum ama tahminim 70 -80 fiyatı vardır enaz
    O yüzden hemen hemen aynı birebir kalitede olmasa da orjinal olmayan batarya almak daha mantıklı geliyor.
    Gıttıgıdıyor n11de ücretsiz kargolu 25 tlye var. Bence bütün satıcılardakı ürünler aynı ürünler kimi 30 tl kimi 50 60 tl falan yazmışlar orjinal değil hiçbiri. Ben 25 tl olandan almayi düşünüyorum siz ne dersiniz

• Akbell kullanıcısına yanıt
    Sarj tamamen boşanmıştı ben de de oluyor. Şarj aleti sarj etmez o durumda.
    Bataryası ayrı sarj eden adaptör var. Onunla bataryası çıkarıp ayrı şarj etmeniz gerekli ben öyle sarj ediyorum. 5 lira fiyatı var telefonlarda var

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Bence serviste flnda yoktur orjinal pil, galiba haklsnz bütün hepsi aynı ürün olabilir en iyisi ucuzunu almak dediğiniz gibi

• Arkadaşlar, Xperia L'den kurtulup LG G3'e geçmiştim. Gerçi şimdi de LG G3'ten kurtulmaya çalışıyorum. Xperia L'yi babama vermiştim. Ahize probleminden şikayetçi. Sanırsam hala bir çözümü yok. Çözüm olarak eski sürüme geçmek olabilir. Stabil sürüm hangisi bilen varsa, yardımcı olursa sevinirim.
  • Sony Xperia L için bence en uygun android sürümü 4.2.2 .
    " Bu cihazı 4.2 sürümüne nasıl geçiririm?" sorusunun çözümünü bu konunun ilk sayfasındaki şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.Bağlantı

Ayrıca LG G3'ten neden vazgeçtiğinizi merak ettim.Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Aslında LG G3 kullanabildiğiniz zaman çok iyi bir telefon. Ama LG G3, G4 ve G5in çok fazla kronik sorunları var. Garantiye giden telefon 1 aydan önce dönmüyor. Yani teknik servisi de berbat. O yüzden telefon 24 ay sizde kaldı diyelim, genel olarak en az 2 kez garantiye gidiyor. Yani yaklaşık 22 ay civarı kullanabiliyorsunuz. LG G3 anakonusuna, servis konusuna biraz göz gezdirirseniz, ne demek istediğimi anlarsınız zaten.

• Ankara'da bu telefonun ses tuşlarını yapan bir tamirci var mıdır acaba?

• 2 gün önce telefonu değiştirerek emektar xperia l'ye veda ettim. Artık vadesini çoktan doldurmuştu. Hepinize elveda diyorum. Kendinize iyi bakın.
  • uniqe11 kullanıcısına yanıt
    Hangi telefonü aldığınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Hangi telefonü aldığınız?

Yine fiyat performans ürünü olduğunu düşündüğüm Lenovo s1 lite.
  • uniqe11 kullanıcısına yanıt
    Ben de lenovo k5 Note var ama.
    Hala Xperia L bırakamıyorum.Sadece batarya artık verimini yitirdi. Daha kullanışlı küçük

S1 Lite nasıl Abime düşünüyorum bende.
    Artı ve Eksilerini dikkatinizi çeken yönlerini yazar mısınız

• yeni batarya alsam.eski performansını yakalayabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.