Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.182
Cevap
38
Favori
201.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok depolamanın büyük bir çoğunluğu boş. Depolama ile bir alakası yok bendeki sorunların. Telefon bomboş ama google playdan bir şey indirmeye çalıştığımda yeterli alan yok diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqe11

Yok depolamanın büyük bir çoğunluğu boş. Depolama ile bir alakası yok bendeki sorunların. Telefon bomboş ama google playdan bir şey indirmeye çalıştığımda yeterli alan yok diyor.

Kronik bir sorun zaten bu önceki sayfalarda çok konuşmuştuk. Zaman zaman her L ye oluyor bu. Bazen kendisi düzeliyor bazen müdahale gerekebiliyor, format, servis, root gibi şeyler.
  • quote:

Doğru depolamaya baktığına emin misin, önceden ben de senin dediklerini diyordum ama telefon uygulama indirirken dahili depolama birimine bakmıyor, dahili bellekteki boş alana göre indiriyor, ben de sadece o alan azaldığında dediğin hatayı veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gibson SG

quote:

Doğru depolamaya baktığına emin misin, önceden ben de senin dediklerini diyordum ama telefon uygulama indirirken dahili depolama birimine bakmıyor, dahili bellekteki boş alana göre indiriyor, ben de sadece o alan azaldığında dediğin hatayı veriyor

Eminim tabiki 2 seneden fazladır bu telefonu kullanıyorum. Üstteki arkadaşında dediği gibi bu telefonun kronik sorunu. Uygulamalardan google playi bulup güncellemeleri kaldırınca geçici olarak uygulama indirilebiliyor. Benim için sorun olan kameranın bozulması oldu. Uygulama işini bi şekilde hallediyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Eminim tabiki 2 seneden fazladır bu telefonu kullanıyorum. Üstteki arkadaşında dediği gibi bu telefonun kronik sorunu. Uygulamalardan google playi bulup güncellemeleri kaldırınca geçici olarak uygulama indirilebiliyor. Benim için sorun olan kameranın bozulması oldu. Uygulama işini bi şekilde hallediyordum.

Eminim diyorsun da güncellemeleri kaldırarak depolamada yer açıyosun, yer açınca da indirebildiğini söylüyosun
    Bence sorun kronik değil sadece depolama dolduğunda yaşanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gibson SG

quote:

Eminim diyorsun da güncellemeleri kaldırarak depolamada yer açıyosun, yer açınca da indirebildiğini söylüyosun
    Bence sorun kronik değil sadece depolama dolduğunda yaşanıyor

Sen herhalde yeni l kullanmaya başladın ve çok bir bilgin yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uniqe11 kullanıcısına yanıt
    Bence arkadaş haklı. Telefonun dahili hafızası 200-220 mb nin altına düşerse "yeterli depolama alanı yok" şeklinde uyarı veriyor. Sd kartta isterse 10 gb alan olsun faydası yok. Önemli olan telefonun dahili hafızasındaki boş alanın 220 mb den fazla olması.

Yalnız bu dediğim en fazla 30-40 mb lik bir uygulama indireceğiniz zaman geçerli. Daha büyük bir uygulama indirecek olursanız daha fazla alana ihtiyacınız olur.

• many@ik M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, şuanda telefonumda sadece sosyal medya uygulamaları ve 2-3 tane banka uygulamasından başka bir şey yok, ona rağmen bir şey indiremiyorum. Ve eskiden 10-15 tane küçük uygulama ve 2 adet 1 gb üstü oyun olurdu, hiçbir sıkıntı olmazdı. Yani demem o ki bu sorun telefonun kendi sorunu. Daha önceki mesajımda da bahsettiğim gibi google play güncellemesini kaldırdığımda geçici süreliğine bir şeyler indirebiliyorum. Üstteki arkadaşın dediği gibi güncellemeyi kaldırdığımda yer açılma durumu söz konusu değil zaten 10-15 mblik uygulama ne kadar yer açılacak telefonda zaten uygulama yok bomboş telefon. Umarım anlatabilmişimdir. Buna rağmen başka sonuçlar çıkaranlar bildiği gibi yapsın. En azından benim telefonda durum bu. Daha da bir şey söylemem herkese iyi akşamlar
  • en stabil sorunsuz room soylermisiniz xda da bir sürü var fakat hangisi iyi ve güncel sorunsuz
  • uniqe11 kullanıcısına yanıt
    Senin telefonunun sorunu biraz farklıymış o zaman yav. O kadar az uygulamayla hafıza dolmaz çünkü.

• quote:

Arkadaşlar, şuanda telefonumda sadece sosy...iği gibi yapsın. En azından benim telefonda durum bu. Daha da bir şey söylemem herkese iyi akşamlar

Tavrini yumusatmalisin bu sekilde sorununa cozum bulamazsin
    Apk olarak uygulama kurabiliyor musun peki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gibson SG -- 4 Aralık 2015; 12:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bermuda_18

en stabil sorunsuz room soylermisiniz xda da bir sürü var fakat hangisi iyi ve güncel sorunsuz

Ben bunu bayagidir sorunsuz kullaniyorum
     Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gibson SG -- 4 Aralık 2015; 11:58:33 >

• Merhaba arkadaslar telefonun hafızasıyla ilgili ciddi sıkıntılar çekiyorum telefonda bişey olmamasına rağmen hafıza dolu diyor. Dcım Klasöründe sürekli bişeyler çıkıyor 2-3 gb arasında siliyorum,tekrar geliyor bi çözüm bilen varmı

• teo26 T kullanıcısına yanıt
    bu sorundan fabrika ayarlarına dönerek kurtuldum. bir süre sonra gene aynı duruma gelecektir muhtemelen ancak root dışında en iyi çözüm bu gibi şu anda..
  • I_tech I kullanıcısına yanıt
    Aynen , tek çözüm bu malesef , benim merak ettiğim acaba son güncellemeden önceki 1.14 sürümündede bu duruma rastlanıyormu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 14 Aralık 2015; 13:09:03 >
  • geberit kullanıcısına yanıt
    Benimde telefonum boş olmasına rağmen hafıza dolu diye hata veriyor. Uygulama falan yüklenmiyor bu yüzden. Ancak bende dosya falan oluşmuyor, telefon boş yani ama hafızası dolu gibi algılıyor, gizli dosya falan var mı diye de baktım ama yok. Uygulamaların bazılarını silin falan diyor ama uygulama da yok zaten.

Telefonun kronik sorunu olmasının yanında, teknik servisin bile bu duruma bir çözüm bulamaması, format atmayı tavsiye etmesi de acayip. İstediğin kadar format at yine oluyor aynı şey. Bir şekilde bir şey hafızayı dolduruyor.
  • ARKADŞLAR TELEFON GALERİYİ KENDİ KENDİNE SİLDİ NEE YAPABİLİRİM ŞUAN ÇOK SİNİRLİYİM
  • Dahili depolama alanının dolması ile ilgili çözüm; file commander uygulamasından dahili depolamaya girin ve dcim ve Lost.dir klasörünü silin genelde dcim klasörünü silmek yeterli olur zaten. Eğer fotoğrafları hafıza kartına kaydettiyseniz fotoğraflarınıza birsey olmaz. Ben böyle kullanıyorum

sorunu yaşayan arkadaşları haberdar etmeye çalıştım belki zaten böyle kullanıyorsunuzdur. telefonumu 2.5 yıldır kullanıyorum yaklaşık, buraya pek yazmıyorum yazmama sebebim de açıkçası telefonumun dokunmatik hassasiyetinin aldığım günden beri kötü olması sanki telefonu 2.5 yıldır küsüm ama meret bi bozulmadı ki yenisini almaya bahanem olsun. göz göre göre çalışan telefonu da kenara atmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsche911gt2 -- 16 Aralık 2015; 15:15:03 >
  • porsche911gt2 kullanıcısına yanıt
    Zaten telefonun tek artı yönü taş gibi sağlam olması ,başka herşeyi ofsayt dokunmatik konusu bir problem birde yazarken 1 saniyelik donmalar falan ayrı problem ,buda sanırım içindeki donanımdan kaynaklanmakta.
  • Telefonu rootladıktan sonra pc nin telefonu görmemesi sorununu yaşayan oldu mu arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.