Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deneyin belki verirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Furkan akoglu F kullanıcısına yanıt
    Sadece sistemsel hatalardan kaynaklı bir sorun olumca yeni telefon gönderiyolar diye biliyorum, ne diye göndercem ki telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: fcsrn

Sadece sistemsel hatalardan kaynaklı bir sorun olumca yeni telefon gönderiyolar diye biliyorum, ne diye göndercem ki telefonu

güzel bir espri aklıma geldi ama ciddiye falan olur yazmayayım hadi. :) ama kıskanılmıcak gibi değil. hem alet güzel hemde bizmkinin fiyatının iki katı. merak ettiğim arka kapağı açılabilir ve pil çıkartılabilirmi z1 c de? birde görüntülü görüşme yine şebeke üzerinden değilmiş? bir yerde de handsfree yok yazmış. ama buna inanasım gelmedi. diğer bakımlardan süper bir şeye benziyor.
  • mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Hocam boşver alan alsın ciddiye, sen yap esprini valla bi hata bulsam direk göndercem servise de, hep hatalardan şikayet ettiğim telefonda şuan hata yok işin kötü yanı

• Dostum aynen dediğin gibi yap.

Bu arada arkadaşlar sizce z1 almak kolay olsaydı ben kendi telefonumu verip almazmıydım sizce :)

Bunlar biraz daha teknik konular,hani telefonunuz sağlamsa kullanın gitsin çok üzerine düşmeyin.

• mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten telefonu elinize aldığınız anda değişimi fark ediyorsunuz dokunmatik filan çok hassas hemen algılıyor

• arkadaşlar, cebimde bulunan çikolata yüzünden telefonumun hoparlorü ve mikrofonu bozuldu, tamire versem maliyeti nedir ?
  • Arkadaşlar telefon da güç tüketimine bakıyorum telefon uygulaması ekrandan daha fazla pil harcıyor hard reset attım gene aynı Telefon uygulaması %66 pil harcarken ekran %16 gibi farklar oluyor size durum nasıl bakabilirsiniz yada çözümü var mı telofon rootsuz orjinal son sürümde

• arkadaşlar ben internetten video falan izleyince aşırı ısınma oluyor normal değil baya baya sıcaklık yayılıyor sizde durum nasıl sonra telefon patlamasın cebimde normal mi bu durum zaten xperia l de ısınma sorunu olduğunu biliyorum fakat bana aşırı geliyor durum biraz elimi uzun tutayım yanacakmış gibi hissettiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2936 -- 19 Ağustos 2014; 3:44:20 >
  • arkadaşlar biri yardım etsin acil kitkatı yükleyen varmı nerden yüklerim tavsiye edernisiniz sorunları varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Dostum aynen dediğin gibi yap.

Bu arada arkadaşlar sizce z1 almak kolay olsaydı ben kendi telefonumu verip almazmıydım sizce :)

Bunlar biraz daha teknik konular,hani telefonunuz sağlamsa kullanın gitsin çok üzerine düşmeyin.

Hocam gittim teknosaya. Telefonu sadece 1 hat üzerine açabiliriz dediler. Yani ömür boyu tek numara ile kullanmamı istiyorlar.kabul etmedim bende

• Arkadaşlar telefonumun kamera flaşı çalışmıyor ve gelecek ay üniversite için sakaryaya gidiyorum. garantiye gönderip göndermemekte kararsızım. eylülün ilk 10 günü içinde geri gelme ihtimali var mıdır?

bi de garantiye nasıl gönderioruz, hangi işlemleri yapıyoruz? garanti belgemde sony eurasia yazıyor.
  • arkadaşlar taşınma işlerim ve üniversiteye kayıt işlerim yüzünden çok vakit ayıramıyorum.yakın zamanda sizlerleyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ptklu

Arkadaşlar telefonumun kamera flaşı çalışmıyor ve gelecek ay üniversite için sakaryaya gidiyorum. garantiye gönderip göndermemekte kararsızım. eylülün ilk 10 günü içinde geri gelme ihtimali var mıdır?

bi de garantiye nasıl gönderioruz, hangi işlemleri yapıyoruz? garanti belgemde sony eurasia yazıyor.

Bendede kamera flasi yanmiyodu yeni tel geldi bi hafta sonra

• beyler en son cm11 official idi sanırsam burada paylaşılmıştı. o sürümde bir hata var mı bu akşam deneyeceğim artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 19 Ağustos 2014; 20:14:52 >
  • Bende şöyle bir sınıtı var: müzik dinlerken ses kesiliyor pıt şeklinde.

Walkman yada playerpro ile müzik çalarken her şarkıda 1-2 sefer ses anlık olarak kesilip şarkı çalmaya devam ediyor.

Film izlerken yada radyo dinlerken hiçbir sorun yok. Basit bir çözümü var mıdır?
  • Xperia L İçin Cyanogenmod 11 4.4.4 detaylı kurulumu ve RepeXpersiS Z2 Edition Kurulumu tarafımca anlatılmıştır. L'nin Androidini ve Z2 görünümünü,uygulamalarını kullanmak isteyenler buyursun...

http://forum.donanimhaber.com/m_94257044/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2936

arkadaşlar ben internetten video falan izleyince aşırı ısınma oluyor normal değil baya baya sıcaklık yayılıyor sizde durum nasıl sonra telefon patlamasın cebimde normal mi bu durum zaten xperia l de ısınma sorunu olduğunu biliyorum fakat bana aşırı geliyor durum biraz elimi uzun tutayım yanacakmış gibi hissettiriyor

flood yapmış gibi olacağım ama bu konu önemli yani telefonun bana zarar verme riski abartı olabiliri ama duyuyoruz okuyoruz böyle haberleriflood yapmış gibi olacağım ama bu konu önemli yani telefonun bana zarar verme riski abartı olabiliri ama duyuyoruz okuyoruz böyle haberleri
  • quote:

quote:

arkadaşlar ben internetten video falan izleyince aşırı ısınma oluyor normal değil baya baya sıcaklık yayılıyor sizde durum nasıl sonra telefon patlamasın cebimde normal mi bu durum zaten xperia l de ısınma sorunu olduğunu biliyorum fakat bana aşırı geliyor durum biraz elimi uzun tutayım yanacakmış gibi hissettiriyor

flood yapmış gibi olacağım ama bu konu önemli yani telefonun bana zarar verme riski abartı olabiliri ama duyuyoruz okuyoruz böyle haberleriflood yapmış gibi olacağım ama bu konu önemli yani telefonun bana zarar verme riski abartı olabiliri ama duyuyoruz okuyoruz böyle haberleri

zarar konusunda sanmıyorum pek olacağını. sırf senin için ilk defa web den 10 dk lık bir film denemesi yaptım. ama wi -fi den farkedermi bilmiyorum. sıcaklık tahminenen 24 derece oldu en fazla. şebekeden pek izleyeceğini sanmıyorum (pardon izlediğini söylemişsin) çünkü devamlı izlemek için baya zengin olman lazım :) yani operatör den izlersen sıcaklık ve zarar ne olur onu bilemem bu durumda.

ve çok fazla ısınıyorsa zararı bir yana işlemciyi ramı ya başka bir şeyler dolduruyordur yada donanımsal bir hatada olabilir. donanımsal hatada da servise göndermen gerekebilir.

benim telefon hiç bir zaman fazla ısınmadı. operatörden internet paketi ile pek izlemedim yalnız. onun için deneyimli ve daha bilgili arkadaşlar yanıt verebilir buna.

• arkadaşlar uydu alıcısı çanak vs anlayan var mı? sıkıntım vaar...

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.