Şimdi Ara

Karşınızda Renkli DS4'ler ve PS4 Aksesuarları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Ülkemiz için kesin bir çıkış tarihi olmasa da, PlayStation 4 çoğu Avrupa ülkesinde 29 Kasım itibariyle çıkıyor. Konsolun aksesuarları ve renkli DualShoch 4'ler de konsolun çıkışıyla oyunculara sunulacak. Bu haberimizde bu aksesuarların ve DualShock 4'lerin görsellerine bakıyoruz.

Mavi ve kırmızı olmak üzere, siyahın yanında alternatif olarak sunulan bu renkler, gerçekten kontrolcüye yakışmış. Bunların yanı sıra kontrolcülerinizi şarj etmenize yarayacak kit ve PS4'ü dik tutmanıza yarayan standı bu görsellerde görebilirsiniz.

• adamların şarj standı bile şık
  • Ağlamak istiyorum. Çok güzel.
  • Mavi led olmasaydı kırmızı kol akardı ama led ışıktan dolayı mavi ve siyah daha çok tercih edilir.
  • müthiiş sony yaptı mı tam yapar
  • DS4 ergonomik olur olmaz onu elime almadan bilemem fakat çok sempatik göründükleri kesin. :)
  • Led rengini ayarlayabiliyoruzdur büyük ihtimal. Ayarlayamıyorsak yazık oldu kırmızı DS4'e :(
  • Kırmızı gözüme çok hoş geldi ve bence led ışıkla çok güzel birleşmiş, kesinlikle 2. kolum kırmızı olucak.
  • Led ışık hep aynı değilki zaten oyundan alkığımız hasarla değişiyo diye biliyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • psn adresim MaviSiyah olduğu için o mavi siyah kontrolcüyü satın almak bana farz oldu :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mavi tabiki benim rengim
  • Normalde renkli gamepad'leri sevmem ama hem kırmızının hem de mavinin tonları çok güzelmiş, cihaza yakışmış. Bu sefer tercihim renklilerden yana olabilir gibi gözüküyor.
  • ayni b.kun laciverti xbox oneninkini gormeden yada fanboyluktan yorum yapan arkadaşlar tam bir koyunmussunuz bravo!
    @Leo_Messi
  • geleneği bozmicam siyah ds4 devam :) ama ps4 de mavi kırmızı vs. çıkarsa ikisinde mavi alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlinemaniaq

ayni b.kun laciverti xbox oneninkini gormeden yada fanboyluktan yorum yapan arkadaşlar tam bir koyunmussunuz bravo!
    @Leo_Messi

Xbox One controller'ın bu konuyla ne alakası var? Sırf bir şeyleri övmek ya da yermek için insanlara hakaret etmek forum adabında yoktur. Biraz saygı lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 21 Ağustos 2013; 10:36:08 >
  • Her ne kadar güzel görünsede muhtemmelen yine siyahı tercih edeceğim.
  • Üçüncü yandan görünen fotoğrafta R2'nin yapısı tüfek tetiğine çok benzer yapısıyla dikkat çekiyor.
  • bir xbox gamepad olamaz.
  • Ps4 bomba gibi geliyor.çıktığında yine alacağım ve cüzdanım boşalacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.