Kitap SATAN ONLİNE SİTELER?
40 Cevap668 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1250 Mesaj
20 Ağustos 2013; 17:48:58 

Bildigniz öyle site varmı kargo ile gönderilen kapıda ödeme falan?

1419 Mesaj
20 Ağustos 2013; 18:14:59 

Kapıda ödeme ile Okuoku ve İlknokta ' dan alışveriş yapmışlığım var , güzel siteler.

1250 Mesaj
20 Ağustos 2013; 18:55:39 

quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

Kapıda ödeme ile Okuoku ve İlknokta ' dan alışveriş yapmışlığım var , güzel siteler.

tşk

1083 Mesaj
21 Ağustos 2013; 0:51:53 

daha alışverişim olmadı ama bu sefer kitapzen'den olacak olumsuz hiçbir yorum görmedim bu site için

''Sen... Seni iyi tanıyorum çocuğum. İnsanlıktan nefret ediyorsun, çünkü kendinden nefret ediyorsun. Saflığın ölüm gibi ve düşlediğin devrim bizim devrimimiz değil. Dünyayı değiştirmek değil, havaya uçurmak istiyorsun! ''[Sartre]

355 Mesaj
21 Ağustos 2013; 2:44:26 

kitapyurdu.com var hocam çok memnunum

Nasıl ki bu milletin tacıdır Yıldız ve Ay, Yüksel ta arşa kadar Şanlı Galatasaray!

298 Mesaj
21 Ağustos 2013; 13:58:37 

quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

kitapyurdu.com var hocam çok memnunum

Bunu yazmaya gelmiştim.
Tavsiye ederim.

Galatasaray feda olsun sana canımız, ölene kadar hep senin yanındayız.
Yankılanıyor sesimiz salonlarda, yükseliyor bayrağımız omuzlarda Galatasaray sen sevdamızın adı, Sarı kırmızı hayatın tek anlamı.

56 Mesaj
21 Ağustos 2013; 14:42:47 

Kargosu bedava olan yok dimi arkadaşlar?

1250 Mesaj
21 Ağustos 2013; 14:50:25 

quote:

Orijinalden alıntı: siyah3453

+1 bulursan banada pm atarmısın

279 Mesaj
21 Ağustos 2013; 15:22:32 

quote:

Bildigim kadari ile kitapyurdun da belli bir meblagin uzerinde kargo bedava.

Bir de kitapyurdunun soyle bir guzelligi var, ptt kargo ile makul bir kargo.ucretine yurt disina da gonderim yapmalari.

"Everything is something happened." Büyük Türk Düşünürü Fatih Terim

279 Mesaj
21 Ağustos 2013; 15:23:39 

quote:

Bildigim kadari ile kitapyurdun da belli bir meblagin uzerinde kargo bedava.

Bir de kitapyurdunun soyle bir guzelligi var, ptt kargo ile makul bir kargo.ucretine yurt disina da gonderim yapmalari.

"Everything is something happened." Büyük Türk Düşünürü Fatih Terim

1250 Mesaj
21 Ağustos 2013; 16:15:24 

kitapyurdu sitesine baktımda sordum iletişimden belli bi kargo ücreti yok dediler. aldıgnız kitap a göre hesaplanıyormuş

110 Mesaj
21 Ağustos 2013; 21:38:49 

@HavayaHavaAtanAdam: en ucuz kargo ücreti 5-6 tl'den aşağı olmaz.

@siyah3453: D&R' da 25 tl üzeri alışverişte kargo ücretsiz. Benim bulabildiğim daha alt limitlisi yok. Ayrıca kitap fiyatları da uygun düzeyde.

@HavayaHavaAtanAdam: Kapıda ödeme de kargo ücreti hariç 5tl ücret alıyorlar.

Eğitim cahilliği alır, eşeklik bakidir.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 17 sa. 35 dk. kadarı kaldı.
21 Ağustos 2013; 22:23:16 

Ben pandora dan alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1250 Mesaj
21 Ağustos 2013; 22:29:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

@HavayaHavaAtanAdam: en ucuz kargo ücreti 5-6 tl'den aşağı olmaz.

@siyah3453: D&R' da 25 tl üzeri alışverişte kargo ücretsiz. Benim bulabildiğim daha alt limitlisi yok. Ayrıca kitap fiyatları da uygun düzeyde.

@HavayaHavaAtanAdam: Kapıda ödeme de kargo ücreti hariç 5tl ücret alıyorlar.

tşk bilgiler için

110 Mesaj
21 Ağustos 2013; 23:40:45 

110 Mesaj
21 Ağustos 2013; 23:43:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Turnedar

90tl'lik alışverişe kargo ücretsiz orada, kitaplar da fiyat avantajı var mı? Başka sitelerle karşılaştırdınız mı?

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 17 sa. 35 dk. kadarı kaldı.
21 Ağustos 2013; 23:51:14 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turnedar

90tl'lik alışverişe kargo ücretsiz orada, kitaplar da fiyat avantajı var mı? Başka sitelerle karşılaştırdınız mı?

Vala kitapyurdu idefix indirim konusun da iyi ama ben genede bu siteyi tercih ettim. Çünkü ; internet üzerinden sipariş vermesi kolay. Diğer siteler gereksiz zorladı beni mesela 3 kere kitapyurdunda sipariş vermeye çalıştım yok ulaşamadık, yok kitap stokta değil çok gıcık oldum.

13 Mesaj
22 Ağustos 2013; 19:00:28 

Güncel kitaplarda Hepsiburada.com Süper Hızlı Gönderi + Ücretsiz kargo yapıyor, fiyatı da çok makul. Bakmanı tavsiye ederim. Kapıda ödeme için İlknokta var şu an teslimat beklediğim. Kitapokusak.com 50 Tl üzeri kargo ve kapıda teslimat ücreti almıyor ama bana korsan kitap yolladıklarından şüpheliyim.

13 Mesaj
22 Ağustos 2013; 19:20:09 

D&R ve HepsiBurada 25 Tl üzeri ücretsiz
İdefix ve Kitapokusak 50 Tl üzeri ücretsiz
Okuoku 75 Tl üzeri ücretsiz
Kitapzen - 100 Tl üzeri ücretsiz
Kitapyurdu - 150 Tl üzeri ücretsiz [ Kargo ödeyen ürünler kısmında 2,99'a ürün var. ]

Bu mesajda bahsedilenler: siyah3453

1250 Mesaj
22 Ağustos 2013; 19:21:15 

KomiteKafası saol bilgiler için

110 Mesaj
22 Ağustos 2013; 19:33:37 

quote:

Orijinalden alıntı: HavayaHavaAtanAdam

http://www.beyazkitap.com.tr/index.php

İstanbul'a kargo 2tl, 50tl üzeri alışverişte kargo ücreti yok. Kapıda ödeme var.

13 Mesaj
22 Ağustos 2013; 19:51:45 

quote:

İstanbul'a kargo 2tl, 50tl üzeri alışverişte kargo ücreti yok. Kapıda ödeme var.

Buradan alışveriş yaptınız mı? İndirim oranları gayet iyi.

quote:

Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KomiteKafası -- 22 Ağustos 2013; 20:07:38 >

355 Mesaj
23 Ağustos 2013; 19:09:10 

Kitapyurdunda kargo ödeyen ürünler var. Bunlar kitap ta olabiliyor, kitapyurdunun özel ürünleri de oluyor (kalem, takvim, ayraç, kupa vs.)
Ayrıa belli bir limitin üzerine kargo ücretsiz.

Nasıl ki bu milletin tacıdır Yıldız ve Ay, Yüksel ta arşa kadar Şanlı Galatasaray!

237 Mesaj
23 Ağustos 2013; 21:54:53 

kitapyurdu nu tek geçerim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

12 Mesaj
23 Ağustos 2013; 21:57:56 

Arkadaşlar İDEFİX ten kesinlikle bir sipariş açmayın! 5 temmuzda 5 kitaplık siparişimi açtım. sitede yazılanlardan kitapların en geç 1 haftada geleceğini düşünmüştüm. kitaplar gecikince telefon görüşmesi yaparak İDEFİX çalışanına "ayın 29 u tatile çıkıyorum, o hafta siparişimi çıkarmayın" diye talimat vererek 1 haftalık tatile çıktım. tatilin son günlerinde siparişi bir yoklamak için siteye girdiğimde siparişin yaptığım görüşmeye rağmen yola çıkmış olduğunu görerek siteye kargoyu varış şubesinde bekletmeleri için tekrar bilgi verdim. hafta sonu adresime ulaşıp güç bela kargodan koliyi teslim alabildim. koliden siparişim olan 4 kitap çıktı. 5. kitabı göndermeleri için yapmadığım kalmadı. hala bekliyorum. siparişin açıldığından bu yana 50 gün geçti. benim yaşadığım sıkıntıyı yaşayan oldukça fazla kişi olduğunu da araştırınca gördüm. siz siz olun 3 kuruş düşük fiyat gösteriyorlar diye sakın İDEFİX ten sipariş açmayın. idefix

1250 Mesaj
23 Ağustos 2013; 23:43:05 

quote:

Orijinalden alıntı: cncci

Arkadaşlar İDEFİX ten kesinlikle bir sipariş açmayın! 5 temmuzda 5 kitaplık siparişimi açtım. sitede yazılanlardan kitapların en geç 1 haftada geleceğini düşünmüştüm. kitaplar gecikince telefon görüşmesi yaparak İDEFİX çalışanına "ayın 29 u tatile çıkıyorum, o hafta siparişimi çıkarmayın" diye talimat vererek 1 haftalık tatile çıktım. tatilin son günlerinde siparişi bir yoklamak için siteye girdiğimde siparişin yaptığım görüşmeye rağmen yola çıkmış olduğunu görerek siteye kargoyu varış şubesinde bekletmeleri için tekrar bilgi verdim. hafta sonu adresime ulaşıp güç bela kargodan koliyi teslim alabildim. koliden siparişim olan 4 kitap çıktı. 5. kitabı göndermeleri için yapmadığım kalmadı. hala bekliyorum. siparişin açıldığından bu yana 50 gün geçti. benim yaşadığım sıkıntıyı yaşayan oldukça fazla kişi olduğunu da araştırınca gördüm. siz siz olun 3 kuruş düşük fiyat gösteriyorlar diye sakın İDEFİX ten sipariş açmayın. idefix

tşk bilgi için

110 Mesaj
24 Ağustos 2013; 1:03:35 

quote:

Orijinalden alıntı: KomiteKafası

quote:

Genelde sitelerde fiyat karşılaştırması yapıp, toplu alıyorum, bu siteyi de yeni öğrendim, bir daha ki alışverişim de fiyat karşılaştırması yapıp, uygunsa alışveriş yapabilirim. İstanbul'daysanız direk gidip kendi yerlerinden elden alma imkanınız da varmış.

1250 Mesaj
24 Ağustos 2013; 1:08:25 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KomiteKafası

quote:

Genelde sitelerde fiyat karşılaştırması yapıp, toplu alıyorum, bu siteyi de yeni öğrendim, bir daha ki alışverişim de fiyat karşılaştırması yapıp, uygunsa alışveriş yapabilirim. İstanbul'daysanız direk gidip kendi yerlerinden elden alma imkanınız da varmış.

arkadaşım ben söyle bi soru soruyum sana diyelim 3 tane kitap alcaz fiyat tuttu 25 lira kargo ile gelcek ankaraya kapıda ödeme falan kac lira eklerler o fiyataa ?

13 Mesaj
24 Ağustos 2013; 1:23:16 

Ben de mail atıp aynı şeyi sordum, kargo şiretleri 8-10 Tl kapıda ödeme ücreti alıyorlarmış. Yani beyazkitap.com sanal alışveriş sitesi değil de o kitapçının eve servis hizmeti gibi bir şey. İstanbullulara avantaj sadece.

Bu mesajda bahsedilenler: HavayaHavaAtanAdam

310 Mesaj
24 Ağustos 2013; 12:45:13 

Konu açacaktım gerek kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Avatar : The Last Airbender Fan Club

142 Mesaj
24 Ağustos 2013; 12:52:06 

quote:

Orijinalden alıntı: cncci

Bu işler biraz şans sanırım bilmiyorum. Ben daha geçen gün gece 12'de sipariş verdim sabah uyandığımda kargoya vermişlerdi. Ertesi günde hemen sabahtan getirdiler kitapları.

A.C.A.B

1250 Mesaj
24 Ağustos 2013; 13:05:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Lieutenant Dan Taylor

Konu açacaktım gerek kalmadı

:)

110 Mesaj
24 Ağustos 2013; 18:23:02 

Ben en son kapıda ödemeyle ürün aldığımda 5tl almışlardı, zaten alacağın sitede büyük ihtimal yazar alınacak ek ücret. Bu ara gözüme çarpan ücret genelde 10tl.

https://www.pttkitap.com/ Buraya da bakabilirsin, online alırsan kargo ücreti yok, ayrıca en yakın PTT şubesinden gidip kendin de alabilirsin.

1250 Mesaj
24 Ağustos 2013; 18:24:08 

quote:

Ben en son kapıda ödemeyle ürün aldığımda 5tl almışlardı, zaten alacağın sitede büyük ihtimal yazar alınacak ek ücret. Bu ara gözüme çarpan ücret genelde 10tl.

https://www.pttkitap.com/ Buraya da bakabilirsin, online alırsan kargo ücreti yok, ayrıca en yakın PTT şubesinden gidip kendin de alabilirsin.

hocam şimdi diyelim 3 tane kitap alcaz fiyat 20-25 TL tutu ? mesala kargo kapıda ücret falan en kadar ekler ?

110 Mesaj
24 Ağustos 2013; 21:39:50 

quote:

quote:

hocam şimdi diyelim 3 tane kitap alcaz fiyat 20-25 TL tutu ? mesala kargo kapıda ücret falan en kadar ekler ?

5 - 10tl arası. ptt kargo da daha ucuz ama onunla çalışan site pek yok.

12 Mesaj
25 Ağustos 2013; 10:38:59 

o halde ben böyle şansın ....

Bu mesajda bahsedilenler: Kaan0nur

12 Mesaj
31 Ağustos 2013; 16:51:28 

nasil bir sanssabenimki halabekliyorum. her gun e-posta atiyorum. ne cevap veren var, ne de arayip bir ozur dileyen. aklima tum arkadaslarima mesaj gonderip herkesin benim sip.no ile sikayette bulunmasini istemek geliyor. belki kalabalik olunca dikkate alirlar. olmazsa forumdaki arkadaslardan rica ederek baslayayim. :-)

Bu mesajda bahsedilenler: Kaan0nur

12 Mesaj
31 Ağustos 2013; 17:04:16 

CCA1000155 arkadaslar rica etsem yazdigim sip. no. ile satisdestek@idefix.com adresine birer e-posta atarak eksik siparisi tamamlayin seklinde bir uyari yazisi atarmisiniz. birlikten kuvvet dogar malumunuz. yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

1250 Mesaj
31 Ağustos 2013; 17:04:49 

aynen katılıyorum

23 Mesaj
14 Eylül 2013; 0:32:39 

Kitaplarımızın hepsi orjinaldir.Site üzerindeki adresimizi ziyaret edip korsan olup olmadıklarını test edebilirsiniz :)

Bu mesajda bahsedilenler: KomiteKafası

http://www.kitapokusak.com KİTAP ALIŞVERİŞİNDE İNDİRİM ÇILGINLIĞI

48 Mesaj
18 Kasım 2013; 12:51:17 

Arkadaslar kargo için arıyosanız benden sıze tavsiye https://www.nobelkitap.com/ kargo odeyen kitaplar var seçin birini kargo bedavaya gelsin =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihbyk -- 18 Kasım 2013; 12:51:50 >

Bu mesajda bahsedilenler: @siyah3453, @HavayaHavaAtanAdam

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219