Şimdi Ara

Kitap SATAN ONLİNE SİTELER?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildigniz öyle site varmı kargo ile gönderilen kapıda ödeme falan?

• Kapıda ödeme ile Okuoku ve İlknokta ' dan alışveriş yapmışlığım var , güzel siteler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

Kapıda ödeme ile Okuoku ve İlknokta ' dan alışveriş yapmışlığım var , güzel siteler.

tşk
  • daha alışverişim olmadı ama bu sefer kitapzen'den olacak olumsuz hiçbir yorum görmedim bu site için
  • kitapyurdu.com var hocam çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

kitapyurdu.com var hocam çok memnunum

Bunu yazmaya gelmiştim.
    Tavsiye ederim.
  • Kargosu bedava olan yok dimi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyah3453

Kargosu bedava olan yok dimi arkadaşlar?

+1 bulursan banada pm atarmısın
  • quote:

Bildigim kadari ile kitapyurdun da belli bir meblagin uzerinde kargo bedava.

Bir de kitapyurdunun soyle bir guzelligi var, ptt kargo ile makul bir kargo.ucretine yurt disina da gonderim yapmalari.
  • quote:

Bildigim kadari ile kitapyurdun da belli bir meblagin uzerinde kargo bedava.

Bir de kitapyurdunun soyle bir guzelligi var, ptt kargo ile makul bir kargo.ucretine yurt disina da gonderim yapmalari.
  • kitapyurdu sitesine baktımda sordum iletişimden belli bi kargo ücreti yok dediler. aldıgnız kitap a göre hesaplanıyormuş
  • @HavayaHavaAtanAdam: en ucuz kargo ücreti 5-6 tl'den aşağı olmaz.

@siyah3453: D&R' da 25 tl üzeri alışverişte kargo ücretsiz. Benim bulabildiğim daha alt limitlisi yok. Ayrıca kitap fiyatları da uygun düzeyde.

@HavayaHavaAtanAdam: Kapıda ödeme de kargo ücreti hariç 5tl ücret alıyorlar.
  • Ben pandora dan alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

@HavayaHavaAtanAdam: en ucuz kargo ücreti 5-6 tl'den aşağı olmaz.

@siyah3453: D&R' da 25 tl üzeri alışverişte kargo ücretsiz. Benim bulabildiğim daha alt limitlisi yok. Ayrıca kitap fiyatları da uygun düzeyde.

@HavayaHavaAtanAdam: Kapıda ödeme de kargo ücreti hariç 5tl ücret alıyorlar.

tşk bilgiler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turnedar

Ben pandora dan alıyorum.

90tl'lik alışverişe kargo ücretsiz orada, kitaplar da fiyat avantajı var mı? Başka sitelerle karşılaştırdınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

quote:

Orijinalden alıntı: Turnedar

Ben pandora dan alıyorum.

90tl'lik alışverişe kargo ücretsiz orada, kitaplar da fiyat avantajı var mı? Başka sitelerle karşılaştırdınız mı?

Vala kitapyurdu idefix indirim konusun da iyi ama ben genede bu siteyi tercih ettim. Çünkü ; internet üzerinden sipariş vermesi kolay. Diğer siteler gereksiz zorladı beni mesela 3 kere kitapyurdunda sipariş vermeye çalıştım yok ulaşamadık, yok kitap stokta değil çok gıcık oldum.
  • Güncel kitaplarda Hepsiburada.com Süper Hızlı Gönderi + Ücretsiz kargo yapıyor, fiyatı da çok makul. Bakmanı tavsiye ederim. Kapıda ödeme için İlknokta var şu an teslimat beklediğim. Kitapokusak.com 50 Tl üzeri kargo ve kapıda teslimat ücreti almıyor ama bana korsan kitap yolladıklarından şüpheliyim.
  • siyah3453 S kullanıcısına yanıt
    D&R ve HepsiBurada 25 Tl üzeri ücretsiz
    İdefix ve Kitapokusak 50 Tl üzeri ücretsiz
    Okuoku 75 Tl üzeri ücretsiz
    Kitapzen - 100 Tl üzeri ücretsiz
    Kitapyurdu - 150 Tl üzeri ücretsiz [ Kargo ödeyen ürünler kısmında 2,99'a ürün var. ]
  • KomiteKafası saol bilgiler için
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.