Şimdi Ara

Dark EvoPad R9740 RK3188 Quad Core 2 GB RAM 9.7' Retina IPS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
10.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/liste/dark-evopad-r9740-16gb-97-retina-ekranli-tablet/productDetails.aspx?productId=bd600467&categoryId=3008012&navq=categoryid%3d3008012%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-max_createddate_pl%26fh_secondid%3dbd600467%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3000500%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3000500_3008012%257d%26fh_refview%3dlister

Hepsiburada.com'da satışa sunulmuş.

İşletim Sistemi : Android 4.2, Flash ve HTML5 Destekli
    • İşlemci : Dört Çekirdekli Rockchip RK3188 1.6Ghz
    • Grafik İşlemci : Dört Çekirdekli Mali-400MP4 3D Hızlandırıcı/Open GL 2.0
    • Ekran : 9.7" 2048x1536 IPS3 Panel
    • Bellek : 2GB DDR3
    • Dahili Flash Hafıza : 16GB Nand Flash
    • Dokunmatik Tipi : 5 Nokta Kapasitif Algılama
    • Pil : 9000mAh Li-ion-Polymer
    • HDMI: Var, miniHDMI v1.4a
    • Kamera: Ön 2MP ve Arka 5MP Otomatik Netleme
    • Ses Çıkışları : Stereo 3.5mm
    • Kart Okuyucu : Var, microSD (32GB'a kadar)
    • USB Bağlantısı : 1 x Micro USB Giriş/Çıkış
    • Ağ Özellikleri : Dahili Wifi Kablosuz Ağ , Bluetooth
    • Video Desteği : 1920x1080@60fps, MKV,BD, SBS, TAB, FB, VI,WMV,MOV,MKV,RM,RMVB,MP4,M4V,DivX,Xvid,FLV,3GP,DAT,VOB,MPG,MPEG,AVS,ASF,TP,TRP,TS,M2TS,MTS
    • Ses Desteği :MP3,WMA,CBR,VBROGG,APE,FLAC,WAV,AAC,AudibleRA,AC3,dolby, dts,MIDI,AMR,AIFF,MPC
    • 3G Desteği : Harici 3G USB modem (3G Modem kutu içeriğine dahil değildir.)
    • Malzeme: Alüminyum
    • Renk : Gri
    • Boyutlar: 242 x 184 x 10 mm
    • Ağırlık: 618 gr.
    • Ürün Kodu : DK-PC-EVOR9740

Kutu İçeriği
    • PC-USB Bağlantı Kablosu
    • Taşıma Kılıfı
    • USB OTG Kablo
    • Adaptör
    • Kullanım Kılavuzu

Bu ürünün Çinli muadili nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyezBerg -- 20 Ağustos 2013; 17:43:04 >

• Cihazı ben de hızlıalda gördüm. Özellikler çok iyi görünüyor. Almayı düşündüm ama, internette hakkında hiçbir şey bulamadım. Kullanan varsa ve yorum yaparsa çok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Henüz cihaz darkın kendi sitesinde bile görünmüyor. Özellik olarak A9745 e çok yakın sadece işlemci ve pil kapasitesi farkı var. Sırf pil için bile tercih edilebilir.
  • Islemci 9745de a7 9740da a9 islemci olarak da tercih sebebi. Ancak dark nasıl bir marka?

• Ozellikleri mukemmel 500 tl yada 480 tl ye indirseler fiyati alirim bu cihazi ama mali 400 retina ekran kaldirirmi yaw

• Hizlial dan word kartla alirsaniz 100 tl de bonus veriyor ve 500tl ye geliyor

• Aynı özelliklerde Pipo M6 var. İşlemci ve grafik kartının uyumunda yorumlar olumlu yönde. Bu cihazda önemli olan yazılımın iyi uyarlanmış olması. O yüzden iyi bir inceleme gerekiyor.
  • Pilin 9.000 mah göründüğüne aldanmayın. Evopad A9745 ilk defa ön sipariş duyurulduğunda 10.000 mah pili vardı. Fakat Piyasaya çıkışı 3 defa ertelendi. Ertelemeler sırasında 9.000- 8.000 derken en son 7.600 mah ta kaldı. Fakat o bile tartışılır. Çünkü bendeki A9745 %56 dolu iken ekran sapıtmaya başlıyor ve güç kesiliyor. Şarj ettikten sonra açılıyor. İçindeki rom ise ilk ve son rom. Yani güncelleme gelmesini hiç beklemeyin. Bence hiç bulaşmayın derim.
  • Maalesef bunları hepsiburada ve teknobiyotikte yorum olarak yazmama rağmen yayınlamadılar. Bu şekilde insanları susturabileceklerini zannediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtcan -- 21 Ağustos 2013; 16:12:40 >
  • 16gb isi bozmus,cube u30gt2 ve suan daha gelmeyen pipo m9pro daha mantikli,ustelik yakin fiyata.
    Pil 9000mah ama kaliteli mi? 2 gun sonra kapasite azalirsa al basina belayi.
    Bir de bence cube,pipo gibi dunyada bilinen markalar icin custom rom cikma olasiligi daha fazla,dark orj,cihaz yazilimini bile zar zor veriyor.

2048x1536 ekranda 1920x1080 video oynattigimizda kenarlarda siyahliklar kalmaz mi ayrica
  • Ürünle çekilen fotograflardan video örneği yayınlanmışlar

Buda 5Mp kamera foto dosyası 2 küsür mb mobilden tıklayacaklara duyurulur !

http://www.akortek.org/download/IMG_20130821_151111.jpg

Genel olarak güzel görünüyor ama yakında daha detaylı görüntüler nete düşer heralde

• yssh Y kullanıcısına yanıt
    cihazda gsensor. compass .accelerator vs sensörler yok
  • Herhalde kimse hangi çin tableti olduğunu bilmiyor. Ben çok araştırdım ama bulamadım... Bir de 5-point multi touch falan diyor genelde bu özellikte tabletler 10-point oluyor.
    Aslında 10 parmak özelliğini kaç kişi kullanacak...
    Benim için en önemlisi pilin ne kadar dayandığı. Bir kullanıcı incelemesi olsa çok iyi olurdu...
    Ya da hangi çin tableti olduğunu bulsak kesin yabancı sitelerde yorumlar bulunur...

Güzel bir tablet aslında... Pipo m9 (artes q1003) alacaktım aslında bunu görünce kafama takıldı... Tam da kararsızlığımı yenmişken... :)
  • Arkadaşlar Merhaba,

Ben bu ürünü satın almayı planlıyorum, şu an hep......da.com'da 75 TL world puan kampanyası başladı. Cihaz bedeli olarak 524 TL cebimden çıkıyor...

Ürünü satın alıp kullanan var mıdır? Kullanan varsa olumlu ve olumsuz deneyimlerini paylaşabilir mi lütfen...

Ayrıca cihazı tavsiye etmeyen uzmanlar olursa, bu cihaz yerine tavsiye edecekleri başka cihazları da yazarlarsa çok sevinirim...

Cihazı özellikle video izlemek ve oyun oynamak için almayı düşünüyorum... [öncelikle ben, diğer zamanlarda 6 yaşındaki oğlum için :) ]

2 GB ram belleği olması, ekranının yüksek kalitede olması, pil kullanım süresinin (9.000 Mah) iyi olması, 16 gb gibi ilk planda yeterli olacak hafızası beni etkiledi.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınıza göre hareket edeceğim...

Şimdiden teşekkürler...
  • cihazı iki gündür kullanıyorum. artıları: ekran çözünürlüğü çok iyi , işlemci hızı tatmin edici hiçbir uygulama ve oyunda kasma donma olayı yok, eksileri ise ;wifi çekim kalitesinden memnun kalmadım, çekim gücü bir notebooktan düşük sıradan bir cep telefonuyla aynı ayarda. Fotograf kalitesini de çok beğenmedim . Ses idare eder durumda sıradan tabletlerle aynı sese sahip, daha iyi olmasını beklerdim.
  • Cihazı internet üzerinden G**D bilgisayar sitesinden aldım, 1 haftadır kullanıyorum.
    Olumlu yönleri:
    -PDF, EPUB ve MOBI dosyalarımı reader görüntü kalitesinde okuyabiliyorum.
    -Takip ettiğim dizileri torrent bağlantısı ile indirip HD kalitesinde izleyebiliyorum.
    -Oyun ve uygulamalarda çökme kasma problemi nadiren yaşadım (aynı anda 9-10 uygulama çalıştırdığımda haliyle kasma olabiliyor).
    -Arka kamera 5MP fotoğraf çekiminde tatmin edici.
    -Eposta, whatsapp, internet tarayıcı ve diğer online uygulamalar sorunsuz çalışıyor.
    -Pil tüketimi kullanıma göre gayet performanslı, standart kullanım ile 1 gün yetiyor.
    Olumsuz yönleri:
    -Wifi çekim kalitesi düşük, modemden 10mt ötede arka odalara geçtiğimde kopmalar yaşıyorum. Wifi booster programı gerekiyor.
    -Ses kalitesi düşük.

Genel olarak piyasadaki diğer çinli tablet modelleri ile karşılaştırdığımda öncelikle işlemci hızı, 2GB RAM ve retina ekran özelliğinden dolayı tercih etmiştim. Gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertayanoglu -- 26 Ekim 2013; 15:39:47 >

• mertayanoglu M kullanıcısına yanıt
    Bende 3 gündür kullanıyorum. hd ekran ayarını full yaparsam usb belleğimdeki 2gb lık filmlerde donarak ilerliyor. içindeki video playırı kullanıyorum. Birde konum ayarı gibi bir özellik vardı, tam hatırlayamıyorum adını, eğer açıksa wifi 3-4 dakikada bir kopuyor, tekrar bağlanma aşaması yine bi 2-3 dakika sürüyor ve bu süreçte ayarlar bölümü ya açılmıyor yada açılıyor ama düzgün çalışmıyor. ör: wifi kapa di,yorsun kapamıyor, kapattım sanıyorsun tekrar bakıyorsun açık...
    Genel olarak bu sorunları çözersem gayet güzel. Pil durumu wifi devamlı açık 3-4 saatte bitiyor. Sanırım kullandıkça uzayacak.
  • Arkaşlar ben tableti almayı düşunuyorum sizce alayım mı

• quote:

Orijinalden alıntı: mertayanoglu

Cihazı internet üzerinden G**D bilgisayar sitesinden aldım, 1 haftadır kullanıyorum.
    Olumlu yönleri:
    -PDF, EPUB ve MOBI dosyalarımı reader görüntü kalitesinde okuyabiliyorum.
    -Takip ettiğim dizileri torrent bağlantısı ile indirip HD kalitesinde izleyebiliyorum.
    -Oyun ve uygulamalarda çökme kasma problemi nadiren yaşadım (aynı anda 9-10 uygulama çalıştırdığımda haliyle kasma olabiliyor).
    -Arka kamera 5MP fotoğraf çekiminde tatmin edici.
    -Eposta, whatsapp, internet tarayıcı ve diğer online uygulamalar sorunsuz çalışıyor.
    -Pil tüketimi kullanıma göre gayet performanslı, standart kullanım ile 1 gün yetiyor.
    Olumsuz yönleri:
    -Wifi çekim kalitesi düşük, modemden 10mt ötede arka odalara geçtiğimde kopmalar yaşıyorum. Wifi booster programı gerekiyor.
    -Ses kalitesi düşük.

Genel olarak piyasadaki diğer çinli tablet modelleri ile karşılaştırdığımda öncelikle işlemci hızı, 2GB RAM ve retina ekran özelliğinden dolayı tercih etmiştim. Gayet memnunum

Sence bu tablet 1,1.5 yıl kullanılır mı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.