Şimdi Ara

Dota 2 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun dünyasına Moba türünü kazandıran Dota'nın devam oyununu inceliyoruz!

• oyun dünyasına moba türünü kazandıran oyun dota değil, aos'tur.

http://en.wikipedia.org/wiki/Multiplayer_online_battle_arena
  • Ne kadar zaman oldu çıkalı daha yeni mi inceleme?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lol ezer xd
  • Editörler Internet Explorer kullanıyor sanırım.
  • Acıkcası ben hiç begenmedim. Lol un yanında bence cok fiyasko kalıyor sarmadı beni.
  • çok oldu çıkalı inceleme daha yeni geliyor
  • Commodore 64 ne zaman geliyor?
  • dota nedir yahu
  • 400 küsür oyunu dotayı sevdiğinizden mi yoksa bu inceleme için mi oynadınız ? Baratrum player

Edit; İncelemenizi beğendim, en temel hali güzeldi. Bölüm bölüm yapmak isterseniz yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazard -- 19 Ağustos 2013; 20:56:16 >
  • lol kim dota'da bi hero falan mı ? Dota'ya şirk koşmayın genşler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sonu süperdi :D
  • LoL daha iyi

• Ya beyler herkez lol ya da dota oynuyor konuşuyor.Ancak hon u ne bilen var ne konuşan...lol ve dota evet moba türünün en çok oynanılan oyunları fakat hon (heroes of newerth belki bilmeyenler olabilir)nedense çok az oyuncu kitlesine sahip çok gariptir.Hon grafikleriyle olsun sesleriyle olsun 130-140 tane herosuyla olsun vs vs lol ve dota ile birlikte anılmayacak kadar küçük bir oyun değil aklım almıyor sanki dünyada bi lol var bi dota varmış gibi insanlar muamele yapıyor.Ben hon dota veya lol a bin basar demiyorum ama en azından oynanışıyla, grafikleriyle vs olsun(oyuncu kitlesi bakımından yarışamaz bunu kabul edelim) bu 2 oyunla birlikte anılacak seviyede bir oyun.Bana kalırsa hon hakettiği şeyleri görmüyor evet çoğu insan hon u dota ya cok bennziyor diye eleştiriyor (üzülerek söylüyorum bazı herolar benziyor gerçekten skill bakımından) fakat yeni gelen güncellemeler ile oyun daha farklı herolara ve eskisinden daha çok zevk veren maçlara kavuştu.Ben inanıyorumki hon ilerde türkçe desteğiyle birlikte daha fazla oynayıcıya kavuşacaktır tek istediğim dünyada sadece 2 moba varmış gibi davranmayın.

• Son video you can do it ahahah :D:D:D:D

• son video dotacinemadan alınmış gibi geldi bana :) barattan başka hero oyna artık gökhan abi nezaman görsem barat oynuyorsun

• "Editörler Internet Explorer kullanıyor sanırım."

güzeldi.
  • aga dota iyide, bana göre league of legendin ful türkçe olması dotayı türkiyede eziyor.

• Onlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lol diyen beceriksizler çıkmış Dota da bir tarafının üzerine oturan lol oynar
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.