- x
GM Discovery GPS sorunu (Çözüldü) !
62 Cevap11882 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

412 Mesaj
19 Ağustos 2013; 13:05:37 

Telefonu alalı yaklaşık 2 hafta oldu hızından, internet performansından vs fazlasıyla memnunum yanlız bugün tekirdağdan istanbula gelirken trafiğe bakayım diye yandex mapsi açayım dedim birtürlü yerimi tespit edemedi(gps ve 3g açık). Önceden bende galaxy S2 vardı yandexmaps'i açar açmaz hemen yerimi tespit eder ve hızımı da gayet tutarlı bi şekilde gösterirdi bunda ise bırak hızı yerimi bile gösteremiyor. Bu bendeki cihazın bi sorunumudur yoksa genel bi sorunmudur? Bu sorunu yaşayan başka birisi varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kültigin -- 12 Eylül 2013; 10:22:01 >

KAYITLI LİNUX KULLANICISI #400940
MECBUR DEĞİLSİN!!!

34 Mesaj
19 Ağustos 2013; 23:31:13 

Aynı sorun bende de var. Telefonun herşeyinden memnunum ama gps alıcısı sıkıntılı.
Nokia 5800 ı 3 sene kullandım navigasyonu çok iyiydi, telefonda kullandığım önemli özelliklerden biridir gps.
Wifi veya 3g açıkken geniş daire çizip kabataslak yeri buluyor ama gps anteni tam çalışmıyor. Geçenlerde şile yolunda araba içinde ilerlerken 15 dk da buldu yerimi sonra yine kaybetti vs.
Gps test diye bi prg kurdum sol üstte yer arıyo işaretinin yanında anten ve çarpı işareti bi çıkıyo bi gidiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazer_a -- 20 Ağustos 2013; 13:59:14 >

1063 Mesaj
20 Ağustos 2013; 0:05:55 

Bu telefonu ucuza kapattım diye sevinenler ahanda suraya yaziyorum kullandikca on yüz bin milyon sorunla karşılaşacaklar. Ucuz etin yahnisinden kimse keyif almadi şimdiye kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

34 Mesaj
20 Ağustos 2013; 8:08:13 

Bi arkadaşın gm discovery sinde baktık. Sorun benim telefonda. Açık alanda arkadaşın telefon 10 uydu bulurken benim telefon 3-4 uydu bulabildi. Gidip baktıracam telpaya

412 Mesaj
20 Ağustos 2013; 12:53:26 

quote:

Orijinalden alıntı: mertce

Bu telefonu ucuza kapattım diye sevinenler ahanda suraya yaziyorum kullandikca on yüz bin milyon sorunla karşılaşacaklar. Ucuz etin yahnisinden kimse keyif almadi şimdiye kadar

Kardeş sana ucuz etin yahnisinden kimlerin keyif aldığını soran oldumu???

MECBUR DEĞİLSİN!!!

155 Mesaj
20 Ağustos 2013; 13:31:26 

quote:

Orijinalden alıntı: kültigin

+1 arkadas samsung fanboy galiba

Intel®Core i52450M 2,50 GHz Intel® Turbo Boost ile 3,1 GHz 15,6 "1366 x 768 px6 GB SATA500 GB 2 GB 5400 rpm 1333 MHz Nvidia GT540M3w

34 Mesaj
20 Ağustos 2013; 13:53:59 

Gören de samsungda appleda hiç sorunlu cihaz çıkmıyo sanacak.
Vermişler binlerce lirayı, aynı hizmeti daha ucuza alanları çekemiyolar. Kuyruk acısı resmen
Bu arada igo kurdum, dışarıdayken 1 dk içinde yerimi buldu, yazılımla ilgili bi sorun da olabilir bu.
Bakalım çözecez.

412 Mesaj
20 Ağustos 2013; 17:31:35 

Az önce hem S3 hemde benim discovery ile aynı anda ve aynı yerde GPS test isimli programla test yaptım S3 anında 15 tane uydu gördü ve 14 ünü de kullanmaya başladı ve yerini tespit etti fakat bendeki discovery 11 uydu gördü ama 2 dklık süre içinde hiçbirini kullanamadı ve yerimi belirliyemedi. İlginç olan sinyal düzeyi gördüğü uyduların hemen hepsinde 40'ın üzerinde olmasına rağmen bağlantı sağlıyamamış olması. Bu program ile test yapıp paylaşabilirseniz sevinirim.

MECBUR DEĞİLSİN!!!

169 Mesaj
20 Ağustos 2013; 19:03:25 

quote:

Az önce hem S3 hemde benim discovery ile aynı anda ve aynı yerde GPS test isimli programla test yaptım S3 anında 15 tane uydu gördü ve 14 ünü de kullanmaya başladı ve yerini tespit etti fakat bendeki discovery 11 uydu gördü ama 2 dklık süre içinde hiçbirini kullanamadı ve yerimi belirliyemedi. İlginç olan sinyal düzeyi gördüğü uyduların hemen hepsinde 40'ın üzerinde olmasına rağmen bağlantı sağlıyamamış olması. Bu program ile test yapıp paylaşabilirseniz sevinirim.

merhaba, s3 ün daha hızlı bağlanmasının nedeni büyük ihtimal GPS ile beraber GLONASS (Rus GPS'i) destekli olması ayrıca barometer sensörüne sahip s3. GM discovery de bu özellikler bulunmamakta. Bundan dolayı S3 ün daha hızlı ve daha fazla uyduya bağlanması normal.

azteca

412 Mesaj
20 Ağustos 2013; 19:18:04 

quote:

Orijinalden alıntı: azteca

merhaba, s3 ün daha hızlı bağlanmasının nedeni büyük ihtimal GPS ile beraber GLONASS (Rus GPS'i) destekli olması ayrıca barometer sensörüne sahip s3. GM discovery de bu özellikler bulunmamakta. Bundan dolayı S3 ün daha hızlı ve daha fazla uyduya bağlanması normal.

Bilgi için teşekkürler kardeş.
Az önce kurcalarken farkettimki gps ayarlarında gps uyuları simgesi sanki sadece açıp kapanabilen bir anahtarmış gibi görünmesine rağmen içine girince A-GPS ayarlarının olduğunu farkettim. A-GPS'i aktif hale getirdikten sonra S3 ten hiçbi farkı kalmadı, bahsettiğim programı açar açmaz hemen 15 uyduya birden bağlandı ve yerimi tespit etti ama tabi içlerinde rus uyduları varmı yokmu bilmiyorum :)

Sonuç itibarı ile GPS ayarları içinde A-GPS' i aktif hale getirdikten sonra herşey beklendiği gibi çalışmya başladı

MECBUR DEĞİLSİN!!!

537 Mesaj
20 Ağustos 2013; 20:38:24 

kardeş gm discovery'e laf edenlere kapak olsun bu açıklaman ucuz etin yahnisiymiş de bilmem neymiş de amacnız ne hiç anlamıyorum

34 Mesaj
20 Ağustos 2013; 21:35:07 

quote:

Az önce kurcalarken farkettimki gps ayarlarında gps uyuları simgesi sanki sadece açıp kapanabilen bir anahtarmış gibi görünmesine rağmen içine girince A-GPS ayarlarının olduğunu farkettim. A-GPS'i aktif hale getirdikten sonra S3 ten hiçbi farkı kalmadı, bahsettiğim programı açar açmaz hemen 15 uyduya birden bağlandı ve yerimi tespit etti ama tabi içlerinde rus uyduları varmı yokmu bilmiyorum :)

Sonuç itibarı ile GPS ayarları içinde A-GPS' i aktif hale getirdikten sonra herşey beklendiği gibi çalışmya başladı

Hay Allah senden razı olsun hocam ya :))

Vallahi telefonun gps anteni evin içinde ful çekmeye başladı yeminnen :)
GMD ye laf eden arkadaşlara da kapak olsun :)

Valla korktuydum cihazda sıkıntı var diye ama korkum boşaymış.
Ama o gps ayarının içine girme kısmı firmware tasarımı açısından biraz garip olmuş bence.

Yine de 600 tl ye S3 performansı almak çok iyi be :)

0
0

54 Mesaj
20 Ağustos 2013; 23:22:13 

quote:

o zaman süpermiş

12 Mesaj
21 Ağustos 2013; 2:43:41 

eywallah kardeş...

ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!!

239 Mesaj
22 Ağustos 2013; 12:24:21 

quote:

Orijinalden alıntı: yilmazer_a

Hay Allah senden razı olsun hocam ya :))

Vallahi telefonun gps anteni evin içinde ful çekmeye başladı yeminnen :)
GMD ye laf eden arkadaşlara da kapak olsun :)

Valla korktuydum cihazda sıkıntı var diye ama korkum boşaymış.
Ama o gps ayarının içine girme kısmı firmware tasarımı açısından biraz garip olmuş bence.

Yine de 600 tl ye S3 performansı almak çok iyi be :)

0
0

ilk resimin oraya geldikten sonra a-gps bölümüne geçemedim nerden geiyoruz ?

7114 Mesaj
9 Eylül 2013; 15:03:28 

Mersinden urfaya geldik şuan urfadayız gps nerdeyse hiç çekmedi rezil oldum.
Agps i şimdi açtım bakalım urfadan mersine nasıl perfirmans verecek

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

5 Mesaj
9 Eylül 2013; 17:40:04 

Arkadaşlar gerçekten AGPS ayarlarını açınca yaklaşık 5-6 sn de uyduya bağlanıyor. Ancak cidden yazılımla ilgili sorun var. Bence menüye GPS ayarlarına git diye bir tuş olması lazım. GPS i açıp kapattığımız turuncu kısma değil de "GPS uyduları" yazan yazının üzerine ekranda basınca ayarlar açılıyor ve oradan EPO ile AGPS i aktifleştiriyoruz. AGPS sayesinde mobil şebekeden bulunduğumuz bölgedeki uydular ve onların yerleri ve bizim o uydulara göre konumumuz telefona indiriliyor ve bağlantı kuruluyor. Bu yüzden mobil şebekenin açık olması gerekir. Kolay gelsin.

Bu mesajda bahsedilenler: Nipalensis

7114 Mesaj
9 Eylül 2013; 21:12:28 

İşe yaradı gps anında buluyor . yer doğru .ama bu ayarların zaten açık olması gerekmezmi ? Bir çok kişi bu ayardan haberi yok

Peki bide aynı yerde gps epo yardımı var onuda açtım o ne işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Devil33 -- 9 Eylül 2013; 21:13:37 >

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

7114 Mesaj
9 Eylül 2013; 21:15:22 

quote:

Telefonu alalı yaklaşık 2 hafta oldu hızından, internet performansından vs fazlasıyla memnunum yanlız bugün tekirdağdan istanbula gelirken trafiğe bakayım diye yandex mapsi açayım dedim birtürlü yerimi tespit edemedi(gps ve 3g açık). Önceden bende galaxy S2 vardı yandexmaps'i açar açmaz hemen yerimi tespit eder ve hızımı da gayet tutarlı bi şekilde gösterirdi bunda ise bırak hızı yerimi bile gösteremiyor. Bu bendeki cihazın bi sorunumudur yoksa genel bi sorunmudur? Bu sorunu yaşayan başka birisi varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Lütfen başlğı sorun çözüldü diye değiştirirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Devil33 -- 9 Eylül 2013; 21:15:16 >

7114 Mesaj
13 Eylül 2013; 0:35:46 

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Devil33 -- 13 Eylül 2013; 0:37:20 >

287 Mesaj
13 Eylül 2013; 11:40:42 

Arkadaşlar hangi navigasyon programını kullanıyorsunuz?

178 Mesaj
19 Eylül 2013; 14:41:11 

IGO MyWay tabikide

37 Mesaj
19 Eylül 2013; 17:24:05 

quote:

Orijinalden alıntı: kehanet_32

IGO MyWay tabikide

MyWay ile Primo nun farkı varmı?

İMZA

796 Mesaj
19 Eylül 2013; 19:10:29 

Promada her çözünürlük için ayrı apk dosyası indirmiyorsun diye biliyorum.
Bir de google haritalar ile entegreli, yani programın içindeki googleden adres girerek (interneti kullanarak tabi) gideceğiniz yeri seçerek oraya yol tarifi alıyorsun.

Bu mesajda bahsedilenler: Ancyraa

SEVGİYİ EKRANA TAŞIYAN DİZİ => 7 NUMARA

95 Mesaj
20 Eylül 2013; 10:33:39 

quote:

Orijinalden alıntı: kehanet_32

IGO MyWay tabikide

kardesim igo için link verebilirmisin?

945 Mesaj
20 Eylül 2013; 12:48:15 

İgo yükledim az önce. navigasyonu kullanmak için internet olması şart mı

945 Mesaj
20 Eylül 2013; 12:50:45 

quote:

Orijinalden alıntı: bios_m

kardesim igo için link verebilirmisin?

https://docs.google.com...N3T3dKOG8/preview?pli=1

148 Mesaj
20 Eylül 2013; 13:43:22 

Bir GMD takipçisi olarak konuyu merak ettim, bilmekte fayda var. Telefon, uyduların bulunma olasılığının yüksek olduğu yerlerin bilgisinin yer aldığı bir database indiriyormuş bu sistemi etkinleştirirsek.

"Many Android smartphones have an additional GPS feature, called EPO (Extended Prediction Orbit). The phone downloads a file to help it locate GPS satellites more quickly and reduce the Time To First Fix"

Daha detaylı bilgi de burda var;

http://www.bt747.com/book/agps

54 Mesaj
21 Eylül 2013; 21:09:17 

Suan da linki indirdim ama dosya acilamiyor diyor???

Bu mesajda bahsedilenler: mur@t_fb

6 Mesaj
27 Eylül 2013; 1:26:47 

Abicim bu forum donanim haber olmasa ne yapariz yaw. Benim sorunda cozuldu. Tsk.ler

555 Mesaj
29 Eylül 2013; 21:08:31 

Bende yeni aldigim Discovery de ayni sorunu yasadim. Burayi okuyunca hallettim. Tesekkurler.

Gigabyte G41M-ESL | Core2duo 6300@Xigmatek Red Scorpion | 4GB Hyperx DDR2 1066 | MSI HD4850@Vortexx Neo | WD 640gb Green & Samsung HD160JJ | Philips 16xdvd-rw | Grundig 21.5 LED | Everest kasa+Asus A-55GA + 2x12 silent blade fan(kasa),Yeşil soğuk katot,Microlab MC-1700 | Logitech S220 | HP psc1510 | A4tech G7-630
| Acer Aspire 5740G i5|Zune 4gb | Brainwavz M5 | Brainwavz M1 | GM Discovery | Lama V4 | Marin IFT | Salcano XRS 010 | Norco Sasquatch | Corsa 1.3 CDTI | Yamaha XT600E | Kuba STR250

http://www.DBYDetailing.com

23 Mesaj
3 Ekim 2013; 13:08:35 

Arkadaşlar uzun sure araştırmalardan sonra, kulllananların tavsiyesi üzerine 2 tane 16 gb'lik discovery aldım. Daha once note 2 kullanan birisi olarak bu telefonu performans olarak çok beğendim. Telefon ısınma yok, seri bir telefon. Telpa telefonun arkasında ve şimdiye kadar 2 tane güncelleme yayınlamış ve şimdi birisi yolda imiş.

23 Mesaj
3 Ekim 2013; 13:17:55 

Parmağında A-GPS in üzerine uzun sure basar isen diğer sayfadaki ayarlara geçiyor

Bu mesajda bahsedilenler: Nipalensis

8 Mesaj
3 Ekim 2013; 16:21:52 

kardeş nerden ve ne kadara aldın acaba..Bende alacağım da düzgün bir kampanya bulamadım

Bu mesajda bahsedilenler: krdsmesut

578 Mesaj
6 Ekim 2013; 20:33:50 

Allah razı olsun hocam çok yaradı işime 3sn de buldu camın kenarında

< Bu ileti DH Premium üyelik kullanılarak atıldı >

160 Mesaj
10 Ekim 2013; 11:00:13 

bende de gps sourunu var. 3 haftadır 1 kere bile olsun uyduya bağlanmadı. a-gps bile açmama rağmen. yardım..

Amacım BİLGİ değil EYLEMDİR....

1 Mesaj
10 Aralık 2013; 20:45:03 

arkadaşım aşağıdaki açıklamaları bir sitede buldum.ben uyguladım işe yaradı.normalde telefon açık alanda gps bulamazken odamda iken bulmaya başladı)hoş buna ben de şaırdım ama aynen böyle). şu anda sorunsuz gps. @mehali78

Öncelikle internete bağlanıp gps etkinleştirmemiz ve konum ayarlarından epoyu etkinleştirip epo ayarlarından epo verilerini indirmemiz gerek.
Daha sonra mobileuncle mtk tools programı ile engineer mode MTK'ya girip açılan menüden YGPS yi açmak.(mtk programını aç.engineer mode'a tıkla. sonra enginner mod (MTK) .açılan pencerede üst menüyü sağa kaydırarak , location altında YGPS yi aç)
Uyduları bulup kitlenmesini beklemeliyiz, ilk seferde 10-15 dk kadar sürer, sonra tamamıyla programdan çıkıyoruz.
Tabi YGPS işlemini yaparken açık alanda olmamız gerekiyor. Sonrasında navigasyon programınızı açıp kontrol edin 10 sn de bağlanması gerekir ama yinede emin olmak için YGPS açıp uydulara bağlanıp bağlanmadığını kontrol edebilirsiniz.
NOT: mobileuncle mtk tools programı telefonunuz tüm mühendislik ayarlarını yapmanızı sağlar biraz dikkatli olmanızı öneririm ayrıca root istediği durumlar olabilir.

7 Mesaj
12 Aralık 2013; 0:56:15 

söyledikleriniz aynen yaptım. ve telefonu garantiye göndermekten kurtardım. Nokia kadar hızlı bir gps si yok ama en azından bağlanıyor. bunada şükür diyelim. saolasın...

Bu mesajda bahsedilenler: coldhand

160 Mesaj
23 Aralık 2013; 11:20:54 

aynen ya bende ankaraya gittim geldim. tekrar bulunduğun ilde açtım.. tak diye buldu şaşırdım. şu anda sorunsuz..

Bu mesajda bahsedilenler: coldhand

Amacım BİLGİ değil EYLEMDİR....

1423 Mesaj
4 Ocak 2014; 20:29:30 

merhaba arkadaşlar telefonum wireless kapalı iken uyduları görmüyor. Wireless açık iken ise sadece uyduları görüyor bağlanamıyor. Ayrıca GPS için deki ayarlardan kutuları işaretledin hatta epo ya geldiğimde epo ayarlarını manuel indirmeye çalıştım ancak %0 da kalıyor. Kısaca wireless kapali iken hiç bir şey yapamıyorum. Açık iken ise sadce uyduları buluyor kullanamıyor. yardımcı olabilicek var mıdır ?

Steam

1423 Mesaj
4 Ocak 2014; 20:32:06 

merhaba arkadaşlar telefonum wireless kapalı iken uyduları görmüyor. Wireless açık iken ise sadece uyduları görüyor bağlanamıyor. Ayrıca GPS için deki ayarlardan kutuları işaretledin hatta epo ya geldiğimde epo ayarlarını manuel indirmeye çalıştım ancak %0 da kalıyor. Kısaca wireless kapali iken hiç bir şey yapamıyorum. Açık iken ise sadce uyduları buluyor kullanamıyor. yardımcı olabilicek var mıdır ?

Steam

24 Mesaj
24 Ocak 2014; 16:18:29 

Cok saol dostum geçen gün galatada bi yer arıyordum konumumu halicin ortası olarak gösteriyordu en kısa zamanda deniycem Allah razı olsun.

1 Mesaj
31 Ocak 2014; 0:33:42 

Bütün bunları yaptim olmadi.lütfen yardimmmmmm

31 Mesaj
31 Ocak 2014; 9:50:23 

Arkadaşlar bir haftadır kullanıyorum. Problem yoktu ancak twitter güncellemesi yaptım e telefon kasmaya baladı. Twitter içinde menülerin bazıları açılmıyor.

Storeıod de açılmıyor yadım istiyorum.

14 Mesaj
5 Şubat 2014; 0:56:41 

merhaba arkadaşlar bndede aynı sorn vardı fakat bn çözdm ayarlar üst ayaryazılarından diger ayarlar tuşuna basın konum erişimine basın konummuma erişi tikleyin kablosuzve mobil agıda tkleyin ikisinede kabul ediyorumdeyin ve gps uyduları yazısına bir kaç saniye basılı tutup elinizi çekin gelen ekrandaki gps epo yardımını tikleyin devam et deyin epo ayarlarına girinotamatik indir tikleyin ve en alttaki indir butonuna basın inmeye başlar 1 dakika kadar sürer sonra geri tuşuna bir kere basın A-GPS yi tikleyi devam et deyin sonra a gps ayararına girin
ag istegi tikleyin işte bu kadar unutmadan soleyim indirdigimiz yer 30 gün için geçerlidir 30 gün sonra tekrar indirin ve wifideki bütün agları unutun unutmazsanız olmaz
AHMET SERİN ...

52 Mesaj
14 Şubat 2014; 13:12:40 

Ben hiçbirşey yapmadım sıkıntı yok GPS açınca 5-10 sn içinde uyduya bağlanıyor

100 Mesaj
14 Şubat 2014; 19:19:14 

Arkadaslar harikasınız... Sony xperia go telefonumun yerine bugün discovery aldım.. Sırf navigasyon için aldım. bağlanmayınca kıracaktım azdaha telefonu.. burayı okuyunca sorun çözüldü..

382 Mesaj
15 Şubat 2014; 13:55:17 

quote:

Orijinalden alıntı: cronos10

Arkadaslar harikasınız... Sony xperia go telefonumun yerine bugün discovery aldım.. Sırf navigasyon için aldım. bağlanmayınca kıracaktım azdaha telefonu.. burayı okuyunca sorun çözüldü..

buradaki hangi yöntemle çözdünüz, söyleyebilir misiniz? Ben hala çözemedimde.

112 Mesaj
15 Şubat 2014; 23:14:00 

Google'da "discovery gps sorunu" aratınca ayrıntılı çözümler çıkıyor. Link vermek serbest mi bilmiyorum. Özelden göndereceğim.

382 Mesaj
16 Şubat 2014; 17:03:31 

quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

Google'da "discovery gps sorunu" aratınca ayrıntılı çözümler çıkıyor. Link vermek serbest mi bilmiyorum. Özelden göndereceğim.

çok teşekkür ederim,linkleri inceleyemedim. yarın geniş bir vakitte inceleyeceğim.

100 Mesaj
20 Şubat 2014; 19:26:44 

quote:

Orijinalden alıntı: callottemre

buradaki hangi yöntemle çözdünüz, söyleyebilir misiniz? Ben hala çözemedimde.

hocam kusura bakma mesajı gönderdiğim gün şehir dışına çıktım. navigasyon onun için acil lazımdı zaten. çözebildin mi sorununu? çözemediysen cevaplayabilirim elimden geldiğince.

3 Mesaj
4 Mart 2014; 16:12:10 

Aynen

3 Mesaj
4 Mart 2014; 16:14:50 

Bendede aynen o sorun vardi servise gönderdim calismiyo diye :-) entegreyi değiştiripggönderdiler BAktim yine calismiyor , basladim sizin yapacaginiz ise diye... Taki bu bölüme ulasincaya denk :-) ALLAH RAZİ OLSUN BUNU KESFEDENDEN ... TESEKKÜRLER...

1191 Mesaj
4 Nisan 2014; 23:04:11 

bağlanmıyor ibnnein telefonu ne yaptımsa olmuyor..

www.hepgelal.com

956 Mesaj
6 Nisan 2014; 6:30:03 

quote:

Boyuna Kotulemeyin Destek Olun Turklwein boyle bisey basaracagina inaniyormuydun adam dior telefonumda sorun sen hala almayin diyip karamsarlik yapiyorsun Yapma Sana parami veriyorlar

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6 Mesaj
6 Nisan 2014; 15:32:39 

quote:

evet sorun gps ayarlarındanmıs bende ayarları değiştirdim simdi sahibinden com daki 1 km yakınındaki evleri ara dediğimde yerimi tespit edip buluyor.tesekkurler...

[color=

474 Mesaj
11 Nisan 2014; 12:17:13 

Sorunu çözdüm teşekkürler : )