Şimdi Ara

Asphalt 8: Airborne'nin kesin çıkış tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
2.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Gameloft'un E3 başlıkları arasında yer alan Asphalt serisinin yeni oyunu Asphalt 8'in kesin çıkış tarihi açıklandı.

Geliştiricinin Twitter hesabı üzerinden doğruladığı bilgiye göre, pek çok kişi tarafından merakla beklenen yarış oyunu 22 Ağustos tarihinde yayınlanacak. Yapım, daha önce belirttiğimiz üzere Android ve iOS platformlarında boy gösterecek.

Serinin önceki oyunlarına göre, daha iyi bir görsellik vaat eden Asphalt 8, Android 4.3 ile birlikte gelen OpenGL ES 3.0'ü de destekleyecek. Bu destek sayesinde, OpenGL ES 3.0'ı destekleyen GPU'larda daha iyi bir görsellik elde edilecek. Bu arada, Asphalt 8'in Havok fizik motoruyla geliştirildiğini bir kez daha hatırlatalım. 

Araç yelpazesinin %80'i yenilenen oyunda 47 araç, 180 etkinlik ve yeni oyun modları da bulunacak. Asphalt 8 ile birlikte daha sosyal bir oyun deneyimi sunmayı planlayan Gameloft, Google Play Games desteği de sunacak.

• Ohh bee sonunda çıkar çıkmaz alıcam.
  • bu oyunu ngage zamanindan beri oynarim cok begeniyorum. ozellikle fiyati oyuna gore cok uygun. o kadar araba yol ek guncellemelere ragmen 1 2 dolar. iste yapimcilar boyle olsun canimi yesin ben de hemen cikinca alirim oyunu. normalde 5 6 dolar olsa yuzune bakmam ama 1 2 dolar olunca mutlu oluyo insan:)

• Umarım 6-7 dolar gibi uçuk fiyatlarla çıkmaz da alınası bir oyun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 18 Ağustos 2013; 23:22:38 >
  • ben nedense bu oyunu sevmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

bu oyunu ngage zamanindan beri oynarim cok begeniyorum. ozellikle fiyati oyuna gore cok uygun. o kadar araba yol ek guncellemelere ragmen 1 2 dolar. iste yapimcilar boyle olsun canimi yesin ben de hemen cikinca alirim oyunu. normalde 5 6 dolar olsa yuzune bakmam ama 1 2 dolar olunca mutlu oluyo insan:)

1 2 dolar ama oyun ici satin alima zorlayacak rr3 bedava ama oyunici var.bencev5bdolar olsunda oyunici olmasin..KORSAN OLMASAYDI tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androide de mi ayni zamanda cikacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

Androide de mi ayni zamanda cikacak

Merhaba, evet aynı anda çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: caglet

quote:

Orijinalden alıntı: wustti

bu oyunu ngage zamanindan beri oynarim cok begeniyorum. ozellikle fiyati oyuna gore cok uygun. o kadar araba yol ek guncellemelere ragmen 1 2 dolar. iste yapimcilar boyle olsun canimi yesin ben de hemen cikinca alirim oyunu. normalde 5 6 dolar olsa yuzune bakmam ama 1 2 dolar olunca mutlu oluyo insan:)

1 2 dolar ama oyun ici satin alima zorlayacak rr3 bedava ama oyunici var.bencev5bdolar olsunda oyunici olmasin..KORSAN OLMASAYDI tabi

evet bazi seylere sahip olmak icin satin alma gerekebiliyor ama normal bi adam oyunu satin alma yapmadan bitirebilir bende 7 var su anda baya oynadim hicbisey satinalmadim oyun devam ediyo baya zorlasti tabi daha bitiremedim oyunu baska oyunlara sardim o kaldi ama su aj android de asphalt disinda ucuza daha kaliteli yaris oyunu yok malesef araba cesitliligi pistler guncellemeler vs bakimindan asphalt en ideal yaris oyunu su anda bence

• rr3ü 1 haftadır oynuyorum %7 ilerleye bildim ancak :D inşallah bedava gelmez de oyun için alımlara mahkum olmayız

• Android forumlarını gene asfalt kasıyor konuları basacak

• Most Wanted kadar görsellik olsun yeter. Araçlar da 8 bit gibi hareket etmez inşallah 7deki gibi.
  • Ya arkadaslar burada bazilari nabiz yoklamasi yapip androide laf atmaya calisiyor simdi iOS gercekten oyunlari akici oynatiyor lafim yok. Ama Bu iostan kaynaklanmiyor gelistirici bazi seyleri ya kisiyor ya eksik sunuyor ornegin 4s de rr3 oynayin bir de gelin HTC one da oynayin arada ucurumlar var nedeni sirf akici olsun diye 4s de aynalar kapali cozunurluk zaten 4s de dusuk detay seviyesi cok dusuk cizgi film gibi kaliyor oyun zaten oldum olasi iphonelardan oyun makinasi olmayacagini dusunurum. O kadar kucuk ekran kurtarmiyor. Ama HTC one da ayni oyun konsol tadi veriyor. Fps de 35-40 arasi . IPhone 5 de Bu 60 yakin olsa he. Cozunurluk dusuk. 4s de ise detay dusuk. Yani Suan crysis 3 PC de 30 fps de ama yuksek cozunurlukte oynamak isteyen cok. Sirf 60fps olacak diye gorsellikten odun vermek gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Android forumlarını gene asfalt kasıyor konuları basacak

Ace 2 2.3.6'da kasmadan Nova 3 oynatiyordu nedir bu androidleri kucuk gorme kaprisi?

• şu telefonlara bi gamepad yapsalar sağlam çok iyi olacak hareket sensörüyle bende zor oynuyorum
  • fiyatda güzel gelirse tadından yenmez
  • Asphalt serisini en önemli özelliği android üzerinden ios'tan kat ve kat daha performanslı olması. Androidin tüm donanımını kullanacak şekilde optiize ediliyor. Sonuç olarak ios sahibleri kasma problemleri ile cebelleşir veya düşük çözünürlüklü ekranlarında bile takılırken android yağ gibi akıyor!

• App in pruchase olmasa güzel olur
  • 3GS'ye gelir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusfurkanayse

Ya arkadaslar burada bazilari nabiz yoklamasi yapip androide laf atmaya calisiyor simdi iOS gercekten oyunlari akici oynatiyor lafim yok. Ama Bu iostan kaynaklanmiyor gelistirici bazi seyleri ya kisiyor ya eksik sunuyor ornegin 4s de rr3 oynayin bir de gelin HTC one da oynayin arada ucurumlar var nedeni sirf akici olsun diye 4s de aynalar kapali cozunurluk zaten 4s de dusuk detay seviyesi cok dusuk cizgi film gibi kaliyor oyun zaten oldum olasi iphonelardan oyun makinasi olmayacagini dusunurum. O kadar kucuk ekran kurtarmiyor. Ama HTC one da ayni oyun konsol tadi veriyor. Fps de 35-40 arasi . IPhone 5 de Bu 60 yakin olsa he. Cozunurluk dusuk. 4s de ise detay dusuk. Yani Suan crysis 3 PC de 30 fps de ama yuksek cozunurlukte oynamak isteyen cok. Sirf 60fps olacak diye gorsellikten odun vermek gereksiz.

Aynadan kasıt araç içindeyken arka tarafı görmekse dikiz ve yan aynalar görüldüğü gibi 4s de var,ekran görüntüsüde alabilirdim ama cihazı görmek gerekiyor,yandaki siyah çita görmüşsünüzdür,sessize alma kapatma kısmındaki 4 de malum yok:
    Bkz :Asphalt 8: Airborne'nin kesin çıkış tarihi açıklandı
    Siz oyunu 4'de oynuyor olmayasınız ? elimde 4s de 5'de var,5 de oyun 4s e nazaran daha tırtıksız,araç dışındayken bu ufak tırtıkları görmüşsünüzdür.pc teriminde buna anti aliasing deniliyor kısaca AA bu biraz kısılmış başkada aman aman farkı yok,yazıyorsunuz ediyorsunuz ama dayanak yok,kanıt yok ss koymamın sebebide yanlışınızı düzeltmek içindir,ekran büyüklüğü zaten göreceli bir kavram apple olayı farklı bu konuda herkes biliyordur.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.