Şimdi Ara

İPhone 4 vs GM Discovery

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2. el İphone 4 16 gb almak mı mantıklı yoksa general mobie discovery mi yardımcı olursanız sevinirim

• Bence iphone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden herkes çok övüyor discovery i
  • 4s mi gmd mi desen yine gmd

• 4s de 2. el 1000 tl felan arada uçurum var en iyisi gmd almak olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanlue

neden herkes çok övüyor discovery i

600 tl ye 1000 tl üstü telefonlara kafa tuttugu için.
  • ne renk önerirsiniz peki
  • iphone 4 deki stabilligi gm da bulamazsin sen arkadasin dediklerine bakma ios 7 daha beta asamasinda gelistiriyorlar tercihin iphone dan yana olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: CoxXoc

iphone 4 deki stabilligi gm da bulamazsin sen arkadasin dediklerine bakma ios 7 daha beta asamasinda gelistiriyorlar tercihin iphone dan yana olsun

Benim bi arkadaşta iPhone 4 vardı Subway de bile hafif kasmazlar oluyordu.
    Discovery S3 kadar iyi değil ama bu fiyata daha iyisini bulmak gerçekten zor..
  • İkisi de güzel cihazlar ancak artık iPhone 4'te miadını doldurdu dolduracak
    Yeni iPhone modeli ile 4S'de ucuzlayacaktır ve tercihinizi 4S alarak değerlendirebilirsiniz
  • Başlığı görünce gülmeden geçemedim, Tamam 600tlye güzel bir telefon ama İp4 daha iyidir bence . Ama iphone 4 biraz eski kalması itibariyle tercihinize kalmış
  • tercihim gmd den yana olacak zaten 1 sene kullanacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Başlığı görünce gülmeden geçemedim, Tamam 600tlye güzel bir telefon ama İp4 daha iyidir bence . Ama iphone 4 biraz eski kalması itibariyle tercihinize kalmış

hocam gülünecek birşey yok bence.4s s3 ile kıyaslanıyora discovery iphone 4 ile cok rahat karşılaştırılabilir.Discovery kullanıcıları s3 ile kıyaslıyor.Discovery fanboyu diyebilirsin ama telefonu kullanan kimse bir eksiklik görmüyor performans açısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

quote:

Başlığı görünce gülmeden geçemedim, Tamam 600tlye güzel bir telefon ama İp4 daha iyidir bence . Ama iphone 4 biraz eski kalması itibariyle tercihinize kalmış

hocam gülünecek birşey yok bence.4s s3 ile kıyaslanıyora discovery iphone 4 ile cok rahat karşılaştırılabilir.Discovery kullanıcıları s3 ile kıyaslıyor.Discovery fanboyu diyebilirsin ama telefonu kullanan kimse bir eksiklik görmüyor performans açısından

Ulan bi turlu inceleyemedim su telefonu. Sadece fevzi pasa caddesinde bi turkcell servisinde reklamini gormustum bi ara ugrayayim varsa ellerinde incelicem.

• Iki telefonu eline alıp ekranlarina baksan iphone4 hesap makinasi gibi gelir

• 1000 tl varsa nexus 4 al.
  • quote:

ben de bu yazdığına gülmeden geçemedim bir şey de söylemek istedim:

s3'ten daha "iyi" bir telefon çünkü çift sim yuvası var ve ppi değeri daha yüksek, hd ips ekran da gayet başarılı discovery'den sonra s3ün ekranı öylesine mat geliyor ki bakmak bile istemiyorsun.

nexus 4'ten daha "iyi" bir telefon çünkü mesela en basiti: micro sd hafıza kartı yuvasına ve çıkarılabilir bir bataryaya ayrıyetten fm radyoya ve de şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapma olanağına sahip.

iphone 4'le 4s'le kıyaslama yapmayacağım bile. discovery'nin özelliklerini detaylı olarak oku önce sonra diğerleriyle karşılaştır, onların yaptıklarını yapıyor mu, yapmıyor mu bir fikir sahibi ol, en son da fiyatına bak. nasılsa 600 lira her halükarda iyi değildir kolaycılığına kaçmamış olursun bu kez belki.

• Telefonun hakkını yemiyorum ben tabii ki ama nexus 4 kullanıyorum aynı seviyede değiller, discoveryde ekran nexus 4 kadar yumuşak ve kaygan değil.S3 ile kıyaslanabilir doğrudur ama söylemek istediğim sadece discovery bu fiyat seviyesindeyken ip4 ile karşılaştırabiliyorsa vay be felan diye , yoksa biliyorum kullandım discovery
  • 2 telefonunda kullanmadım ancak teknik özelliklerine bakacak olursak GM Discovery iphone4 ten kat kat üstün.
    Şöyle birşey diyebilirim iphone4ü saçma sapan oyunlarda kasarken gördüm. Bence iphonedaki tek stabilite olan şey ios arayuzu kullanımı. O stabilitesini oyunlarda gösteremiyor çünkü donanımı yetmiyor.
    Benim görüşüm GM Discovery tercih etmelisin . Burdaki çoğu arkadaşta onu söylemiş . Bu saatten sonra tercih senin .

• hala iphone4 al diyen var böyle bir zihniyet olamaz. ıphone4 ekran olarak discovery nin yanında 3310 olarak kalır. Performans acısındanda discovery çok daha iyi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.