Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St_arican -- 13 Mayıs 2018; 15:24:19 >

• ram lerin başına gelenler 2 sene önce hdd nin başına gelmişti hatırlarsanız...birileri uçtu şimdi hiç kimse durduramıyor...
  • St_arican S kullanıcısına yanıt
    Ben kaç aydır ram piyasısını yurt dışında takip ediyorum. ne alakası var ağustos ayı ile bu günün bilmeden konuşuryorsunuz hynix fabrikası yandıktan sonra fiyatlar çin ve tawanda yükseldi tek alımlar halen yüksek 55 60 usd araında 8gb için. toplu alımlar ise 42 45 usd arıdanda 8 gb için . ee adam bunu alcak ödemesini yapcak nakliye vergi ee fiyat ne olcak bikere k.kartıyla alırsa bile kur farkı var nakit alırsa vs vergi para gönderim masrafı alla c.c. hakkı için ne olcakki fiyatlar. Arkadaşlar çinde şu an halen pahalı bana devamlı toptancılardan mesaj geliyor indirim pek yok hele 4gb lar yüksek halen. Açıkcası biri türkiyeye ram getiririp faturalı satım derse 140 den aşağı 8 gb satamaz .diğerşekilde ise 110 tl ye ancak az 15 tl gibi bir rakam kazanır. nese bende 5 adet kaldı fiyat 100 tl bilginize 8gb ddr3 ram
    olsun abartmayın diyonuz ya 90 tl olsun yur dışından haberiniz varmı ?? çinden okadar rekabet var 42 45 usd den aşağı değilse toplu alımlar birde bu fiyata nakliye vergi vs dahil değil ramlar siz gerini düşünün. yaw dün daha 2 gb ramlar halen bügünden ddr2 ramlar 30 35 tl ye alıcı buluyor 8 gb 100 110 tl etmicek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramco77x

olsun abartmayın diyonuz ya 90 tl olsun yur dışından haberiniz varmı ?? çinden okadar rekabet var 42 45 usd den aşağı değilse toplu alımlar birde bu fiyata nakliye vergi vs dahil değil ramlar siz gerini düşünün. yaw dün daha 2 gb ramlar halen bügünden ddr2 ramlar 30 35 tl ye alıcı buluyor 8 gb 100 110 tl etmicek .

Hocam senin ramlerin zaten sahibinden.com'da 90dan gidiyor. Yani bana guzellik mi yaptigini soylemeye calisiyorsun? Hi level sogutuculuydu bu arada ondan da haberin ola.
    evet ram çok vardı 90 tl idi şimdi 110 rakamlar. @St_arican
  • quote:

evet ram çok vardı 90 tl idi şimdi 110 rakamlar. @St_arican

http://www.vatanbilgisayar.com/bilgisayar-ram-bellek?qs=|31=8192&k3=PC&sb=20&sk=0
    Karsilastirmayi siz yapin isterseniz
    hocam vatanda tekmödül gözükmüyor 8 gb ben vatana bakmıyom bana hergün yurtdışı fiyatı geliyori szi ne sayıklıyonuz diyomsize 120 den aşağı kurtarmaz ddr3ler yaw kimse yomu benden başkaramileilgilenen ::))
  • quote:

hocam vatanda tekmödül gözükmüyor 8 gb ben vatana bakmıyom bana hergün yurtdışı fiyatı geliyori szi ne sayıklıyonuz diyomsize 120 den aşağı kurtarmaz ddr3ler yaw kimse yomu benden başkaramileilgilenen ::))

Sen ne sayikliyorsun bende onu anlamiyorum iste.Nasil tek modul degil?Gozluk kargolayim mi sana?
    http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/patriot-pg38g1333el-8gb-gamer-ii--ddr3-1333mhz-cl9-xmp-12-tek-modul-ram/productdetails.aspx?I_ID=59714
    http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/corsair-cmv8gx3m1a1600c11-8gb-value-ddr3-1600mhz-cl11-tek-modul-ram/productdetails.aspx?I_ID=63140

gözlük kargolma espirisini sevdim hocam ::)) tamam ben dedim mesajlarımda 140 den aşağı satamaz. corsair olanda cl11 dikkatini çekerim. Diğer 139 tl olanda çıpı nedir bellideğil:)) bu olay çinlilerden kaynaklaniyor ama hynix farbrikasının yanmasını pahnebulup birde aşırı bir çip talebi var piyasa onu pahane edip fıryatlarıyüksettiler. Hynix fabrikasının yndığı gün bana benim toptantı hemen mesajattı yanma resimlerigönderdi oo dedi ramfiyatları tavan yaptı dedi. Ozaman toplu alım 60 usd ye çıktı düşün getircen vergi yol oo. Şimdi gerileri 40 ile 50 usd aralığı toplu alımlar. Düşün getircen vergi vs vs
  • quote:

gözlük kargolma espirisini sevdim hocam ::)) tamam ben dedim mesajlarımda 140 den aşağı satamaz. corsair olanda cl11 dikkatini çekerim. Diğer 139 tl olanda çıpı nedir bellideğil:)) bu olay çinlilerden kaynaklaniyor ama hynix farbrikasının yanmasını pahnebulup birde aşırı bir çip talebi var piyasa onu pahane edip fıryatlarıyüksettiler. Hynix fabrikasının yndığı gün bana benim toptantı hemen mesajattı yanma resimlerigönderdi oo dedi ramfiyatları tavan yaptı dedi. Ozaman toplu alım 60 usd ye çıktı düşün getircen vergi yol oo. Şimdi gerileri 40 ile 50 usd aralığı toplu alımlar. Düşün getircen vergi vs vs

Patriot baba ramdir :) bilişim piyasasinde yenisin galiba bu ramleri bilmedigine gore.Cl11 yada 9 olmasi cokda birsey degistirmiyor hem kendim test ettim hemde kullanici yorumlarini okudum. Bu arada bunlar garantili ve taksit imkani olan urunler. Neyse hocam fiyatlarin dusmesini bekleriz. Soc A islemci ile yolumuza devam.

2*4 8gb gskill ram 1866 mhz ddr3 satılık ilgilenirseniz
    Cl9
  • ramco77x kullanıcısına yanıt
    nerde hocam yanmış tazı gibi 2GB DDR2 ram arıyorum 60-70 TL fiyat çekiyorlar.Varsa sizde alayım 2 GB DDR2
  • hem fiyatta uçmayın diyorsun hem de kendi ürünlerine yüksek ücret istiyorsun
  • 2x512mb ddr 400 ramleri 20tl ye satıyorum ben 20tl nerde 35tl nerde uçmayın diyosun sen f16 ile uçuyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalilBey

2x512mb ddr 400 ramleri 20tl ye satıyorum ben 20tl nerde 35tl nerde uçmayın diyosun sen f16 ile uçuyosun

http://forum.donanimhaber.com/m_60978964/tm.htm 15'den
    http://forum.donanimhaber.com/m_82536380/tm.htm burayada bak
    Arkadasim dual ramin bir ozelligi var elbette. hani sen insan gibi desenki alacam ihtiyacim var 30'ada veririm. Sorun olmaz. Ama hep pilot olmak istemisstim f16'yi sevdim. 2x512'yi 20 vermek senin kekligin diyecek birsey yok. Belkide memtest'ten gecmeyen ramleri o paraya veriyorsun ne maglum?

• üslubuna dikkat et haddini bil ben memtestten geçen ramleri veriyorum 20tl eder fiyatıdır sen milleti kendin gibi sanma millet keriz değil keklik senin gibilere denir terbiyesiz herif kazıklama dolandırmaya kalkma insanları
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalilBey

üslubuna dikkat et haddini bil ben memtestten geçen ramleri veriyorum 20tl eder fiyatıdır sen milleti kendin gibi sanma millet keriz değil keklik senin gibilere denir terbiyesiz herif kazıklama dolandırmaya kalkma insanları

SImdi dayanamayip sana laf yapistiracam sonra gidip sikayet edeceksin :) almayacak alma ne yapalim?Mal benim fiyat benim. Hadi simdi sil o yazdiklarinida tartisma uzamasin

http://forum.donanimhaber.com/m_83929981/f_//tm.htm#83963402
    Fiyata bak hizaya gel :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St_arican -- 15 Kasım 2013; 12:26:50 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.