Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
5
Favori
544.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

bu oyunu bu güne kadar oynamadığım için kendime lanet ettim ne güzel oyunmuş bu ya kafana göre tırman gez dolaş hide blade kullan falan süper hele o türk konuşmaları beni bitirdi kavga sırasında hide blade i nasıl kullanacağımı biri söylesin videoda gördüm fakat ben kavgadayken kullanamadım hiç

cevap?

İkinci oyunda adamlar saldırdığı zaman hedefe kilitlenip adamların tam saldıracağı sırada sol mouse tuşuna basınca kullanabiliyoruz. İlk oyunda kullanılabiliyor mu hatırlamıyorum.
    İstersen bu şekilde bir dene. F tuşuna basıp hedefe kilitlen ve sağ mouse tuşuna basıp saldırıya hazır konumuna geç. Adamlar tam saldırdığı sırada sol mouse tuşuna bas. Oluyorsa bu şekildedir.

quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

Arkadaşlar bu videoyu hızlı geçmenin bir yolu yok mu?

Malesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captainfb -- 17 Nisan 2010; 12:34:39 >

• quote:

quote:

bu oyunu bu güne kadar oynamadığım için kendime lanet ettim ne güzel oyunmuş bu ya kafana göre tırman gez dolaş hide blade kullan falan süper hele o türk konuşmaları beni bitirdi kavga sırasında hide blade i nasıl kullanacağımı biri söylesin videoda gördüm fakat ben kavgadayken kullanamadım hiç

cevap?

AC 2' de kullanıyorsun, AC 1' de yok benim bildiğim.
  • saolun beyler keşke ilk oyundada olsaydı ama ne yapalım artık bunu bitirelim ona başlıyacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: uohk061_TS

Intel® Core™ 2 Duo işlemci T8100
    2,1 GHz , Düzey 2 önbellek 4 MB
    Standart bellek 2048 MB
    NVIDIA® GeForce™ 8400M GS - 256 MB atanan olmak üzere en çok 1023 MB Toplam Kullanılabilir Grafik Belleği

Bu sistemle oyunu kasmadan oynayabilir miyim?

Cevap veren olmamış.Boşuna yüklemeyeyim oyunu.Cevaplarsanız sevinirim.

• Assassins Creed - Acre'nin Zirvesi [HD]

:D :D :D :D
  • arkadaslar bı bolumde takıldım kaldım
    tam cozumunu anlatan bı konu veya bı sıte bılıosanız lınk verebılırmısınız
  • arkadaşım sorununuzu yazarken bi ss ekleseniz de bizde yardımcı olabilsek.
  • quote:

quote:

Intel® Core�2 Duo işlemci T8100
    2,1 GHz , Düzey 2 önbellek 4 MB
    Standart bellek 2048 MB
    NVIDIA® GeForce�8400M GS - 256 MB atanan olmak üzere en çok 1023 MB Toplam Kullanılabilir Grafik Belleği

Bu sistemle oyunu kasmadan oynayabilir miyim?

Cevap veren olmamış.Boşuna yüklemeyeyim oyunu.Cevaplarsanız sevinirim.

rahat oynarsın diye düşünüyorum
  • Arkadaşlar, ben Memory Block 2'deyim ama Damascus denen yere bir türlü geçemedim. Ondan önce ata binip ilerliyorum, sonra şu (memory sanırım) boşluğun olduğu alana geliyorum. Bekliyorum bekliyorum ama yeni bölüm açılmıyor. Bunun herhangi bir çözümü var mı? Pm'den ulaşırsanız sevinirim.
  • Beyler black editions aktif etmeyi bilen varsa özelden ulaşabilir mi?

Bakın ne buldum Desmond Miles

Zaten Lucy bir arkadaş vermişti ama ben gine koyim burayada

Demek ki tüm karakterler böyle bu oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mithrandil245 -- 2 Haziran 2010; 20:40:07 >

• ya beyler bi bölümde tkaıldım gidemiyorum

ikinci eğitimimi alcam

adam savunma yapmamı istiyor somut iskele kafalı ve kılıç eli tutan tuşlara bas diyor ayarlardan onları değiştirdim ama nasıll savunma yapcam nasıl gçicem 2. eğitimi ya :S
  • Oyunun orjinali hala bulunabilir mi acaba ?
  • kızın dudaklar olmamış :D
  • Filmini izledim o yüzden Prince of Persia tSoT'ı indiriyorum. Assassins Creed'in de filmi çıkarsa oynarım.
    Şaka bir yana hoşuma gitti yahu hikaye. Zamanım olursa bunu da indireyim.
    ("mesajım bulunsun oynarken lazım olur" yazacaktım ama trollük olmasın diye geveledim bişeyler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn

Oyunun orjinali hala bulunabilir mi acaba ?

D&R magazalarinda 15 tl'ye bulunabiliyor.
  • Oyunu yeni kurdum bugün biraz oynadım.Özellikle dövüş hareketleri,binalara tırmanma çok gerçekçi olmuş kalıp gibi çıkmıyor Çok geç kaldım ama olsun
  • Arkadaşlar rusçasını kurdum da bişey anlaşılmıyor oyuna başlayayım dedim ağır çekimde başladı ve baya flu ekran. Bu oyunu rusçamı oynamak gerekiyor ? ingilizce yapınca bölümlerin birinde hatamı veriyor? eğer öyleyse ingilizce oynayıp o bölüme gelindiğinde rusçaya çevirmemiz mümkün mü? çok soru sordum kusura bakmayın bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim..

Sistem :

Core2 Duo E6750
    ATI Radeon X1550
    Kingston 800Mhz 3Gb
  • bugün tiglon indiriminden yararlanarak aldım. oyunun bir kısmının Selçuklu'da geçmesi ayrı bir hoş.
  • oha 3. oyun çıkıcak.
    bu saatten sonra oynıcaksanız da öylesine deil hikayeyyi anlayarak oynayın derim...
  • yha arkadaşlar bi yardım edermisiniz bn oyunu aldıpmda 2 dvd liydi şimdi 4 . dvdyi istiyo napmam llazım
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.