- x
Assassin's Creed (ÇIKTI)
7775 Cevap496194 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     121 122 123 124 [126] 128 129 130      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

913 Mesaj
30 Ağustos 2009; 18:20:21 

ferruh bey ilginize teşekkür ederim söylediklerinizi yapacağım
fakat boş boş gidip kule üstüne çıkıp etrafa bakınmak oyunsa ben bu oyunu hiç sevmedim sırf grafiklerin hatırına ve prince of persia tarzı yerler çıkacak diye sabrediyorum biraz daha ilerleyelim bakalım noolcak

370 Mesaj
30 Ağustos 2009; 22:30:25 

Oyun sırf bundan ibaret değil tabii ki, ama bu tarz görevleri yapmadan asıl görevimizi göremiyoruz. Asıl görevlerimiz de büyük süikastler. Oldukça zevkli olabiliyorlar. Ama sonlara doğru biraz zorlanabilirsin, bu nedenle kontrolleri iyice kavramalısın, demedi deme.

Sing with me, sing for the years
Sing for the laughter and sing for the tears
Sing with me, if it's just for today
Maybe tomorrow the good Lord will take you away

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Ağustos 2009; 19:46:18 

Memory Blocked 5 te Damascusta Kaldım.Haritanın Hepsini Açtım Gölgede Yer Kalmadı.Ama Görev Çıkmıyor Ne Yapacağım??

2455 Mesaj
2 Eylül 2009; 12:56:25 

@MusabAslan haritayı açıp ss atabilir misiniz? Belki de bilgi toplamamışsınızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nodex -- 2 Eylül 2009; 12:56:46 >

1923 Mesaj
4 Eylül 2009; 11:16:09 

Ben pc de oynadım geçenlerde arkadaşım ps3 için blueray ni getirdi gamepadle süper oynanıyor bilsem baştan ps3 te oynardım.

31 Mesaj
8 Eylül 2009; 22:58:21 

bende oyun rusca calısıyor ıngilizce nası yapabilirim??

31 Mesaj
10 Eylül 2009; 18:20:45 

biri yardımcı olsun Lütfen

948 Mesaj
11 Eylül 2009; 15:36:47 

SLMS,
beyler oyunu ilk çıktığı (daha doğrusu nete ilk düştüğü) sırada indirip oynadım fakat malum jarusaleme giremedim. uzun süre çözümsüz kaldıktan sonra rusların patchi tek çözümgibi görünüyordu. rusça oynayacağıma hiç oynamam dedim bıraktım. uzun süredir takip etmiyordum ama 2si çıkacak gibi. o sebeple ilk oyunu adam gibi oynamak istiyorum baktım 188 sayfa olmuş okuyamadım, jarusalem olayına adam gibi bi çözüm var mı? varsa ne? yardımcı olabilir misiniz? şayet bişi bulunamadıysa orj. alacam netten yurtdışından ucuza buldum, ama son şansımı denemek istiyorum

Her imza mı kural dışı olur arkadaş? nasıl bir forumdur burası her şey politik her şey yasak, biraz özgürlük biraz ferahlık...

battlenet ID: Ger0nim0#2326 - LoL: Ger0nim0 - in DH since 2006

925 Mesaj
11 Eylül 2009; 15:55:34 

vvar jaresulaem fix ama dediğin rusça bu mudur bilmem

1146 Mesaj
11 Eylül 2009; 17:15:01 

quote:

Orijinalden alıntı: GEr0nim0

SLMS,
beyler oyunu ilk çıktığı (daha doğrusu nete ilk düştüğü) sırada indirip oynadım fakat malum jarusaleme giremedim. uzun süre çözümsüz kaldıktan sonra rusların patchi tek çözümgibi görünüyordu. rusça oynayacağıma hiç oynamam dedim bıraktım. uzun süredir takip etmiyordum ama 2si çıkacak gibi. o sebeple ilk oyunu adam gibi oynamak istiyorum baktım 188 sayfa olmuş okuyamadım, jarusalem olayına adam gibi bi çözüm var mı? varsa ne? yardımcı olabilir misiniz? şayet bişi bulunamadıysa orj. alacam netten yurtdışından ucuza buldum, ama son şansımı denemek istiyorum

Hocam D&R'da oyun 15 TL ye satılıyor. Gidip almanı tavsiye ederim.

353. Dönem Yd. Sb. Adayı
Statü Tercihi: Uzun Dönem / Komando
Sonuç: Acemi ve Usa= İl J. K. LIĞI / AYDIN - KISA DÖNEM-ER

316 Mesaj
13 Eylül 2009; 0:19:54 

şu sahne ile beni bitirmiş oyundur

0

burda 2-3 dakka durup manzarayı izledim

176 Mesaj
14 Eylül 2009; 4:34:58 

Eğer oyunu benim gibi çok sevdiyseniz kitabını okuyabilirsiniz Fedailerin Kalesi Alamut

2881 Mesaj
14 Eylül 2009; 5:22:13 

quote:

Orijinalden alıntı: legolas165

Hocam D&R'da oyun 15 TL ye satılıyor. Gidip almanı tavsiye ederim.

15 tl ye düşmüş oyun bence git orjinal al ama bende netten edindim oyunu ilk çıktıgı zaman öyle bi sorun yaşamadım istersen link vere bilirim pm oke

Sanma şâhım / herkesi sen / sâdıkâne / yâr olur
Herkesi sen / dost mu sandın / belki ol / ağyâr olur
Sâdıkâne / belki ol / bu âlemde / dildâr olur
Yâr olur / ağyâr olur / dildâr olur / serdâr olur

196 Mesaj
14 Eylül 2009; 18:22:33 

quote:

Orijinalden alıntı: GEr0nim0

SLMS,

normal oyunda kudüste takılma olmuyo zaten ilk düsen versiyonda oyle bi sıkıntı vardı dedigin gibi. rusca patch vs save filan var ama bilmiyorum ne kadar saglıklı olur bende de vardı o vers. sonra attım gitti ama 15 tl ye inmis gidip orj de alınabilir gayet mantıklı

488 Mesaj
14 Eylül 2009; 20:07:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Patriot_942

Eğer oyunu benim gibi çok sevdiyseniz kitabını okuyabilirsiniz Fedailerin Kalesi Alamut

Kitabı oyundan daha pahalı.

5838 Mesaj
14 Eylül 2009; 23:38:10 

quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

şu sahne ile beni bitirmiş oyundur

0

burda 2-3 dakka durup manzarayı izledim

Bende izlemiştim.Harika ya.Birde şehri tam hatırlamıyorum ama çok yüksek bi kule vardı onun tepesinde şehri izlerken de manzara çok güzeldi.

I know that Superman could squash me like bug. But I know he won't. Because deep down Clark is a good person. And deep down I'm not.

316 Mesaj
14 Eylül 2009; 23:48:18 

quote:

bu al mualllim de hasan sabbah oluyo heralde

1923 Mesaj
15 Eylül 2009; 0:10:20 

O şehrin ismini bende hatırlayamadım ama çok yüksek kuleye tırmanmak ve manzarası harikaydı hatta limanda gemideki elemana suikast yaptığımız şehirdi.

3673 Mesaj
15 Eylül 2009; 0:31:06 

quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

O şehrin ismini bende hatırlayamadım ama çok yüksek kuleye tırmanmak ve manzarası harikaydı hatta limanda gemideki elemana suikast yaptığımız şehirdi.

Akka olması lazım

bu mesajda yazılanların hiçbiri doğru değildir. mesaj içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.

925 Mesaj
16 Eylül 2009; 14:14:48 

ya arkdaşlar oyunu oynarken bende 1 saat filan geçiyo mavi ekran donma oyundan atma başlıyo özellikle bu mavi ekran beni çok kıl ediyo sürekli çıkıyo

399 Mesaj
17 Eylül 2009; 12:42:20 

Arkadaslar oyun tam olarak nerde geciyor cunku etrafta turk bayrakları var ve bazı askerler turkçe konusuyor ??

488 Mesaj
17 Eylül 2009; 13:17:41 

quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Arkadaslar oyun tam olarak nerde geciyor cunku etrafta turk bayrakları var ve bazı askerler turkçe konusuyor ??

Kudüs,Akka,Haçlı Askerleri... Hiç mi bir fikir oluşmadı kafanda?

399 Mesaj
17 Eylül 2009; 14:51:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Anakhrapat

Kudüs,Akka,Haçlı Askerleri... Hiç mi bir fikir oluşmadı kafanda?

anladım tesekkur ederim

acıkcası hosuma giiti boyle bir oyunda turkce konusmalarda olması

176 Mesaj
17 Eylül 2009; 15:00:57 

quote:

bu al mualllim de hasan sabbah oluyo heralde

Pek sayılmaz oyun kitapla birebir gitmiyor paralel gidiyor nasıl ki kurtlar vadisi de gerçekle birebir değil ama sonuçta bir benzerlik var aslan akbey suikasti gibi
Çünkü kitabın sonunda -yani Wladimir Bartol un yazdığı kitap- Al tahir Veziri öldürüyor fakat vezir ölmeden önce gerçeği anlatıyor o da kandırıldığını anlayınca tahir i öldürmeyip geri yolluyolar ama Hasan Sabbah anlıyor çünkü hiç bir haşhaşi görev tamamlandıktan sonra geri gelmez diye...
Odasına girince perdenin arkasına saklanan adamlar yakalıyo suikastçiyi bağlıyolar sonra konuşuyo Avniyle(bu onun gerçek adı)
son olarak bu konuşmadan sonra onun bu işlerden vazgeçiceğini anlıyo emir verip kendi yolluk hazırlıyo ve avninin istediği gibi onu bilimle uğraşması için yolcu ediyo
Bir süre olaylar durulunca artık büyümenin zamanı geldi diyo. Her komutanı bi kaleyi fethetmesi için yolluyo.Hatırladığıma göre En zor kalelerden biri olan Massiaf(ki bu Assassins Creed deki kale) ı Ebu Ali ye ihale ediyo ve bi daha hiç alamuttaki odasından dışarı çıkmıo ...

Uzun oldu ama anlatıyım dedim kitabın sonları böyleydi hatırladığım kadarıyla

488 Mesaj
17 Eylül 2009; 16:16:50 

quote:

Pek sayılmaz oyun kitapla birebir gitmiyor paralel gidiyor nasıl ki kurtlar vadisi de gerçekle birebir değil ama sonuçta bir benzerlik var aslan akbey suikasti gibi
Çünkü kitabın sonunda -yani Wladimir Bartol un yazdığı kitap- Al tahir Veziri öldürüyor fakat vezir ölmeden önce gerçeği anlatıyor o da kandırıldığını anlayınca tahir i öldürmeyip geri yolluyolar ama Hasan Sabbah anlıyor çünkü hiç bir haşhaşi görev tamamlandıktan sonra geri gelmez diye...
Odasına girince perdenin arkasına saklanan adamlar yakalıyo suikastçiyi bağlıyolar sonra konuşuyo Avniyle(bu onun gerçek adı)
son olarak bu konuşmadan sonra onun bu işlerden vazgeçiceğini anlıyo emir verip kendi yolluk hazırlıyo ve avninin istediği gibi onu bilimle uğraşması için yolcu ediyo
Bir süre olaylar durulunca artık büyümenin zamanı geldi diyo. Her komutanı bi kaleyi fethetmesi için yolluyo.Hatırladığıma göre En zor kalelerden biri olan Massiaf(ki bu Assassins Creed deki kale) ı Ebu Ali ye ihale ediyo ve bi daha hiç alamuttaki odasından dışarı çıkmıo ...

Uzun oldu ama anlatıyım dedim kitabın sonları böyleydi hatırladığım kadarıyla

Bugünlerde yeni bir kitap daha çıktı Haşhaşinler ile ilgili.

176 Mesaj
17 Eylül 2009; 16:39:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Anakhrapat

Bugünlerde yeni bir kitap daha çıktı Haşhaşinler ile ilgili.

Adı nedir acaba?

488 Mesaj
17 Eylül 2009; 17:27:37 

quote:

Adı nedir acaba?

Kitapçıda görmüştüm ama ismini hatırlamıyorum.Senin bahsettiğin kitabın adı ne?

176 Mesaj
17 Eylül 2009; 18:13:33 

quote:

Kitapçıda görmüştüm ama ismini hatırlamıyorum.Senin bahsettiğin kitabın adı ne?

Ben Alamut u okudum ve Güvercin gerdanlığınıda bitirmek üzereyim az kaldı

316 Mesaj
17 Eylül 2009; 19:08:27 

amin maalouf'un semerkantını okudum ben ordan biliyorum haşhaşiler ve hasan sabbah hakkında bişeyler.O kitap da çok güzeldir tavsiye ederim

176 Mesaj
17 Eylül 2009; 19:37:04 

quote:

amin maalouf'un semerkantını okudum ben ordan biliyorum haşhaşiler ve hasan sabbah hakkında bişeyler.O kitap da çok güzeldir tavsiye ederim

Bir ara onada bakarım teşekkürler

99 Mesaj
20 Eylül 2009; 19:57:12 

deli oyun :)

5 Mesaj
23 Eylül 2009; 19:55:35 

Assain creed combo kill nasil yapiliyor?

Y.S.Ç

43 Mesaj
25 Eylül 2009; 14:34:56 

bu oyunu oynadıkça binanın terasından, evin balkonundan aşağı atlamak istiyo canım... ama malesef aşağıda saman yığınları yok

3718 Mesaj
5 Ekim 2009; 8:05:01 

arkadaşlar bu oyuna yeni başladım ve bi bolumde takıldım.memory block 4 deyim. at ile jeruselam a gittim.kudüs sanırım.orada yeni skilleri ogrendikten sonraki gorev ne anlamadım haritada bişi cıkmıyor.nasıl gecicem anlamadım lutfen yardım edin.yardımlarınızı gun icerisinde bekliyorum. resimler aşagıda.yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

0

0

1575 Mesaj
5 Ekim 2009; 14:33:18 

3718 Mesaj
5 Ekim 2009; 14:40:16 

quote:

Orijinalden alıntı: sencerr

ne bu simdi.

1923 Mesaj
5 Ekim 2009; 14:42:00 

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaşlar bu oyuna yeni başladım ve bi bolumde takıldım.memory block 4 deyim. at ile jeruselam a gittim.kudüs sanırım.orada yeni skilleri ogrendikten sonraki gorev ne anlamadım haritada bişi cıkmıyor.nasıl gecicem anlamadım lutfen yardım edin.yardımlarınızı gun icerisinde bekliyorum. resimler aşagıda.yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

0

0

Oyunu bitireli çok oldu hatırlamıyorum ama görevler bazen can sıkıcı olabiliyor öncekikle açabildiğin bütün kulelere tırman ve haritayı aç mesala bir adamdan bişey çalcan yada dinlicen onları göremessin kartal yuvalarının hepsini aç.

3718 Mesaj
5 Ekim 2009; 15:13:52 

hocam oyun 10 numara olmus ama bu gorevler insanı delirtiyor.haritada gorev ariyom ararken basım belaya giriyor.oluyom haydi en baştan.1 allahın kuluda yardım etmiyor .surdan gidiceksin diye.oyunun full resimli cozumunu arıyorum ama oda yok.kafayı yiycem.bugunde gecemessem silicem.gorevler cok can sıkıcı.

2710 Mesaj
5 Ekim 2009; 15:40:40 

O görevlerde size yapacağınız suikast için istihbaratlar verilmekte.Hedef'in yanlız kalacağı noktalar,hedefi öldürmeden önce temizleminz gereken gözlemciler,en iyi kaçış noktaları gibi. bunlara "Memory Log" bölümünden bakabiliyorsunuz.

Ayrıca İngilizceniz yeterli ise bu istihbaratları kullanrak suikast düzenlemek inanılmaz zevkli.Ben yanlızca bazı suikastlar için yarım saat PC başında plan yaptığımı biliyorum ama o yarım saat sonunda hiç bir askere farkettirmeden sesizce yaptığım suikastın zevki bambaşkaydı.

2855 Mesaj
6 Ekim 2009; 12:01:43 

ArkadaşLar MERMORY BLOCK 3 bitiriyorum tam teLeport oLucakken ya oyun donuyor yada teLeport ( mavi ışıkLı yer) kaLıyorum.Diğer haritaya geçmiyor.1.2 patch ve crack yaptım ama sorun aynı sizce neden oLabiLir ?

INTEL i7 860 ,GIGABYTE P55M-UD2 ,TEAM XTREEM DARK 2x2GB 1600MHZ ,GIGABYTE GTX275 ,SEAGATE 1.5TB 32MB 7200RPM+SAMSUNG 1 TB 32MB 7200RPM ,PHILIPS DVD+RW, COOLER MASTER RC-690 KASA ,OCZ PC POWER&COOLING SILENCER QUAD 750W ,CREATIVE 2+1 A300 ,SAMSUNG SYNCMASTER 223BW 22" 5MS DVI

2032 Mesaj
9 Ekim 2009; 4:21:02 

hayırlısıyla son 5 part ım kaldı yeni bilgisayarımla bu oyunu oynayabileceğim sonunda

Eski kullanıcı adım : Sefid.dL
Eski şifrem : k_4547203ddsa
bir aşk şarkısı söylüyordun ki,
birden sustun.
düşmemek için saçlarına tutundu dünya..

181 Mesaj
19 Ekim 2009; 10:19:50 

Beyler almak istiyorumda şu ASSASSINS S CREED DIRECTOR S CUT EDITION nedir.Bu 15 lira çünkü d&r da.Tam sürüm ise alacam

9868 Mesaj
19 Ekim 2009; 10:49:26 

Director's Cut Edition oyunun konsol sürümünde olmayan bazı görev türlerini içeriyor. PC sürümü bu isimle çıkarılmıştı. Tam sürüm yani. Gidip alabilirsiniz.

"Erkeklik ve dişilik cinsiyettir. Adamlık ve kadınlık ise meziyettir. Bu yüzden her erkeğe ADAM denilmediği gibi, her dişiye de KADIN denilmez. Adamlık, dişiliğin zıttı olarak erkekliğin yerine konulamıyorsa, kadınlık da erkekliğin zıttı olarak dişiliğin yerine konulamaz. Öte yandan, erkeklik hormonuna `adamlık hormonu´ denilmezken, dişilik hormonuna `kadınlık hormonu´ denilmesi kadınlığa yapılmış en büyük hakarettir." -nForcer
DH Adana Grubu | Midnight Club Serisi Hayranı...

181 Mesaj
19 Ekim 2009; 11:27:11 

Teşekkürler yarın alıyorum

2855 Mesaj
25 Ekim 2009; 23:52:49 

Jerusalem böLümünde oyunu takıLan arkadaşLar.Aşağıdaki dosyaLarı indirim hjsplit iLe birLeştirin ve oyunun içine atın.Sorununuz haLLoLacaktır
DataPC_Jerusalem.forge
http://rapidshare.com/f...datapc_jerusalem.7z.001
http://rapidshare.com/f...DataPC_Jerusalem.7z.002
http://rapidshare.com/f...datapc_jerusalem.7z.003
http://rapidshare.com/f...DataPC_Jerusalem.7z.004
http://rapidshare.com/f...datapc_jerusalem.7z.005

INTEL i7 860 ,GIGABYTE P55M-UD2 ,TEAM XTREEM DARK 2x2GB 1600MHZ ,GIGABYTE GTX275 ,SEAGATE 1.5TB 32MB 7200RPM+SAMSUNG 1 TB 32MB 7200RPM ,PHILIPS DVD+RW, COOLER MASTER RC-690 KASA ,OCZ PC POWER&COOLING SILENCER QUAD 750W ,CREATIVE 2+1 A300 ,SAMSUNG SYNCMASTER 223BW 22" 5MS DVI

12197 Mesaj
26 Ekim 2009; 11:22:11 

quote:

Orijinalden alıntı: materhan

Beyler almak istiyorumda şu ASSASSINS S CREED DIRECTOR S CUT EDITION nedir.Bu 15 lira çünkü d&r da.Tam sürüm ise alacam

Hafta sonu bende alcam D&R'dan. İmzamdaki sistemde kasmadan rahatça oynatır mı ?

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

181 Mesaj
26 Ekim 2009; 19:49:54 

quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Hafta sonu bende alcam D&R'dan. İmzamdaki sistemde kasmadan rahatça oynatır mı ?

Oynanır büyük ihtimalle

394 Mesaj
28 Ekim 2009; 10:49:06 

Selamlar arkadaşlar memory block 7 de takıldım oyunun sonu galiba. çünkü şehre dönüp al muallimle konuştu öldürdüğüm adamları tekrar öldürdüm adamın kendisini 9 a kopyaladığı yeride geçti. en son konuşuyor benimle ve ben onu shiftle ittikten sonra kayboluyor ama bahçede bulamadım onu sonradan baktım ki yukarıdaki balkonda öylece duruyor bu hata sadece bende mi oluyor.

2855 Mesaj
28 Ekim 2009; 18:42:38 

quote:

Orijinalden alıntı: esram30

Selamlar arkadaşlar memory block 7 de takıldım oyunun sonu galiba. çünkü şehre dönüp al muallimle konuştu öldürdüğüm adamları tekrar öldürdüm adamın kendisini 9 a kopyaladığı yeride geçti. en son konuşuyor benimle ve ben onu shiftle ittikten sonra kayboluyor ama bahçede bulamadım onu sonradan baktım ki yukarıdaki balkonda öylece duruyor bu hata sadece bende mi oluyor.

bende az önce bitirdim oyunu.KayboLduktan sonra bahçede buLdum ve öLdürdüm.Sen yukarı baLkona çıkamıyormusun ki ?

12197 Mesaj
28 Ekim 2009; 22:38:33 

Bugün gittim D&R hatta aldım kasaya giderken bıraktım DIRECTOR S CUT EDITION yazısı yüzünden ama keşke alsaymışım.

2891 Mesaj
28 Ekim 2009; 23:11:26 

directors cut... ekstralı sürüm işte, ne bırakıyorsun?

12197 Mesaj
28 Ekim 2009; 23:25:56 

quote:

Orijinalden alıntı: AnimePiggy

directors cut... ekstralı sürüm işte, ne bırakıyorsun?

Eklenti paketi gibi bişi sandım merak etme alırım yakın zamanda

1501 Mesaj
3 Aralık 2009; 4:08:27 

An itibariyle bitirdim. Sonu çok ilginç geldi ve hoşuma gitti. Gizemli yazılar işaretler...
Oyunun devamı olan ACII'yi sabırsızlıkla bekliyorum.

952 Mesaj
3 Aralık 2009; 15:50:52 

Geçen gün dayanamadım gidip tekrar aldım cd sini ve oynadım.

3686 Mesaj
8 Aralık 2009; 0:13:35 

Oyunu bugün yeni yükledim grafikler vs. çok güzel.Ama kontrolleri tam olarak kavrayamadım biraz zor olacak gibi..

Patch vs yüklemem gerekiyormu ?

Soldaki sistem ile 1280x1024 full özelliklerde gram kasma olmadan oynayabiliyorum ama tek sorunum alttan ve üstten şeritler çıkıyor ve oyun bazen hata veriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 8 Aralık 2009; 0:40:21 >

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter

528 Mesaj
8 Aralık 2009; 19:18:44 

off yha bizdeki şansa bak oyunun 2 si çıktı biz daa 1. oyundan bahsaediyoz

ama asla 1i bitirmeden 2 ye başlamam

314 Mesaj
9 Aralık 2009; 20:01:17 

beyler birisi bana yan kesicilik görevinde yardım etseniz.. adam sabit duruyor f duşuna basıyom herhangi bir faaliyet olmuyor haritda yumruk işareti gözüköyor...

Kendimi Değiştirmen için,
Hayata olan bakış açımı değiştirmen lazım
=Ergo Proxy=

3686 Mesaj
10 Aralık 2009; 14:45:43 

quote:

Orijinalden alıntı: yunusyunus

beyler birisi bana yan kesicilik görevinde yardım etseniz.. adam sabit duruyor f duşuna basıyom herhangi bir faaliyet olmuyor haritda yumruk işareti gözüköyor...

Valla oyuna bende yeni başladım ve kendime kızdım neden daha önce yüklemedim diye neyse sanırım şöyle yapıyoruz.

Adam konuşurken F tuşuna basıyoruz dinliyoruz falan adam yüremeye başlayınca koşarak (Hızlı değil normal ve F tuşuna basılı tutuyoruz bu arada) Adamın yanından geçerken Shift'e basıyoruz ve alıyor..

Ben böyle yapıyorum şahsen Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter

2792 Mesaj
13 Aralık 2009; 19:29:23