Şimdi Ara

Killer Instinct'ten Karakter Tasarımları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Ünlü dövüş oyunu serisi Killer Instinct bildiğiniz gibi Xbox One'a özel bir oyun olarak geri dönüyor. Free-to-Play bir yapım olup, karakterler için para ödeyeceğiniz oyunun karakter tasarımlarını merak ediyorsanız, oyunun 4 'çekirdek' karakteri için resmi tasarım görselleri yayınlandı.

Aşağıdan erişebileceğiniz bu tasarımlar, gerçekten oldukça güzel ve detaylı gözüküyorlar. İşte Jago, Saber Wolf, Chief Thunder ve Glacius:

• Yanlış bilgilendirme yapmayın.Oyun f2p değil aslında oyunun demosunda herşey açık sadece karaterler limitli yanı bu oyunu f2p yerine koymamak lazım.Demo gibi birşey zaten isteyen tam sürümünüde alabiliyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • @SenJi nickli arkadaş biraz haberleri araştır istersen ha ?

• N64 dönemimde Killer Instinct isminden söz ettiren dövüş oyunuydu. Bu oyuna bu kadar zaman ilgisiz kalınması şaşırtıcı X1 oyunu oldu çıktı.

• Bu oyun bana çoğukez MORTAL KOMBAT çakması gibi gelse de hep merakımı celbetmiştir.
    Fanlarına saygı duyarım, lakin bana göre xboxone ex olması, o konsola pek bir getirisi olacağını sanmıyorum.
    Microsoftun ,Sony'e kıyasla exlerini bir hayli güçlendirmesi ve çeşitlendirmesi gerek.
    Yani öyle exler çıkarmalı ki biz oyun severler;"işte budur,panpa" dedirtmeli.
    Saygılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.