Şimdi Ara

iPhone için hazırlanan video uygulaması AVPlayer güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

iOS 4.3 ve üzeri iPhone modelleri için hazırlanan video uygulaması AVPlayer, 2.11 sürümüne güncellendi.

Akıllı cihazında video izlemek isteyen kişiler için güzel özellikler ile donatılan AVPlayer, XVID, AVI, WMV, RMVB, ASF, H264, MK, P4, MOV, M4V video formatları ve SMI, SRT, TXT altyazı destekleriyle 720P ya da 1080P videoları rahatlıkla oynatabiliyor ve kullanıcılara çok fazla ayar seçeneği sunabiliyor. Yapılan 2.11 güncellemesiyle ses kuvvetlendirici özelliğine ve manuel olarak ses senkron ayarına kavuşan uygulama, ayrıca birçok hatadan da kurtulmuş durumda. 

Dokunmatik ekrana özel yönetim seçenekleri ve sade ara yüzü ile kolay kullanım bir vaat eden AVPlayer uygulamasına 5,49 TL fiyat etiketiyle buradan ya da direkt olarak Apple App Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

• Bir indirime girse alacagimda girmiyorki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MKV + M2TS yok mu, çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 17 Ağustos 2013; 13:25:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

MKV + M2TS yok mu, çöp

Sitesinde MKV desteklediği yazıyor.
  • Selam,
    Bende ipad versiyonu var. Tek problem yılbaşından beri DTS sesi vermiyor. Almayı düşünenlerin dikkatine.

• Ben iPad mini kullanıyorum...tavsiyem "nPlayer" bu playerlara çok param gitti...ama sonunda karar verdim...Bir de "MoliPlayer" var...Tavsiyem bu ikisi...

Bu arada AVPlayer ın DLNA desteği yok...

• MKV destekliyor. m2ts denemdim, mobil cihazda hiç işim omadı o formatla...

DTS'ye gelince update etmeyecektiniz. Uygulamayla sorun yaşamıyorsanız sırf update çıktı diye basmayın direk tuşa. Bir okuyun neymiş yenilikler. Uyardı zaten DTS kalkacak diye.

DTS ve AC3 inanılmaz paragöz iki firma. Oynatıcılardan hem sabit bir para istedikleri gibi hem de her indirinden komisyon istiyorlar. Hemen hemen bütün uygulamalardan bunların desteği kalkt mecburen. Yoksa zarar edeceklerdi.

• Av player en iyisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.