Şimdi Ara

Skype, Windows 8.1 ile sisteme önyüklü olarak geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft'un yaklaşık iki yıl önce 8.5 milyar dolar karşılığında bünyesine kattığı Skype, MSN'in yerini alınca, firmanın daha büyük projeler peşinde olduğu yorumlarının yapılmasına neden olmuştu. Microsoft, SkyDrive gibi Skype'ı da kullanıcıların benimsemesi için elinden geleni yapıyor.

Firmanın 17 Ekim itibariyle resmi olarak dağıtıma başlayacağı Windows 8.1 güncellemesinde bu gelişmelere yakından şahit olacağız. Bu tarihten itibaren güncellemeyi cihazlarına edinen veya yeni bir bilgisayar alan kullanıcılar Skype'ı sistemde önyüklü olarak bulacak. 

Böylece henüz uygulamayı yüklememiş olanlar da dolaylı yoldan edinmiş olacak. Kullanıcı sayısı 300 milyona ulaşan Skype bu sayede yeni kullanıcıları da bünyesine ekleyecek. Ayrıca uygulama başlangıç ekranında da canlı bir karo halinde yer alacak.  

• Windows 8 ile entegre gelen skype çok kötüydü bana göre, dosya yollamayı bile bulamamıştım. Orjinal skype'ı daha başarılı buluyorum
  • Skype Windows 8'de de vardı ki, farkı ne olacak?

ekleme: Uzundur aynı Windows 8'i kullandığım için önyüklü olarak gelip gelmediği hakkında kesin bilgim yoktu, demek ki önyüklü değilmiş... Metro arayüzlü olanı mı gelecek ki? Desktop versiyon da gelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonurakar -- 17 Ağustos 2013; 0:43:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Skype Windows 8'de de vardı ki, farkı ne olacak?

Win8'i bilgisayarına kurduğunda otomatik olarak Skype yüklenmiş olacak. İndirip kurmana gerek kalmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Win 8 uygulaması olan tabletler vs için ideal olabilir ama, PC için desktop uygulaması çok daha kullanışlı.
  • Bu skype yi sevmeyen bır ben miyim? Bır ara mıcrosoft hesabımla buna kayıt oldum. 2 saat sonra telefondan girmeye çalıştım böyle bır hesap yok dedı. Aynı şekilde pc de de denedım olmadı. Skype yi bıraktım..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.