Şimdi Ara

Twitter'dan Anlayanlar İçeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • - Twitter'Da askıya alınmış bir hesap nasıl silinir hesabı açmak istemiyorum komple silmek istiyorum

- Twitter'da eski hesabım var ama mail adresini hatırlamıyorum şifreyi hatırlıyorum ama mail hatırımda değil bu hesabımın mail adresini nasıl bulurum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ACET42

- Twitter'Da askıya alınmış bir hesap nasıl silinir hesabı açmak istemiyorum komple silmek istiyorum

- Twitter'da eski hesabım var ama mail adresini hatırlamıyorum şifreyi hatırlıyorum ama mail hatırımda değil bu hesabımın mail adresini nasıl bulurum ?

twitterda hesap silinmiyor diye biliyorHesap Silme Linki:https://twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation

Hesap Silme Linkine tıkladıktan sonra gelen sayfada şu bilgiler yeralmaktadır:

Hesabını devre dışı bırakmadan önce bunları bilmelisin:
    - Bu eylem kalıcıdır: hesap canlandırma işlemi şu anda devre dışı.
    - Kullanıcı adını değiştirmek için hesabını kapatmana gerek yok. (Ayarlar sayfasından değiştirebilirsin. Tüm @yanıtlar ve takipçiler değişmeden kalır.)
    - Hesabın devre dışı kaldıktan sonra twitter.com’da birkaç gün daha görülebilir.
    - Google ve benzeri arama motorları tarafından oluşturulan içerikler üzerinde kontrolümüz bulunmamaktadır.
    - Eğer yeni bir hesap oluşturuyor, kullanıcı adın ve hesabına ilişkin telefon numaran ya da e-posta adresin aynı kalsın istiyorsan, hesabını devre dışı bırakmadan önce bu hesaba ait bilgilerini değiştirmelisin. Eğer değiştirmezsen bu bilgiler eski hesabına ait olarak kalır ve yeni bir hesapta kullanılamaz.

Daha sonra Tamam, hesabımı devre dışı bırak butonuna tıklayarak hesabınızı geri dönemeyecek şekilde kapatabilirsiniz.dum

• Hesabı komple silebilmek için aktif olması gerekli.

Eski hesabının mail adresine de kullanıcı adı ile giriş yapıp ayar bölümünden bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.