Şimdi Ara

Kırmızı renkli bir Nokia tablete ait görseller ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kırmızı renkli bir Nokia tablete ait görseller ortaya çıktı

Nokia'nın bir süredir Windows RT işletim sistemli bir tablet hazırladığı hem benchmark skorlarında görülüyor hem de modeli test eden bazı operatör çalışanlarının iddiaları gündeme geliyor. Bu kez kırmızı renkli bir Nokia tabletinin arkadan görünüşü Çinli kaynaklar tarafından internette paylaşıldı. 

Modelin ilk kez bir görseli ortaya çıkmış oldu. Daha önceki iddialarda modelin özellikle kırmızı renginin ön plana çıkarılacağı dile getirilmişti. Tabi diğer renk seçenekleri de mevcut olacak. 

Modelin arka kısmında dikkat çeken ise 4G LTE ve Verizon ibarelerinin olması. Bu da Nokia'nın tableti ilk olarak 4G destekli ağlarda Verizon'a özel satışa sunacağını gösteriyor. Nokia bir süredir popüler Lumia modellerini ABD'de lanse ediyor ve ilk olarak burada satışa sunuyor. Modelin Windows RT işletim sistemi ile sunulacağı anlaşılıyor.

Nokia'nın tablet modelinin henüz nasıl adlandırılacağına dair bir bilgi yok. Ancak Snapdragon 800 çözümü, 10.1 inçlik Full HD ekran, 32GB depolama kapasitesi, USB 3.0 portu, WiFi/Hücresel versiyonları şeklinde özelliklerinin olacağı tahmin ediliyor. 

Nokia'nın yeni tabletini 26 Eylül tarihinde tanıtması ve Windows RT 8.1'in çıkış tarihi olan 18 Ekim ile aynı döneme denk getirmesi bekleniyor.

Microsoft'un Nokia ortaklığı ile Windows Phone ekosisteminde yakaladığı ivmeyi, bu kez Windows RT ekosisteminde de yakalamak istediği sanılıyor. Zira Windows RT işletim sistemi beklenen satış rakamlarına ulaşamadı ve Microsoft bu konuda yoğun bir şekilde eleştiriliyor.  

• kağıt gibi mi bana mı öyle geldi

• Where is the camera?
  • Kamera yok sanırım.

• S800 mü yuh be. Banada inceliği biraz fazla ince geldi :D

• RT biraz "Çöp." değil mi?

• Kamera yok ve ince , Nokia ' ya ters hareketler
    Bu arada Windows RT yerine yeni nesil atomlarla ( 4 çekirdek HD 4000 gpu vs. ismi atom olmayabilir) ve Windows 8.1 ile gelseydi almayı düşünebilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 16 Ağustos 2013; 16:05:17 >
  • Kamerasız Nokia olmaz herhalde
  • Kırmızı renkli bir Nokia tablete ait görseller ortaya çıktı

Kırmızı renkli bir Nokia tablete ait görseller ortaya çıktı

Şekil budur.
  • Bu sanırsam verizona özel asıl global olan core i3 ile gelecek diye duymuştum.4GB rami olacakmış tabi rtliye göre kalın olacakmış.

O değilde bunlar çıkarsa (RT yi boşver de ) Prolu surface çok satamaz.

• RT liyse çıkarmasın daha iyi

• tüm üreticiler windows rt'den kaçarken nokia rt'li tablet çıkarıyor.
    hani max. hızı 90 olan, 75 beygir ferrari almak gibi bir şey.
  • RT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamerası olmaya RT tablet bence kötü bir şaka

• microsoft nokia yı esir aldı galiba rt nin espirisi nedir umarım öyle bir tablet çıkartarak hata yapmazlar.hiç surface ten haberi yokmu nokianın.iddia olsa bile öyle kalsın rt gerekmez.
  • Pembe

• quote:

Orijinalden alıntı: masculine

microsoft nokia yı esir aldı galiba rt nin espirisi nedir umarım öyle bir tablet çıkartarak hata yapmazlar.hiç surface ten haberi yokmu nokianın.iddia olsa bile öyle kalsın rt gerekmez.

Hocam zaten Surface RT diye geçiyor işletim sistemi :D

• Windows phone ile çıksaydı keşke

• En basindan surface tabletler nokia markasi ile ciksaydi belki birseyler yapabilirdi. Suan rt pardus gibi birsey.

• Çekici bir görüntüsü var..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.