Şimdi Ara

Nokia Amber güncellemesi dağıtıma başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft'un Windows Phone 8 için hazırladığı GDR2 güncellemesine bazı eklemeler yaparak Amber adıyla son şeklini veren Nokia, Lumia modelleri için güncellemenin dağıtımına başladı.

Güncelleme ilk etapta Lumia 920 ve Lumia 820 modelleri için belirli ülkelerde, Lumia 521, Lumia 810 ve Lumia 928 modelleri için ABD'de yayınlanacak. Eylül sonuna kadar ise tüm Lumia modelleri güncellemeyi almış olacak. 

WP8 GDR2 güncellemesi ekosistem için çok büyük bir güncelleme değil. Ancak Lumia cihazları da dahil pek çok modele Bluetooth 4.0 ile gelen düşük enerji profiline yerleşik destek sunacak. Böylece akıllı saat gibi aksesuarlar kolayca WP8 cihazlarına bağlanabilecek.

Güncelleme ile birlikte FM radyo desteği, Xbox Müzik için bazı geliştirmeler, sesli posta için WAV dosya oynatımı, Diğer şeklindeki depolama bölümü probleminin giderilmesi Microsoft'un sunduğu yenilikler. 

Nokia tarafında ise yenilikler şu şekilde:

- Tüm Lumia modelleri için daha iyi kumlanma azaltma, yeniden renk üretimi, parlaklık kontrolu ve otomatik odaklama

- Lumia 920 için 800-3200 arasında otomatik ISO ayarları

- Çoklu resimler çekerek, tek bir karesini seçebildiğiniz, birden çok fotoğrafı tek bir karede toplayabildiğiniz, istenmeyen nesneleri fotoğraftan silebildiğiniz ve arka planı bulanıklaştırarak resme hareket kazandırdığınız Smart Camera uygulaması mağazadan indirilebilir olacak

- Lumia 1020 ile gelen Nokia Pro Camera uygulaması Lumia 920, Lumia 925, ve Lumia 928 için de indirilebilir durumda.

- ekran kilitliyken saat ve bildirimleri gösteren Glance Screen

- telefonu çevirerek sessize alma

- Depolama kapasitesi kontrolü ve hızlı harita güncellemeleri

Güncelleme henüz ülkemiz için aktif konumda değil. Linkteki sayfadan ülkemizin durumunu görebilirsiniz. 

• Hangi link ? Artı bu sefer çok yavaşsınız 2 gündür wp8 telefonlar kısmında takip ediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağara
  • Hocam bölümü bana bıraksanıza ya valla

• Editörün mağara olacağı hiç aklıma gelmezdi.
  • Allah kullanıcılara PEYG-AMBER sabrı versin
  • DH ileri gideceğine geri gidiyor. Ana sayfada Android haberinden başka bişey de yok zaten

• Anasayfa dan ayrı wp8 konusuna android reklamı yapıyorlar.General mobile,Htc one konuları wp8 bölümünde ne arıyor acaba.
  • Aynen yahu

• Yerlerimizi alalım. Diğer kısmının çözümünü şiddetle bekliyorum.

• az önce nsu ile sorgulama yaptım amber gelmiş banada indirme başladı %55 de şu an insin detayları yazarım bu arada sonu 2001 ile bitiyor
  • Ağır mağara

• Evet L720 için beklemedeyiz hala.

• Nokia L 520 için beklemedeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/ Şu linkten takip edebilirsiniz.

Eylül sonuna kadar tüm güncelleştirmeler tamamlanacak dendiğine göre, bizim ülkemize de Eylül sonunda gelir
  • Ben l920 ye aldım özellikle camera uygulamaları harika olmuş,radyo da gelmiş, Allah Nokia dan razı olsun yoksa bo msft kalırsak daha çok beklerdik bence işletim sisteminin adını Nokia phone 8 diye değiştirsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: Efe S.

http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/ Şu linkten takip edebilirsiniz.

Eylül sonuna kadar tüm güncelleştirmeler tamamlanacak dendiğine göre, bizim ülkemize de Eylül sonunda gelir

Available yazıyor o linkte çok saçma. Ama bizde amber yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.