Şimdi Ara

ÜMRANİYE MEDİA MARKT LİG TV 299 TL!! YANLIŞ GÖRMEDİNİZ..STOKLU FİYAT KAÇIRMA..! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
7
Favori
21.966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Orijinalden alıntı: turancevik1

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinoguz

Arkadaşlar yazılanları ayrıntılı okumadım afyondan bir günlüğüne ümraniyeye geldi bu paketi hd lig tv paketini nerden ne kadara alabilirim

Ümraniye Media Markt tan 549 tl 12 taksit yapılıyor

Turan bey bu 549 lira doğrudan bizim ödeyeceğimiz fiyat mıdır?

Yani 839 lira için verilen indirim çekini bu kampanya için kullanabiliyor muyuz?

Arkadaşlar Fenerbahçe Trabzon spor derbisine acil kurulum yaptırıyorum bilginize mağazaya özel olarak hediye çekini düşüyorum 549 tl yıllık olarak direk alabilirsiniz 12 taksit aynı fiyattan yapıyorum lütfen bilgi için 0545 527 60 43 Turan çevik

Tesekkurler. Gecen sene aldigim MM paketi 3 kasimda bitiyor. Bugun iptali icin faks cektim. Kapatirlarsa insallah ardindan bunu almayi dusunuyorum. Sagolun bilgi icin

benim de gecen sene aldigim MM paketi 3 kasim bitiyor,iptal işlemini nasıl yapıyoruz..

Iptal işlemini müşteri hizmetlerine Fax çekmen yeterli 02124739999 fakat bazen şifreyi aktive edebiliyorlar bir danış müşteri hizmetlerine en azından 30 tl aktivasyon verme:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Hocam bunun son aktivasyon tarihi ne zaman?

Son aktivasyon tarihi şöyle söyliyim yılbaşına kadar devam hatta yeni yılın ilk iki ayınakadar aktive ettirebilirsiniz :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar yazılanları ayrıntılı okumadım afyondan bir günlüğüne ümraniyeye geldi bu paketi hd lig tv paketini nerden ne kadara alabilirim

Yani 839 lira için verilen indirim çekini bu kampanya için kullanabiliyor muyuz?

Arkadaşlar Fenerbahçe Trabzon spor derbisine acil kurulum yaptırıyorum bilginize mağazaya özel olarak hediye çekini düşüyorum 549 tl yıllık olarak direk alabilirsiniz 12 taksit aynı fiyattan yapıyorum lütfen bilgi için 0545 527 60 43 Turan çevik

Tesekkurler. Gecen sene aldigim MM paketi 3 kasimda bitiyor. Bugun iptali icin faks cektim. Kapatirlarsa insallah ardindan bunu almayi dusunuyorum. Sagolun bilgi icin

benim de gecen sene aldigim MM paketi 3 kasim bitiyor,iptal işlemini nasıl yapıyoruz..

Musteri hiz. Arayip iptal istiyorsunuz. Faks numarasi veriyorlar. Oraya sebebi, cep no ve nufis cuzdani onlu arkali iceren dilekceyi faks cekiyorsunuz. Sonra talep alindi diye cebe.mesaj geliyor. Ardindan ariyorlar...

• Dün başlattığım üyeliğimi bu gün iptal ettim yarın oradayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin16

Dün başlattığım üyeliğimi bu gün iptal ettim yarın oradayım :)

Tamam bekliyorum başımın üstünde yeriniz var saat 1.30 ile akşam 10 arası mağazadayım yardımcı olurum iyi akşamlar saygılarımla

• adana media martktan bu fırsattan faydalanmam mumkunmu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkuren

adana media martktan bu fırsattan faydalanmam mumkunmu.

Adana Medıa marktta da satılıyor fakat 549 tl ye verirlermş bilmem danışmanda fayda var :)

• İRTİBAT İÇİN NUMARAM: 0530 304 11 00- (ERDEN UÇAR) BİLGİ VE YARDIM İÇİN 10:00 - 24:00 SAATLERİ ARASINDA ARAYABİLİR VEYA ÇAĞRI BIRAKABİLİRSİNİZ EN KISA ZAMAN DA DÖNÜŞ YApilACAKTIR !

ERDEN UÇAR VE TURAN ÇEVİK OLARAK BERABER ÇALIŞIYORUZ GENELDE İŞLEMLERİ BEN ALIYORUM BİLGİNİZE SUNARIZ
  • quote:

MERHABA ARKADAŞLAR. BEN DAHİL BİR ÇOĞUMUZ DİGİTURK KULLANMIŞIZDIR VEYA KULLANMAYI DÜŞÜNMÜŞÜZDÜR.

BUGÜNE KADAR DA İSTER İSTEMEZ HEPİMİZ TAAHHÜT VERMEK ZORUNDA KALMIŞIZDIR VE MALESEF BİRÇOĞUMUZ DİGİTURK'UN NİMETLERİNDEN FAYDALANAMAMIŞ OLABİLİRİZ..

FAKAT UZUN ZAMANDIR HEPİMİZİN BEKLEDİĞİ ÜMRANİYE MEDİA MARKT'TA TAAHHÜT İMZALAMADAN SAHİP OLABİLECEĞİNİZ LİG TV PAKETİ SATIŞA SUNULMUŞTUR!

NORMALDE 839 TL OLAN PAKET FİYATI 12 AY BOYUNCA FATURASIZ 290 İNDİRİM ÇEKİYLE SİZLERLE!!

75 TL OLAN AYLIK MAALİYET KAMPANYA DAHİLİNDE AYLIK SADECE 45.75 E GELECEKTİR!!

KISACA PAKET İÇERİĞİNDEN BAHSEDECEK OLURSAK:

GİRİŞ +2 KEYİF + ŞAMPİYONLAR LİGİ PAKETİ + HD + 3D AYRICA HAFTADA EN AZ BİR MAÇI 3D İZLEYEBİLECEKSİNİZ

AYRICA AKLINIZA TAKILAN HER KONUDA ARAYABİLİRSİNİZ VE
    KURULUM SÜRESİ BOYUNCA GEREKLİ DESTEK VE YÖNLENDİRMEYİ BİZZAT BEN TAKİP EDECEĞİM..

SÜREKLİ ULAŞABİLECEGİNİZ NUMARAM: 0545 527 60 43- (TURAN ÇEVİK)

WORLD AXESS VE BONUS'A VADE FARKSIZ 12 TAKSİT - CARD FİNANS ADVANTAGE MAXİMUM KART'A VADE FARKSIZ 6 TAKSİT

ÖNEMLİ NOT: YUKARIDAKİ FİYAT BİLGİLENDİRMELERİ HARİÇ SERVİSE 30 TL AKTİVASYON ÜCRETİ ÖDENMEKTEDİR.

ŞİMDİDEN HERKESE İYİ SEYİRLER

Arkadaşlar Fenerbahçe Trabzon spor derbisine yayın açabilirim bilginize 549 devam

• Ben aldım,daha doğrusu başkasına aldırdım, bana şifreyi yolladı. Bugün de kurulum yaptırdım. Bir sorun yok. Sanırım görüştüğüm kişi foruma yazan @Erdenu nickli kişi. Ona da teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikskareyim

Ben aldım,daha doğrusu başkasına aldırdım, bana şifreyi yolladı. Bugün de kurulum yaptırdım. Bir sorun yok. Sanırım görüştüğüm kişi foruma yazan @Erdenu nickli kişi. Ona da teşekkürler.

Evet erden uçar yardımcı olsu size arkadaşım kendisi iyi seirler:)

• BENDE SİZE TEŞEKKÜR EDERİM BARIŞ BEY TEKRAR HAYIRLI OLSUN İYİ SEYİRLER ;)

ERDEN UÇAR VE TURAN ÇEVİK OLARAK BERABER ÇALIŞIYORUZ GENELDE TALEP VE İŞLEMLERİ BEN ALIYORUM KURULUMA KADAR VE SONRASI HİZMETLER İÇİN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ

ÜRÜN DANIŞMANI : ERDEN - 0530 304 11 00

''İST. ÜMRANİYE MEDİA MARKT TAAHHÜTSÜZ LİG TV KAMPANYASI'' DİĞER BENİM KENDİ SAYFAM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdenu -- 6 Ekim 2013; 2:45:02 >
  • Erdenu kullanıcısına yanıt
    bu paket,ürünü alıp aktive ettirdiğimiz tarihten itibaren mi 12 aylık ,yani örneğin 2 hafta sonra alıp sezonun 10. haftasından (kasım ayında) başlarsak izlemeye seneye de bu haftaya kadar,kasım ayına kadar devam edebileceğiz demi ?
  • Kuruldugu andan itibaren bir yil baslar

• quote:

Orijinalden alıntı: guven_35

bu paket,ürünü alıp aktive ettirdiğimiz tarihten itibaren mi 12 aylık ,yani örneğin 2 hafta sonra alıp sezonun 10. haftasından (kasım ayında) başlarsak izlemeye seneye de bu haftaya kadar,kasım ayına kadar devam edebileceğiz demi ?

Aktive ettirdiğiniz tarihten itibaren seneye aynı güne kadar izlersiniz en önemlisi tarihi bir kenara yaz bitmesine 1 ay kala mutlaka müşteri hizmetleri ile irtibata geç

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Iptal işlemini müşteri hizmetlerine Fax çekmen yeterli 02124739999 fakat bazen şifreyi aktive edebiliyorlar bir danış müşteri hizmetlerine en azından 30 tl aktivasyon verme:)

Dün Digiturk'ten aradılar. Kapatma nedeniyle alakalı sorular sordular. Bir de yeni bir teklif yaptılar. MM kampanyası her şekilde daha uygun fiyata geliyordu. Ben de bu durumu kendilerine ilettim.

Dediğiniz gibi o zaman siz MM'tan şifrenizi alın, kapatma yapmayalım, şifreyle aynı üyeliğin devamını sağlarız, aktivasyonu buradan yaparız, ücretsiz halledilmiş olur dediler. Makul geldi bana.

Herhangi bir aksilik iş güç vs olmazsa hafta sonu uğrayıp sizden ilgili paketi satın alacağım muhtemelen

Bu arada diğer arkadaşlara bilgi olması açısından... Bana verilen faks numarası 0212 473 73 03 şeklindeydi. İptal için oraya faks göndermiştim.
  • MM kampanyasından faydalandığım halde bu ay ki faturama 85 TL kurulum ücreti eklenmiş. Şimdi bunun iptali için uğraşıyorum. Normalde bu ücretin olmaması gerekiyordu. Konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ek bilgi: Fatura iptal edildi. Bu şekilde olanlar var ise, webten başvursunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mngrhn -- 7 Ekim 2013; 16:17:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mngrhn

MM kampanyasından faydalandığım halde bu ay ki faturama 85 TL kurulum ücreti eklenmiş. Şimdi bunun iptali için uğraşıyorum. Normalde bu ücretin olmaması gerekiyordu. Konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ek bilgi: Fatura iptal edildi. Bu şekilde olanlar var ise, webten başvursunlar..

banada bugun 45 tl geldi . ümraniye mm den aldım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mngrhn

MM kampanyasından faydalandığım halde bu ay ki faturama 85 TL kurulum ücreti eklenmiş. Şimdi bunun iptali için uğraşıyorum. Normalde bu ücretin olmaması gerekiyordu. Konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kesinlikle olmaması gereken bir fatura düzeldigine sevindim bir müşterime daha böyle fayura gelmiş bügün Aradı oda internetten mail attı teşekkürler bilgi için

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dün Digiturk'ten aradılar. Kapatma nedeniyle alakalı sorular sordular. Bir de yeni bir teklif yaptılar. MM kampanyası her şekilde daha uygun fiyata geliyordu. Ben de bu durumu kendilerine ilettim.

Dediğiniz gibi o zaman siz MM'tan şifrenizi alın, kapatma yapmayalım, şifreyle aynı üyeliğin devamını sağlarız, aktivasyonu buradan yaparız, ücretsiz halledilmiş olur dediler. Makul geldi bana.

Herhangi bir aksilik iş güç vs olmazsa hafta sonu uğrayıp sizden ilgili paketi satın alacağım muhtemelen

Bu arada diğer arkadaşlara bilgi olması açısından... Bana verilen faks numarası 0212 473 73 03 şeklindeydi. İptal için oraya faks göndermiştim.

Bekliyorum sizi ozaman teşekkürler iyi akşamlar

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.