Şimdi Ara

SINIRSIZ PTTCELL İNTERNETİ HIZLI MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
48.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar aranızda pttcell 128kbps hızındaki sınırsız interneti kullanan var mi? Hızı nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeytv -- 14 Nisan 2014; 12:05:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sorunun yanıtını ben de merak ediyorum. Hızı 128'e düşenlerden bu konuda bilgi rica ediyoruz.
  • 128 kbps film izlenmiyor hızı sabit tutmuyor 128 kbps hızı ara sıra düşüyor yükseliyor. Türkcell böyle değildir hızını 96kb sabit tuttuyor.

• saatte 50 mb download....
    fizy,m.youtube,donanim haber mobil.m.face rahat takilirsin online radyo dinlersin.film izlenmez...yani telefon icin mükemmel pc icin yavas.
    speedteste göre 14-16 kb/s arasi hizi....

• burda tek diş çekiyor ona rağmen en düşük 115 en fazla 127 goruyor...

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    oha lan pttcell demi var
  • bende pttcell düşünüyorum konuşma süresi 200 değil 250 olsa tadından yenmezmiş ama yinede geçeceğim :D youtubede sorunsuz video açıyorsa sorun yok zaten face mail youtube takılırım en fazla oturup film izlemem
  • 1 ay deneyeyim diyerek 14 tl. lik taahhütsüz faturalı ptt cell paketten aldım.

* her yöne 200 dakika,
    * her yöne 250 sms,
    * 250mb son hız, sonrasında 128kbps sabit hızlı sınırsız internet...

diye.

ilk başlarda her şey iyi hoş. merkezden uzaklaşayım dedim. çekim sorunu baş gösterdi. boşver hep kırsalda durmayacağım dedim...

250 mb interneti geçince sabit hız bayaa belli oluyo

bazen bağlanıyo, bazen bağlanmıyo, bazen sallamıyo bile...

derkeeeeeen;

avea mobil 'e bakayım dedim, ne göreyim;

14 tl. sabit denilen tarifede kullanım detayı 18,16 tl. görülüyor.

hemen çağrı merkezini aradım, adam tuttu;

efendim 6 tl. vergi var, dedi.

dedim ne sitesinde ne de satan kişi bana bu bilgiyi vermedi_??? sadece ödenecek 14 tl. idi_???

kem küm gak guk_!!!

* hızı o kadar iyi değil...
    * extradan söylemeden giydiriyolar...
    * her zaman çekmiyor...

ince eleyin, bek dokuyun_!

saygılarımla.

• trkkrsy kullanıcısına yanıt
    her konuya bu mesajı yazmışsın

ama galiba sıfır hat almışsın

sıfır hat aldı isen gayet normal

sıfır hattın vergisi var neticede...............
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

her konuya bu mesajı yazmışsın

ama galiba sıfır hat almışsın

sıfır hat aldı isen gayet normal

sıfır hattın vergisi var neticede...............

Her konuya değil, 2 konuya. 2si de ptt cell ile alakalı konular.

• Sıfır hat mı aldın sorusuna cevap vermemişsin

• Kralexe K kullanıcısına yanıt
    aveanın faturalıya transfer tarifesine bak istersen bi . her yöne 300 dk , avealılarla 3000 dk, her yöne 3000 sms 22 lira. seç bağlan 1 gb sınırsız net paketi 10 tl (1 gb sonrası yavaşlıyor ) 32 ye geliyor. ama senin tarife faturalı mı faturasız mı onu bilmiyorum :D
  • Kralexe K kullanıcısına yanıt
    ben yaşadığım yerde herhangi bir sıkıntı görmedim hocam gayet iyi. benim için konuşma önemli arayacaklarımda avea lı olunca sıkıntı kalmıyor :)
  • Bugun pttcell e geceyim diye bir ptt subesine gittim. Dun telde konusmustum, forumda var konuyu bulunca oraya da yazacagim.
    Her neyse, gittim subeye, karsima cikan adama pttcelle gecmek istiyorum dedim.
    Cevap; emin misin? Oldu.
    Nasil yani, evet dedim.
    Cevap ciddi olamazsin 30bin ptt calisanindan biri bile gecmiyor sen gecmek mi istiyorsun dedi.
    Bildigin hoduk gibi kaldim.
    Sonra ekledi ptt devletin, faturan asla bekledigin tutarda gelmez. Bir sorun yasarsin ksrsinda muhattap olarak hic bir allahin kulunu bulamazsin. Sana git dava ac derler 300lira dava acarsin aylarca sonucunu beklersin dava parani ve 3-5lirani anca oyle geri alirsin. Dedi. Ve ekledi, sence sinirsiz internet mumkun mu 14liraya dedi, yok dedim. Iste sen bile soyluyorsun. Arada girer girmez bi video bile izleyemezsin dedi. Ve karsinda muhattabin da olmaz dedi.
    Durum boyle gencler. Ben bile. Sastim kaldim. Avea alt yapisini kullaniyor ama dedigimde ise, birak ya adini kullaniyordur sadece dostu akrabasidir avea nin sahibi dedi.

• Brnce ptt calisanlari bilerek satmak istemiyor cunku bu onlara daha fazla is demektir. Malum bu hatlarin duzenli bir de aylik odemeleri neyin olacak.

O yüzden inanmayin siz, ptt calisanlarina ve bence hemen atlayin çünkü yakinda kapanir ya da fiyat yükselir demedi demeyin.

Turkcellin sadece 1 gb + siniraizina 25 tl veren ben icin bulunmaz nimettir cunku 1 gb den sonra turkcell bildiğin Çin iskencesi.

• yeni hat almışsınız vergi gelmiş diye ptt veya avea ya suç bulmussunuz da. onların suçu yok.
    sikayetinizi maliye bakanlığına ulaştırma bakanligina gelir idaresine falan yapin

• quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

1 ay deneyeyim diyerek 14 tl. lik taahhütsüz faturalı ptt cell paketten aldım.

* her yöne 200 dakika,
    * her yöne 250 sms,
    * 250mb son hız, sonrasında 128kbps sabit hızlı sınırsız internet...

diye.

ilk başlarda her şey iyi hoş. merkezden uzaklaşayım dedim. çekim sorunu baş gösterdi. boşver hep kırsalda durmayacağım dedim...

250 mb interneti geçince sabit hız bayaa belli oluyo

bazen bağlanıyo, bazen bağlanmıyo, bazen sallamıyo bile...

derkeeeeeen;

avea mobil 'e bakayım dedim, ne göreyim;

14 tl. sabit denilen tarifede kullanım detayı 18,16 tl. görülüyor.

hemen çağrı merkezini aradım, adam tuttu;

efendim 6 tl. vergi var, dedi.

dedim ne sitesinde ne de satan kişi bana bu bilgiyi vermedi_??? sadece ödenecek 14 tl. idi_???

kem küm gak guk_!!!

* hızı o kadar iyi değil...
    * extradan söylemeden giydiriyolar...
    * her zaman çekmiyor...

ince eleyin, bek dokuyun_!

saygılarımla.

Avea + Pttcell İkisi de aynı kafa da Eski bir Avea abonesi olarak şunu söyleyebilirim, sadece 1 aya değil kaç bir aya mahsus ekstra fatura ödemesi yansıtıyorlar Allah bilir kaç kişiye nasıl yaptılar hemen her ay 1 - 2 - 3 tl ne tutturabilirlerse nasıl sözleşme var itiraz hakkında yok tutturabildiğine... Özellikle (GARANTİSİZ)garanti bankası aynı kafada... Arkadaşlar aman dikkat... 2-3 kuruş fazla olsun, sonradan yansıtmasınlar herşeyden önce kafam rahat olsun yeter en azından faturam belli...

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

yeni hat almışsınız vergi gelmiş diye ptt veya avea ya suç bulmussunuz da. onların suçu yok.
    sikayetinizi maliye bakanlığına ulaştırma bakanligina gelir idaresine falan yapin

Kusura bakma da siz hiç bu dediğiniz yerlere gittiniz mi? Ben şöyle basit bir örnek vereyim?
    Ankara da Cebecide Ssk göz hastanesine gidiyorum işyerin den idareten kısıtlı zamanım olduğu için zar zor izin alabilmişim... 1 saate yakın sıra bekleyip bakıyorum ki muayene olamayacağım sıra gelmeyecek, Baş tabibin odasına çıkıp durumumu izah ettim hocam sizden ricam mümkünse muayene sıramı öne alırmısınız dedim utana sıkıla... Bu arada benim bu kelimeler ağzımdan dökülürken aklımdan geçen kesin diyorum yapamayağını ifade edip kibar dille kovacağını aklımda canlandırırken... Ansızın hiç beklemediğim bir cevap verdi üstelik yanında misafirleri de vardı...

Hemşerim biz bur da sorun çözmek için değil sorun yaratmak için varız... Deyince bana düşen tek laf kusura bakmayın rahatsızlık verdim iyi çalışmalar dedim ve çıktım....

Şimdi kusura bakmayın ama soruyu tekrar sormak isterim KİMİ? KİME? NE AMAÇ? VE HANGİ ZİHNİYETLE? ŞİKAYET ETMESİNİ TAVSİYE EDİYORSUNUZ? ....

Not: Hattın yeni alınmasıyla lakası yok... Eski avea kullanıcısı olarak her ay yansıtılan 1 tl 2tl lik ödemeleri hala unutmadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtogzkck -- 22 Ağustos 2013; 9:49:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtogzkck

quote:

yeni hat almışsınız vergi gelmiş diye ptt veya avea ya suç bulmussunuz da. onların suçu yok.

Kusura bakma da siz hiç bu dediğiniz yerlere gittiniz mi? Ben şöyle basit bir örnek vereyim?
    Ankara da Cebecide Ssk göz hastanesine gidiyorum işyerin den idareten kısıtlı zamanım olduğu için zar zor izin alabilmişim... 1 saate yakın sıra bekleyip bakıyorum ki muayene olamayacağım sıra gelmeyecek, Baş tabibin odasına çıkıp durumumu izah ettim hocam sizden ricam mümkünse muayene sıramı öne alırmısınız dedim utana sıkıla... Bu arada benim bu kelimeler ağzımdan dökülürken aklımdan geçen kesin diyorum yapamayağını ifade edip kibar dille kovacağını aklımda canlandırırken... Ansızın hiç beklemediğim bir cevap verdi üstelik yanında misafirleri de vardı...

Hemşerim biz bur da sorun çözmek için değil sorun yaratmak için varız... Deyince bana düşen tek laf kusura bakmayın rahatsızlık verdim iyi çalışmalar dedim ve çıktım....

Şimdi kusura bakmayın ama soruyu tekrar sormak isterim KİMİ? KİME? NE AMAÇ? VE HANGİ ZİHNİYETLE? ŞİKAYET ETMESİNİ TAVSİYE EDİYORSUNUZ? ....

Not: Hattın yeni alınmasıyla lakası yok... Eski avea kullanıcısı olarak her ay yansıtılan 1 tl 2tl lik ödemeleri hala unutmadım...

Sonra vay efendim niye doktorlar dayak yiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 22 Ağustos 2013; 16:17:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa K.

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtogzkck

quote:

Sonra vay efendim niye doktorlar dayak yiyor.

Dürüst konuşmak gerekirse tamam dayak cennetten çıkma kabul... Ancak 7 den 70 e dayak tan da! ne kimse adam olmuş ne de hizaya gelmiştir. İnsanın kanında olacak kan bozuksa yapacak zaten bir şey yok ama az da olsa vicdan varsa zaten şuan bunları burada yazıp paylaşmıyor olurduk.... Maalesef şartlar bu ya bu deveyi güdeceğiz ya bu diyardan gideceğiz... Kısaca yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.