Şimdi Ara

SINIRSIZ PTTCELL İNTERNETİ HIZLI MI? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
48.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ustte 2014mesajlari var diye yazdim zaten 64k hizla faceye uygulamayla girebilirmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.
    Eskiden hiz 128 'idi.
    Ben paket degistim 14'den 24'e tasidim benim hizimi da 64'e düşürdüler uyuz oldum hattimi kapatacagim.
    İkisini de kullanan biri olarak söylüyorum:

Video izleyemezsiniz. İlk 250 MB' da sadece.
    Forum sitelerine girip internetten haber okursunuz.
    İnternetten temel işlerinizi yaparsiniz. Hadi 128 neyse de 64 cidden adami katil eder. :)

İnstgram da falan fotoğraf acilmiyor beklemeniz gerek.
    Ayni şekilde facebook' da da.

Şuan avea woops kkullaniyorum ( 2. Hattim )
    Memnunum daha 1 ay tam dolmadi gerçi.

• 2 gb dan sonra hız düşüyor ama hemen 128 e düşürmüyorlar bi de her yerde full çekmiyor
  • Çok yavaş

• quote:

Orijinalden alıntı: djcool

Hızın doğru, daha önce eklediğin speedtest resminde mbps yazıyor yukarıda, 0,06 mbps 60 kbps demek. Dosya indirirken 5-6 kb/sn ile iner. Değerler normal. Daha önce av ea 128 kbps kullandım, 13-14 kb/sn ile film dahi indirdim gece açık bırakarak pcyi. Ama 64 kbps hız gerçekten katlanılmaz. Şikayetinden bi sonuç çıkmaz değerler normal yani.

0,06 mbps 60 kbps demişsiniz ama aynı programın ayarlarından kbps yaptığımda 6kbps olarak gösteriyordu.. neyse artık ben pttcell'den ayrılalı bir kaç ay oldu aslında.. aslında ben unutmuştumda bu konuyu dh sitesine girince mesaj geldi iyikide.. konuya nezaketen cevap yazmak istedim bu yüzden sizleride uğraştırmamak adına herkese teşekkürler sağlıcakla kalın

Bu arada Turkcell'e geçtim hız problemi yaşamıyorum tabi pttcell gibi ama reklamlardaki gibide değil bu kapsama alanı olayı... aynen hikaye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tivolitr -- 23 Şubat 2015; 14:22:33 >

• Ah twitch den yayın izleyebilsem

• Kesle hala 128 kbps olsa

• şuan ki durum nasıl arkadaşlar

avea çekim kalitesi vb. durumları halen düzeltemedimi.

10-tl lik sadece internet paketi almayı düşünüyorum hız 128kb'ye düşüyor.

http://www.pttcell.com.tr/faturali-paketler/1gb-internet-paketi
  • Bende ptt celden yeni hat aldım. Ama her hatta oldugunu bildigim 50 tl odeme var. Artık vergi vs ne düsunurseniz.ptt cell yazmış 14 tl kiza sordum evet sabit ucret dedi bak baska bisey varmı yok. Fatura bi geldi 19 kusur. He bu ne dedim iste 50 tl vergi her ay faturanıza yansıyor. Dedimki siz bana sabit 14 tl dediniz evet beyefendi bizim tarifemiz sabit 14 tl hattı kapatırsam 50 tl mecbur odeyeceksiniz. Vermediginiz hizmetin vergisini nasıl tahsil ediyorsunuz. Cıt yok. Bu insanlar birde bu isten para kazanıp esine cocuguna as goturuyor. Haram zikkim olsun.

• ismailbala İ kullanıcısına yanıt
    hattınızı taşıyacaktınız daha makul olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibari ile gurur tarifesine 27.02.2016 tarihinde geçtim. Ankaranın göbeğinde oturuyorum. Hattım açıldığında kulaklarıma inanamadım. Ses kalitesi berbat, yerlerde sürünüyor. İnternet hızı download hızı=0,25 kbps upload hızı=1,5 mbps ve ping 60 ms. ( bir acayip bir şey, test okla dan ve 3-4 cihazdan ayrı ayrı yapılmıştır ) Müşteri temsilcisini aradım, ve bundan 15 sene önceki gibi telefon ayarlarını kontrol etti, olmadı, beni bir müşteri temsilcisi arayacakmış. RESMEN DOLANDIRICILIK YAPIYORLAR, MİLLETİ DOLANDIRIYORLAR, DEVLET BUNA GÖZ YUMUYOR. <<<<<<<<<<<<<<<Sakın benim düştüğüm hataya düşüpte PTTCell e geçmeyin. >>>>>>>>>>>>>>> Benden fatura parası yerine üçte birini alırlar ancak. Bunları yazmamdaki amacımda masum insanları dolandırıcılardan korumak adına. AVEA alt yapısın kullanıyor. AMAN DİKKAT. www.sikayetvar.com a yazın, erinmeyinde yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mt8 -- 28 Şubat 2016; 1:12:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mt8

An itibari ile gurur tarifesine 27.02.2016 tarihinde geçtim. Ankaranın göbeğinde oturuyorum. Hattım açıldığında kulaklarıma inanamadım. Ses kalitesi berbat, yerlerde sürünüyor. İnternet hızı download hızı=0,25 kbps upload hızı=1,5 mbps ve ping 60 ms. ( bir acayip bir şey, test okla dan ve 3-4 cihazdan ayrı ayrı yapılmıştır ) Müşteri temsilcisini aradım, ve bundan 15 sene önceki gibi telefon ayarlarını kontrol etti, olmadı, beni bir müşteri temsilcisi arayacakmış. RESMEN DOLANDIRICILIK YAPIYORLAR, MİLLETİ DOLANDIRIYORLAR, DEVLET BUNA GÖZ YUMUYOR. <<<<<<<<<<<<<<<Sakın benim düştüğüm hataya düşüpte PTTCell e geçmeyin. >>>>>>>>>>>>>>> Benden fatura parası yerine üçte birini alırlar ancak. Bunları yazmamdaki amacımda masum insanları dolandırıcılardan korumak adına. AVEA alt yapısın kullanıyor. AMAN DİKKAT. www.sikayetvar.com a yazın, erinmeyinde yazın.

ya sim kartın bozuk yada kör bir noktadasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

An itibari ile gurur tarifesine 27.02.2016 tarihinde geçtim. Ankaranın göbeğinde oturuyorum. Hattım açıldığında kulaklarıma inanamadım. Ses kalitesi berbat, yerlerde sürünüyor. İnternet hızı download hızı=0,25 kbps upload hızı=1,5 mbps ve ping 60 ms. ( bir acayip bir şey, test okla dan ve 3-4 cihazdan ayrı ayrı yapılmıştır ) Müşteri temsilcisini aradım, ve bundan 15 sene önceki gibi telefon ayarlarını kontrol etti, olmadı, beni bir müşteri temsilcisi arayacakmış. RESMEN DOLANDIRICILIK YAPIYORLAR, MİLLETİ DOLANDIRIYORLAR, DEVLET BUNA GÖZ YUMUYOR. <<<<<<<<<<<<<<<Sakın benim düştüğüm hataya düşüpte PTTCell e geçmeyin. >>>>>>>>>>>>>>> Benden fatura parası yerine üçte birini alırlar ancak. Bunları yazmamdaki amacımda masum insanları dolandırıcılardan korumak adına. AVEA alt yapısın kullanıyor. AMAN DİKKAT. www.sikayetvar.com a yazın, erinmeyinde yazın.

Pttcell e geçtiğim diye taşınayım mı ? Diğer oparatörler kör değilde, sadece bu mu kör ????

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Pttcell e geçtiğim diye taşınayım mı ? Diğer oparatörler kör değilde, sadece bu mu kör ????

yapacak bir şey yok eğer diğer avea hatlarda çekmiyorsa çeken operatöre taşıyacaksın.

• Arkadaşlar babama pttcell almayı düşünüyorum internet kullanmayacak şimdiki hattıda avea hattın çekimi nasıl aveanın alt yapısını kullanıyo ama hiçbiyerde çekmezse diye korkuyorum.
  • Arkadaşlar bende 15lik olanı 2 aydır kullanıyorum. 300mb bitince hız baya düşüyor. Mağazadan 3-5mb boyutundaki uygulamalar dışında uygulama indiremiyorum. İnternet sayfaları çok geç açılıyor. Açıkçası ben hızın 128kb olduğuna inanmıyorum. Bu arada bu pakette olanlara aylık 3 tl (kdv ve ötv dahil dedikleri) ye verilen muhteşem internet paketini de 3.41 tl ye yaslıyorlar. Bizzat faturayı inceledim.

Ama ne yapacaksınız. Bu şartlarda daha ucuza internet bulamazsınız. Birilerinin bu pahalı internet işine el atması lagzım. Nedir arkadaş bu pahalı pahalı internet olayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sermet1 -- 6 Kasım 2016; 2:54:23 >
  • bir süre kullandım aşırı yavaş, harita bile açamıyordum. video yu zaten unut. şimdi 19tl den gurur tarifesindeyim. 1250HY,2GB, 1250 sms. çok rahat ettim.
  • geçiş yaptım hattın açılmasını bekliyorum.

gurur tarifesi 1250 dk h.y + 1250 sms h.yone+ 2 gb + pttcell liler 3500 dk bedava (1 gb 12 boyunca her ay bedava) toplam 3 gb : 12 ay taahhüte 19 tl

+ 10 tl 1 gb sınırsız int, yapıcam ve denicem bakalım !!!

toplam 29 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @g.omeroglu bey, aynı planı bende yaptımda, nasıl memnun musunuz ??
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.