Şimdi Ara

SINIRSIZ PTTCELL İNTERNETİ HIZLI MI? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
48.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zemin katlarda çekiş problemi var net olarak onun harici iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedwal

Zemin katlarda çekiş problemi var net olarak onun harici iyi

o olay Avea'nın zaten kronik sorunu.
  • Arkadaşlar ben de dün ptt ye gectim hız testi yaptim download ve upload hızı 0.04 çıkti ping 536 hızi gerçekten çok yavaş siz hizli diyorsunuz sorun bende mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşıldı Hepsi Aynı Poh
    profesyonel değilde, amatör kullanıcılar için iyi bence
  • turkeytv kullanıcısına yanıt
    biraz geç oldu ama yine de cevap vereyim

pttcellde öyle bir süre sınırı yok

fiyat artabilir o başka............
  • sayın arkadaşlar ben fen bilimleri öğretmeniyim.. bu pttcellden alıp telefonu modem olarak gösterip okulda video, animasyon falan izletebilir miyim acaba, hızı düşük dediniz. kısa videoları oynatmaz mı acaba? gerek burdan gerek derman0404@hotmail.com dan da bana cevap verebilirseniz çok mutlu olurum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

biraz geç oldu ama yine de cevap vereyim

pttcellde öyle bir süre sınırı yok

fiyat artabilir o başka............

4 ay sonra cevabi buldum

• quote:

Orijinalden alıntı: berceste0404

sayın arkadaşlar ben fen bilimleri öğretmeniyim.. bu pttcellden alıp telefonu modem olarak gösterip okulda video, animasyon falan izletebilir miyim acaba, hızı düşük dediniz. kısa videoları oynatmaz mı acaba? gerek burdan gerek derman0404@hotmail.com dan da bana cevap verebilirseniz çok mutlu olurum teşekkürler

Zor gibi biraz video youtube disi mi ? animasyonlar kac saniye

• Bende almayı düşünüyorum kullanan var mı ?

En son fiyatı nedir ?
  • Arkadaşlar bende telefonumu modem olarak kullanıp laptoptan internete bağlandım saniyede 25 kb indiriyor.Video siteleri hariç gayet hoşuma gitti hızı youtube daki videolarıda düşük çözünürlükte ileyebiliyorum az daha hızlı olsaydı hiç düşünmeden ttnet i iptal edecektim.Cs. 1.6 oynarım internetden ping biraz fazla ama yinede oynadım kısacası video ve online oyunu katmazsanız gündelik işler için gayet uygun bir kampanya ttnet e sınırsız internet için 65 tl vermektense pttcell e geçip 14 tl vermek çok mantıklı.Verdiği bedava dakikalar ve grupiçi 3500 dk da cabası.
  • Arkadaşlar görüyorumki zengin çocuklarının tuzu kuru 1Gb internete 20 tl ödemek onlar için tabiki de problem teşkiı etmiyor. Fakat ortadirek çocukları için durum aynı değil tabiiki PTT cell adıyla ortaya çıkan bu yeni hat Avea nın olup Türkiye' nin Türkcell den sonra gelen 2 numaralı operatörüdür Çekim kalityesini de son yıllarda oldukça arttırdılar.Ben şu ana kadar fazla problem yaşamadım Avea da.Bazıları ya avea yı hiç kullanmadılar türkcell' çok üstün sanıyorlar avea dan Ya da kasıtlı saldırıyor gibi geliyor bana.
  • Ucuz etin yahnisi nasil oluyorsa pttcell konusuda buna benzer...yalniz bizim gordugumuz internet paketlerine korkunc bir talep var ve karsidaki adamda tok satici ve hicbirinin birbirlerinden farki yok ...pttcell su sartlarda alinir...talep olmaya devam ederse fiyatlari digerlerininseviyesine gelicektir...

• NOKIA N SERISI TELEFON ILE PTTCELL I BILGISAYARDA INTERNETI NASIL KULLANIRIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFarewaL

Bu nasıl bi ziyniyet ? ne operatöre suç atması.İphonenin kendi aktarma hızı 4mbs çok yavaş.

SON DURUM NEDİR?

• Bazen hız 200-250 kbps oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFarewaL

İphone 4s kullananlar kesinlikle almasınlar.İphone interneti çok berbat.En az Turkcell kullanılır.Onda bile yavaş.

Hız önemli hız!!

• Ekstra fatura ucreti aveada ben cok rastladim. Ayrica cekim gucude okadar iyi degil aveanin.

• 14 liraya fiber internet mi bekliyordunuz ? Ayrıca İngilizce'de büyük i harfi yoktur iPhone diye yazılır.
  • Bu durumun iphone ile ne gibi bir ilgisi var? Diğer akıllı telefonlarda da pek farkı olmayacak, 15 kb sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -kingrider-

s.a. arkadaşlar acaba bu pttcellin interneti ile 250 mbyi geçtikten sonra skype,line,viber,whattsap vs. bunlarla sorunsuz bir şekilde sesli veya görüntülü arama yapılabiliyor mu ?

kesinlikle yaparsınız

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.