Şimdi Ara

Tropico 5 Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•   
         Tropico, tamamen yenilenerek bizlere yine diktatörlüğün keyfini yaşatmak için geliyor. Tropico 5'de El Presidente ile adanın başına geçerek 19. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar yönetmeye ve Dünya ile olan önemli politikalarımızı yönetmeye devam ediyoruz.

Çağlar geçerken adadaki halkınızın değişen ihtiyaçlarını karşılayacak, diğer ülkelerle olan ilişkilerinizi kontrol edecek ve ailenizden insanları yönetimde yükseltip imparatorluğunuzu sağlamlaştıracaksınız.

Tarihte ilerlerken atladığınız dönemlerin her birinin kendi özellikleri olacak ve yeni mücadelelerle uğraşmanız gerekece. Eskiyen binalarınızı restore edebilecek ve yeni teknoloji - kaynak yapıları inşa edeceksiniz. Geliştirilmiş ticaret sistemi sayesinde uluslararası ithalatlarınızı ve ihracatlarınızı kontrol edeceksiniz (Elbette daha da geliştirildiğini tahmin edebiliriz). Ve 4 kişiye kadar co-op ve karşılıklı olarak oynama imkanı da sunuluyor. Tüm bunları tamamen yenilenmiş görsellerle deneyim edeceğiz.

• Buna sevindim işte

Yalnız Tropico 4 te para kazanmak biraz zordu umarım biraz kolaylaştırmışlardır.

Ayrıca video güzel olmuş güldürdü :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi var mı ?

• Çok güzel haber fazla sim oyunu yok :)
  • :D

• quote:

Orijinalden alıntı: RockSharp

Buna sevindim işte<br><br>Yalnız Tropico 4 te para kazanmak biraz zordu umarım biraz kolaylaştırmışlardır.<br><br>Ayrıca video güzel olmuş güldürdü :)

Sizin gibiler yüzünden oyunlar iyice çöp olmaya başladı. Tropico 4'te para çok kolay kazanılıyordu inşallah daha zor olur.
  • videodaki adamı biyerde görmüştüm sanki...
  • türkçe yapın laeannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

videodaki adamı biyerde görmüştüm sanki...

Diktatör deki aladin e benziyor :D

• quote:

quote:

Buna sevindim işte<br><br>Yalnız Tropico 4 te para kazanmak biraz zordu umarım biraz kolaylaştırmışlardır.<br><br>Ayrıca video güzel olmuş güldürdü :)

Sizin gibiler yüzünden oyunlar iyice çöp olmaya başladı. Tropico 4'te para çok kolay kazanılıyordu inşallah daha zor olur.

Öyle diyorsan öyle olsun yahu seni mi kıracağız
  • quote:

quote:

malesef tropico 5 dahada kolay olmus hatta iyicene kolaylastirmislar isin tozunu kacirmislar
  • Arkadaşlar ben indirdim oyunu anlamaya çalışıyorum ama biraz farklı bi oyun görevkler ingilizce olduğu için sıkıntı oluyor. başkanlık süresi falan mı var ya bir zaman sonra "you lose" diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.