Şimdi Ara

'iOS 7 Golden Master, 6.betadan sonra geliyor' [Güncellendi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Haziran ayında lanse edilen ve yepyeni arayüzüyle milyonlarca iOS kullanıcısının merakla beklediği iOS 7 için son düzlüğe giriliyor.

Şimdiye kadar iOS 7’nin 5 farklı beta derlemesini geliştiricilerin kullanımına sunan Apple, 4.derleme dışında, derlemeleri 2 haftada bir yayınlamıştı. Geçmiş yıllarda da aynı yolu izleyen Apple’ın sistemin 6. derlemesini önümüzdeki hafta içerisinde yayınlaması kuvvetle muhtemel duruyor.

Haberimize konu olan 6.derlemenin yayınlamasının önemine gelecek olursak; BGR’ın edindiği bilgilere göre 6.derleme, iOS 7’nin test sürecinde sondan bir önceki adımını oluşturuyor. Diğer bir deyişle iOS 7’nin Golden Master sürümü, 6.derlemeden sonra yayınlacak.

Eğer üzerinde herhangi bir hata / sorun ya da iyileştirme yapılması gereken bir nokta bulunmaz ise son kullanıcıyla buluşacak olan Golden Master sürümü, 6.derlemeden 2 hafta sonra, yani Eylül’ün ilk haftası içerisinde, öncelikle servis sağlayıcıları ve firmanın iç müşterileri için kullanılmaya başlanacak. Apple, 10 Eylül’deki iPhone etkinliğini takiben ise iOS 7 GM’i tüm geliştiricilerin kullanımına sunacak. Eğer sistemin bu son derlemesi geçer not alırsa, kısa süre içerisinde tüm iOS kullanıcılarının kullanımı için iTunes üzerinden yayınlanacak.

Geçmiş yıllardaki deneyimlerimize göre BGR’ın ortaya attığı bu yol haritasının çok yüksek olasılıkla doğru olduğunu söyleyebiliriz. Ancak sistemde ortaya çıkma ihtimali az da olsa bulunan beklenmeyen herhangi bir sorun dolayı, tarihlerde sarkma meydana gelebileceğini unutmamakta fayda var.

buradan ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: beray07

Evde yatan iPad im iOS 7 ile hayata dondu.iOS 6 daki klavyeyi gorupte hala iOS 7 yi sacma bulan varmi merak ediyorum.

ilk baslarda cocuk gibi buldum hala da bazi ikonlari gormek bile istemiyorum ama kullanicaz mecbur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sunu merak ediyorum. Siri nasıl entegre edildi hatırlamıyorum ama 10 eylulde tanitilacak cihaza ekstra bir özellik kazandırmak istedikleri takdirde bunu işletim sistemine ne zaman ekliyorlar?
    iOS 7'de kimsenin girmediği, göremediği alt kodlar falan mı var?
    Tamam goldenmaster sürümü hazır diyelim. Parmak izi okuyucusu vs ne olacak? 7.1.0'da mı yayınlanacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: a1g0rithm

Ben sunu merak ediyorum. Siri nasıl entegre edildi hatırlamıyorum ama 10 eylulde tanitilacak cihaza ekstra bir özellik kazandırmak istedikleri takdirde bunu işletim sistemine ne zaman ekliyorlar?
    iOS 7'de kimsenin girmediği, göremediği alt kodlar falan mı var?
    Tamam goldenmaster sürümü hazır diyelim. Parmak izi okuyucusu vs ne olacak? 7.1.0'da mı yayınlanacak ?

Apple, iOS'in en bomba ozelliklerini yeni iPhone'la tanitir ve direk sistemle kullanilmaya sunulur.

Diger sorunuza cevap:

http://m.donanimhaber.com/haberler/iOS-7-Beta-4den-7nesil-iPhone-biyometrik-parmak-izi-okuyucusuyla-geliyor.htm

• iphone 4'te nasıl çalışacak acaba?

• iphone 4 ü olanlar telefonu güncellemesin yavaşlar telefon

• Değişiklik güzeldir.

• son düzlüğe gidiyormuş gibi gelmedi ama bakalım belki rayına oturur.
  • Şu safari ikonunu bir değiştirseler benim için herşey tamam.
  • Yeni iPhone tanıtıldığı gün final sürümü tanıtılır.

• Çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novacaine

Şu safari ikonunu bir değiştirseler benim için herşey tamam.

+ fotograflar simgesinide degiştirseler yada arka fon gibi duran beyaz çerçeveyi kaldırsalar yeterli olcak.

• ip4 killer olacağı kesin
  • Şuan itibariyle İOS 7 6. Beta sürümü telefonuma düştü.

• Geldi bile neyin kafasinda bunlar

• ben daha alamadım arkadaşlar bölge kodu yakju ile bitenlerden alan var mı? 8 çekirdek versiyon mu bu?

• En azından dosya transferini açlar artık ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

Yeni iPhone tanıtıldığı gün final sürümü tanıtılır.

yeni iphone tanıtıldığından muhtemelen GM tanıtılır

Final sürüm ise cihaz piyasaya çıkarken..

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

ben daha alamadım arkadaşlar bölge kodu yakju ile bitenlerden alan var mı? 8 çekirdek versiyon mu bu?

güzeldi
  • sene 2013 oldu halen daha yeni iphone'dan tek beklentisi dosya transferi olanlar var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.