Şimdi Ara

Plants vs. Zombies 2'nin iOS versiyonu evrensel içerik olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
6.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Temmuz ayının başlarında Avusralya ve Yeni Zellanda Appstore'larındaki yerini alan Plants vs. Zombies 2, evrensel içerik olarak yayınlandı.

Plants vs. Zombies 2 ile birlikte ilk oyunun dinamiklerini yeni içeriklerle buluşturan PopCap, yeni oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Oyunun ücretsiz olarak sunulması pek çok oyuncunun gözünü korkutsa da Plants vs. Zombies 2, tek kuruş harcanmadan bitirilebilecek bir yapıda.

Android, PC ve konsollar için de yayınlanacak olan Plants vs. Zombies 2, bir süre iOS platformuna özel kalacak. Bu sürenin ne kadar süreceği konusunda ise, henüz net bir bilgi bulunmuyor.

İlk oyunun eğlenceli yapısını Antik Mısır ve Korsan Çağı gibi zamanda yolculuk temalarıyla birleştiren Plants vs. Zombies 2'ye ücretsiz olarak aşağıdaki Appstore bağlantısından erişebilirsiniz.

• quote:

Android, PC ve konsollar için de yayınlanacak olan Plants vs. Zombies 2, bir süre iOS platformuna özel kalacak.

Böyle saçmalık görmedim!

• Plants vs. Zombies 2'nin iOS versiyonu evrensel içerik olarak yayında

Paralı olsa daha iyi
  • cok iyiydi 1i insallah 1 gibi güzel olur 2
  • Bedavayken yüklen sömür sömür sömür :))))

• Ben çoktan bitirdim 2'yi 3 ne zaman çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bedavayken yüklen sömür sömür sömür :))))

Merhaba, oyunun normal fiyatlandırması bu. Yani ilerleyen dönemlerde ücretli olmayacak.

• Bazilari sanirim magaradan yeni cikti.Boyle unlu oyunlarin ucretsiz sunulmasiyla oyun icinde kullaniciyi para harcamaya zorluyor eger harcamazsaniz oyunun zevki kalmiyor bknz.rr3.Umarim oyle bise olmaz

• indirdim ben de bu sabah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilasa

Bazilari sanirim magaradan yeni cikti.Boyle unlu oyunlarin ucretsiz sunulmasiyla oyun icinde kullaniciyi para harcamaya zorluyor eger harcamazsaniz oyunun zevki kalmiyor bknz.rr3.Umarim oyle bise olmaz

Ben hiç para harcamadan oynadım ve ilk 2 bölümü komple bitirdim. 3. bölümde ortalarda sıkıldım ve bıraktım. Para harcamadan da oluyor aslında

Bu arada Yeni Zelanda storedan çekmiştim. Malum, oyun, bütün appstorelar'a yeni geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myfranco -- 15 Ağustos 2013; 15:55:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bedavayken yüklen sömür sömür sömür :))))

sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür sömür... Lan F2P'miş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 15 Ağustos 2013; 16:05:07 >

• Gidebildiğimiz kadar para pul harcamadan gideriz. Parasız yani uygulama içi satın alım yapmadan gidemediğimiz noktaya gelince de yaparız bir para hilesi, olur biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bekliyoruz...

• Hll knk.

• Buyrun 1 Milyarcık para ve 10000cik de yıldız:

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Buyrun 1 Milyarcık para ve 10000cik de yıldız:

Bunda bişey yok ki. Oyun uzun zamandır internette zaten. ipa'sı ile beraber "hile"si de çıkmıştı... İnsanlar çoktan bitirdi bile oyunu. Ayrıca bu marifet değil. Oyun hilesi oyunun keyfini bozar. Hile bir tek sizi birşeyler almaya zorlayan üçkağıtçı oyunlarda müstehak.

• pc ye çıksada oynasak 1 in pc ve android sürümünü bitirdim çok fena sarmıştı

• İOS kullanmanın farkıyla keyifle oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Pondera

quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Buyrun 1 Milyarcık para ve 10000cik de yıldız:

Bunda bişey yok ki. Oyun uzun zamandır internette zaten. ipa'sı ile beraber "hile"si de çıkmıştı... İnsanlar çoktan bitirdi bile oyunu. Ayrıca bu marifet değil. Oyun hilesi oyunun keyfini bozar. Hile bir tek sizi birşeyler almaya zorlayan üçkağıtçı oyunlarda müstehak.

Aynen çalışıyor mu diye deneyecektim 1. oyun çalışıyor 2. oyun neden çalışmasın dedim ve denemedim bile, elle bitirmek kadar zevkli bir şey yok. Tüm bölümleri oynamak istiyorum ama şuan LoL tyme.

• 3 mapi bitirdim tüm yıldızlarıyla fakat 4. kısım nasıl açılıyor ? UZaylı fln görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Ağustos 2013; 23:40:49 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.