Şimdi Ara

WORLD LUKOIL VE AKPET KAMPANYASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
14.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsndnc

quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

World un BEDAVA kampanyasıyla birleştirebilirsiniz. Yani 10 alışverişin biri bedava. 3 tane 100 ü burada harcarsınız.

Kampanya’ ya katılmak isteyen Worldcard sahibi müşterilerimiz ‘lukoil’ yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 3160’a, Vakıfbank Worldcard sahibi müşterilerimiz ise 6635'e SMS gönderilmelidir.

Aynı gün içinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahildir. Kampanyamız müşteri bazında olup, her müşteriye en fazla 30 TL’lik indirim kazandıracaktır. İndirimler 22 Ekim 2013 tarihine kadar müşterilerin ilgili kredi kartlarına yansıtılacaktır.

01 - 09 Ekim’de Yapı Kredi World üyesi Lukoil-Akpet istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılamayacaktır.

Gönderilecek SMS’ler kampanya’ ya katılacak müşterinin tarifesi üzerinden 1 sms olarak ücretlendirilecektir. Kampanyaya Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil, Anadolubank worldcard’lar, Worldpuan, Business Club üyesi Worldcard’lar ve Opet Worldcard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir.
    Kampanya dahilindeki otogaz alımları, içerisinde Akpet Gaz bulunan Lukoil ve Akpet istasyonlarında geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalarla bilrleştirilemez. Ayrıntılı bilgi için:www.worldcard.com.tr ve www.lukoil.com.tr

buraya kart kampanyaları da dahil mi acaba

Burada birleştirilemez ibaresi yok.

http://www.vakifkart.com/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=790
    http://www.vakifkart.com/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=637

• Kampanyaya mesajla katıldım. Sonra Kayseri'deyken Otogar mevkinde yer alan LUKOIL'e girdim. Mazotun litre fiyatı 4,36'ydı. Pompacıya mazotu indirimli almak istediğimi ve elimde kart olmadığını söyledim. Oda, "abi, tamam, ben sana indirimli yakıt dolduracağım" dedi ve litresini 4,24'e indirip yakıtı doldurdu ve ayrıca birde LUK kart verdi. Yola devam ettim. Ertesi gün oldu. Antalya Manavgat'ta yol üzerinde bir LUKOIL bayisi daha vardı. İstasyona girdim ve yakıtı indirimli satıp satmadıklarını sordum. Pompacı, indirimli sattıklarını ve yüzde üç indirim olacağını söyledi. Bende önce gidip bir 75 TL. çektirdim karttan. (Kampanya dahilinde world üye işyeri olduğunu teyit ettim) Sonra yakıt almaya gittim. Ama yakıt dolarken pompacının bahsettiği yüzde 3'lük indirimin oluşmadığını ve mazotun litresinin 4,38 olduğunu farkedip dolumu durdurttum. Pompacıya yukarıda yazdığım muhabbeti anlattım. Oda sistemde bozukluk var dedi önce. Sonra Kayseri'den verilen krtın aktiflenmediği için indirimin yansıtılamadığını söyledi. Oysaki Kayseri'den yakıtı alırken elimde kartım zaten yoktu. Sonuçta, depoyu SHELL- OPET'ten bile pahalı fiyata doldurttum. Sinirlendim.

İlk defa LUKOIL'i kullanıyorsanız, bu ayrıntıya dikkat edin. LUKOIL'in yakıtında kullandığım süre boyunca bir olumsuzluk görmedim ama aynı fiyatsa zaten ben LUKOIL'den değilde, daha bilindik bir akaryakıt firmasından yakıt almayı tercih ederim.

Açıkçası kampanyadan sonra LUKOIL'den bir daha yakıt alacağımı zannetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: carsoul

AKPET ten aldım 75tl.
    afiş asılıydı kampanya var dediler ama yapıkredi posu arızalıydı halkbank posundan çekildi.
    acaba geçerli olur mu?
    pos farkediyor mu bilgisi olan?
    Not:vakıfbank worldcardım var.

ortak possa ve slipinizde şu kadar daha alırsanız indiirim felan demişse sıkıntı yoktur
  • 3-5 kuruş indirim için özellikle gaz alacak arkadaşlar dikkat etsinler,sıralı sistemde gazın kalitesi çok önemli.İstanbulda BRC shell ve opet (Aygaz) ı öneriyor.Ama benzin ve mazotta sorun olacağını zannetmiyorum.Şirketin doblo aracı var lukoıl in kampanyasından mazot alıyoruz herhengi bir sorunla karşılaşmadık.Ama gazlı aracımıza buradan almıyoruz.Shell veya Aygazdan dolduruyoruz.
  • Antalya manavgat kampanya afişi asılıydı depoyu doldurdum. Kartı çektirdim, baktım başka pos çekmiş. Bunu iptal edin, ykb pos çekin ben kampanyadan faydalanacağım dedim. YKB, afişi astı, daha pos getirmedi dedi.

Gel de çık işin içinden... kime nasıl kızmalı...
  • paraf'ın Gulf ile anlaşması aklıma geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

Antalya manavgat kampanya afişi asılıydı depoyu doldurdum. Kartı çektirdim, baktım başka pos çekmiş. Bunu iptal edin, ykb pos çekin ben kampanyadan faydalanacağım dedim. YKB, afişi astı, daha pos getirmedi dedi.

Gel de çık işin içinden... kime nasıl kızmalı...

bana garanti posundan çekti bilmeden. iptal ettirdim worldden çektirdim. iptal işlemini bilemediler. iptal şifresi sordu pos. 1234 müş. başınıza gelirse söylersiniz

Ayrıca şu Luk kartı da almak lazım sanırım daha avantajlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

Akaryakıt kapsamına lpg giriyor mu? Açık değil!

LPG de akaryakittir. LPG'yi akaryakit saymayip "Akaryakit ve LPG" yazmak dunya uzerinde sadece Turklere mahsustur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

LPG de akaryakittir. LPG'yi akaryakit saymayip "Akaryakit ve LPG" yazmak dunya uzerinde sadece Turklere mahsustur.

kk'dan çekim yapılırken lpg, mazot, benzin ayrımı yok ki, biraz kafayı çalıştırın yahu
  • Libadiye lukoil de mazot fiyatı 4.06 tl ama bu kampanyaya dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

kk'dan çekim yapılırken lpg, mazot, benzin ayrımı yok ki, biraz kafayı çalıştırın yahu

+1 Kampanyalarda bazen "Akaryakit ve LPG" ibaresi var da o acidan soyledim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: royals

quote:

Orijinalden alıntı: istceko

mesaj gondermek gerekiyor. mesaj paketinden dusecek numarasi var mi ?

Ben worldun sitesinde de göremedim. Mesaj atmak gerekmiyor gibi geldi. Benim kacirdim acaba?

Mesaj atmak gerekli.
     WORLD LUKOIL VE AKPET KAMPANYASI

Mesaj paketinden düşen numara neydi hatırlayan var mı? Bir kaç ay önce po'da kampanyaya bu şekilde katılmıştım.

• Ankara büyükesat Avcı petrol world üye işyeri değilmiş boş yere gitmeyin..

• Bir kampanya yapmışlar, koca Antalyada 1 tane üye işyeri lukoil var o da şehrin diğer ucunda...

Uyduruktan kampanya...
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    45
    MAYTUR PETROL ÜRÜNLERİ EMLAK İNŞAAT TURİZM TAŞIMACILIK YÖNETİM DANIŞMANLIĞI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    Fatih Mah. Atatürk Cad. No.63 Çandır Beldesi (Pafta:026-A-01-c-3-b Ada:106 Parsel:1)
    Serik
    ANTALYA
    46
    DÜDENBAŞI PETROL TAŞIMACILIK İNŞAAT EMLAK TARIM GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    Düden Şelalesi Isparta Yolu 7.Km., Gaziler Köyü ( 3661 Ada, 1 Parsel)
    Varsak
    ANTALYA
    47
    ARSPET 1 PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    MEYDAN KAVAĞI MAHALLESİ ASPENDOS BULVARI NO:30
    Merkez
    ANTALYA
    48
    KAR-AVA AKARYAKIT GIDA TURİZM İŞLETMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KONUKSEVER MAHALLESİ GAZİ BULVARI NO: 322 (PAFTA: - ADA: 4429 PARSEL: 17)
    Merkez
    ANTALYA
  • Serik, Antalya dışında bir belde.
    Düden şelalesi bulunduğum yere göre neredeyse antalya dışı.
    Gazi Bulvarı, eski sanayi tarafında özellikle gitmem lazım, kenarından bile geçtiğim bir yer değil.

1 tane yakın yer var(bahsettiğim yer, Aspendos bulvarı), orasıda git-gel 20km yapıyor.
    Özel olarak oradan geçmem lazım -ki yapılması muhtemel +'yı yok edecek derecede.

Malesef bu kampanya pek işe yaramadı, üye iş yerleri kısıtlı.
    Bir PO yada Opet kampanyası değil...
  • quote:

Serik, Antalya dışında bir belde.
    Gazi Bulvarı, eski sanayi tarafında özellikle gitmem lazım, kenarından bile geçtiğim bir yer değil.

1 tane yakın yer var(bahsettiğim yer, Aspendos bulvarı), orasıda git-gel 20km yapıyor.
    Özel olarak oradan geçmem lazım -ki yapılması muhtemel +'yı yok edecek derecede.

Biraz konumuz dışında olacak,kısmetse kurban bayramında antalyayı düşünüyoruz,15 Ekim de denize girilirmi?Antalyayı çok fazla bilmiyorum burada merkez veya ilçelerinden nereleri tavsiye edersiniz?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ringcep

quote:

Serik, Antalya dışında bir belde.

Biraz konumuz dışında olacak,kısmetse kurban bayramında antalyayı düşünüyoruz,15 Ekim de denize girilirmi?Antalyayı çok fazla bilmiyorum burada merkez veya ilçelerinden nereleri tavsiye edersiniz?..

Konu başka yere gitmesin diye PM alayım dedim, ama PM'iniz alıma kapalı...

Ekim sonuna kadar rahatlıkla denize girebilirsiniz. Deniz dışarıya göre sıcak olur.
    Ben Kalmak için Side/Alanya tarafını tavsiye ederim. O dönem oteller çok ugun fiyatloı olur.

Buradan yardım alabilirsiniz. Konu içinde ayrıntılı olarak 5 adet otel incelemem mevcut
    http://forum.donanimhaber.com/m_69488681/mpage_61//tm.htm#80004778

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

quote:

Orijinalden alıntı: carsoul

AKPET ten aldım 75tl.
    afiş asılıydı kampanya var dediler ama yapıkredi posu arızalıydı halkbank posundan çekildi.
    acaba geçerli olur mu?
    pos farkediyor mu bilgisi olan?
    Not:vakıfbank worldcardım var.

ortak possa ve slipinizde şu kadar daha alırsanız indiirim felan demişse sıkıntı yoktur

Bende de Vakıfbank World var.http://www.vakifkart.com/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=790 şartlarda illa Vakıfbank pos cihazından geçecek yazmıyor. Benimkini ortak pos cihazından geçtiler, cihaz üzerinde yapıkredi yazıyordu, çıkan slibin altında işbankası yazıyordu ve slipte mevcut puan kazanılarn puan vs. yazmıyordu. Şimdiye kadar kartın posundan geçtiğimde yazmıştı hep. Muhtemelen sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

• Sitesinde hangi istasyonlar gecerli yaziyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.