Şimdi Ara

SİZCE HP M525 Mİ SAMSUNG S500 MÜ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FOTOĞRAF MAKİNESİ KONUSUNDA HALA KARAR VEREMEDİM SİZCE HP M525 Mİ YOKSA SAMSUNG S500 MÜ ALMALIYIM EĞER BAŞKA MAKİNE TAVSİYELERİNİZ OLURSA YAZARMISINIZ YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER...

• arkadaşım forumu incelersen s500 ve hp hakkında bir çok bigi bulabilirsin m serisinin bazı sorunlar çıkardığı söyleniyor forumda,samsung s500 derim
  • s500 iyidir;hpye bulaşma
  • hp nin m serisini ben pek önermiyorum. bataryası sorunlu onların. iyi makinedir ama batarya sorun çıkarır.
  • hp m525 te min enst. hızı 2 saniye ki bu gece çekimlmeri için çok yetersiz. ayrıca makrosu 12 cm. bence kesinlikle ikisinin arasından s500 al.
  • ben s500 kullanıyorum mükemmel bir makina tavsiye edrim.bir yerde okumuştum hpl erde bir üretim hatası varmış sanırım sattıkları makinaları teknik servise geri çağırmışlar.bence S500 güzel bir makina çekimleri güzel amatörler için ve yeni başlayanlar için ideal bir makina menünün Türkçe olması çok güzel.
  • Evet m serisi pil yönünden sorunlu ayrıca S500 gerek ergonomi gerek kullanım bakımından hp m serisinden iidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enreka_tr -- 6 Temmuz 2006; 12:41:24 >
  • ikisi arasında kesinlikle s500!... arkadaşların da dediği gibi hp m serisinin pil sorunu çok fazla... bir de fotoları hiç de kaliteli değil bence...
  • hp irençtir;pastel boyalı resim gibi foto çeker;merceğide sensörüde berbattır....ne diyim beter olsun hp
  • +1
  • niye tavv ben hp photosmart m417 kullanıyorım gayet memmunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiMarzio

hp irençtir;pastel boyalı resim gibi foto çeker;merceğide sensörüde berbattır....ne diyim beter olsun hp
    +2kesinlikle.samsung s500 al
  • quote:

Orjinalden alıntı: h.cagil

quote:

Orjinalden alıntı: DiMarzio

hp irençtir;pastel boyalı resim gibi foto çeker;merceğide sensörüde berbattır....ne diyim beter olsun hp
    +2kesinlikle.samsung s500 al

yaklaşık 1,5 yıl hp m417 kullandım ve senin dediğin gibi iğrenç bir makina değil yalnızca pili biraz fazla yiyordu. Düştü kırıldı yerine s500 aldım. Şüphesiz s500 daha iyi fakat hp 417 de iğrenç değil
    bilginize....
  • irenç
  • yardımlarınız için teşekkürler
  • peki bişi sorcam hp r927 veya r817 nasıl bir model bunların bir kusuru varmı solermisiniz.
  • Bi yerde okumuştum hp m serisi ile yaşadığı sorunları r serisi ile telaffi etmeye çalışmış diye yani sen illa hp diyosan r serisini al bari....
  • HP M525 le çektiğim örnek bir resim
    http://img71.imageshack.us/my.php?image=hpim0134wt2.jpg

Ayrıca bu konu ile ilgili diğer görüşlerimihttp://forum.donanimhaber.com/m_8460256/mpage_1/key_//tm.htm#8460298 buraya yazdım saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekadam -- 3 Ağustos 2006; 8:39:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: buffalo

hp nin m serisini ben pek önermiyorum. bataryası sorunlu onların. iyi makinedir ama batarya sorun çıkarır.

Kesinlikle katılıyorum bende de hpm525 var pil dayanmıyor ayrıca üç kuruşluk tv bağlantı aparatını bile makinayla birlikte vermemişler ayrıca piyasada da bulamıyorsunun hp desteği aradım bana istanbuldan bir firma adresi veriyor yani istanbul dışında bu makinaya ait parça bulamayacakmıyız ayrıca tekelde olduğu için piyasada 5 ytl ye bulacağınız bir kabloya Allah bilir kaç lira diyecekler
    Bir arkadaşım 180 ytl ye Canon marka bir marka benim 350 ytl ye aldığım hp m525 beşçeker hem görüntü kalitesi hemde şarzı benimkinin 10 katı fazla gidiyor ben yandım başkası yanmasın hp duy sesimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • hp den uzak allaha yakın ol kullananlardan 10da biri memnunum der buna eminim samsung kullanıcı olarak şiddetle ve hiddetle öneririm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.