Şimdi Ara

Kapaklı Samsung Hennessy artık resmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kapaklı Samsung Hennessy artık resmi

Son günlerde internette sıkça görmeye başladığımız kapaklı akıllı telefon modelleri, Samsung'un eski bir trendi yeniden canlandırmaya başladığına dair yorumlar yapılmasına neden olmuştu. Ancak Samsung ürünleri iddia seviyesinden çıkarmaya başladı. Firma giriş seviyesi olarak Samsung Hennessy adlı kapaklı ve çift ekranlı akıllı telefon modelini tanıttı. 

Samsung Çin tarafından tanıtılan Hennessy modelinde 3.3 inçlik 320x480 piksel çözünürlükte iki dokunmatik ekran yer alıyor. 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemciye yer veren Hennessy, 1GB RAM ve 1GB depolama kapasitesine sahip. 

Modelde Android 4.1 işletim sistemi, dış ekranda kapasitif tuşlar, microSD girişi, 5MP çönürülükte arka kamera, 1500mAh batarya, CDMA ve GSM uyumluluğu, çift SIM desteği, Bluetooth, WiFi şeklinde diğer özellikler mevcut. Modelin ilk olarak Çin'de pazara çıkması beklenirken, tüketici ilgisine göre global olarak da satışa sunulabileceği belirtiliyor.

• ''3.3 inçlik 320x480 piksel çözünürlükte''
    -----------------------
    2008'de duyurulan Nokia 5800: 3.2inçlik 360x640 piksel çözünürlükte.
    2011'de duyurulan Sony Ericsson Xperia Ray: 3.3 inçlik 480x854 piksel çözünürlükte.
    2010'da duyurulan Samsung Wave: 3.3 inçlik 480x800 çözünürlükte.

http://l1308.hizliresim.com/1d/f/rfxbp.gif
  • bu sevdalar boşuna ley bu sevdalar boşunaa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 15 Ağustos 2013; 1:14:17 >
  • kapaklı telefonlar da kasıcak deseler hayatta inanmazdım ama artık gerçek olucak gibi

• Sadece Çin ve uzak doğu ülkelerinde kullanılacak değişik bir model. Samsung deney yapıyor sanki. 1GB bellek ile o cihaza uygulama falan kurulacağı yok. Pek sorun olacağını sanmıyorum. Ama bizim CEO'lar hemen asıp keser.

• Çöp

• 1GB Rom ve 4 çekirdek kavramının bir arada bulunduğu ilginç telefon.1GB Rom'dan da anlaşıldığı gibi klasik tarafı daha öne çıkarılmış, ikisi de dengelenebilirdi oysaki.

• Bu hafta Samsung’un yeni hennessy modelini gördük haftayaki modeli sabırsızlıkla bekliyoruz

• Neyse ki bu göz eziyetini sadece Koreliler görecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

eski bir trendi canlandırcaz diye yakında antenli telefon da çıkarırlar :)

Şu kime battı da eksilendi anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu cihaza 4 çekirdekli işlemci ve 1 gb ram koymuşlar,

• gereksiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

quote:

Bu telefonun eski bir konusunda bir arkadaş yazmış benzerini..En çok beğenilen yorumdu..Onu gören arkadaşlar varsa belki arkadaşın ondan esinlenip yazdığını düşünmüş olabilirler..Yoksa ben çok gülmüştüm antenli telefon da bekliyoruz lafına :)
  • Dış ekranına saat, batarya, arayan bilgisi vs. durumları gösteren ufak bir ekran koysalar daha güzel olurdu bence. Bu haliyle tamamen gereksiz.
  • ''3.3 inçlik 320x480 piksel çözünürlükte''
    -----------------------
    2008'de duyurulan Nokia 5800: 3.2inçlik 360x640 piksel çözünürlükte.
    2011'de duyurulan Sony Ericsson Xperia Ray: 3.3 inçlik 480x854 piksel çözünürlükte.
    2010'da duyurulan Samsung Wave: 3.3 inçlik 480x800 çözünürlükte.

http://l1308.hizliresim.com/1d/f/rfxbp.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi createemir -- 15 Ağustos 2013; 13:18:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

Dış ekranına saat, batarya, arayan bilgisi vs. durumları gösteren ufak bir ekran koysalar daha güzel olurdu bence. Bu haliyle tamamen gereksiz.

Ortada ki resim o işi yapmıyor mu?

• Telefonun üretim amacı hem dokunmatik hemde tuşlu kullanmayi sevenler için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

quote:

Bu telefonun eski bir konusunda bir arkadaş yazmış benzerini..En çok beğenilen yorumdu..Onu gören arkadaşlar varsa belki arkadaşın ondan esinlenip yazdığını düşünmüş olabilirler..Yoksa ben çok gülmüştüm antenli telefon da bekliyoruz lafına :)

cidden haberim yok o yorumdan değiştireyim bari de kopyacı demesinler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Courageux Celestiale

quote:

Dış ekranına saat, batarya, arayan bilgisi vs. durumları gösteren ufak bir ekran koysalar daha güzel olurdu bence. Bu haliyle tamamen gereksiz.

Dış ekrandan internete girip arama yapılabilecekse neden kapak açılıp ikinci ekranla uğraşılsın ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 15 Ağustos 2013; 1:14:52 >
  • quote:

quote:

quote:

Dış ekrandan internete girip arama yapılabilecekse neden kapak açılıp ikinci ekranla uğraşılsın ki

Muhtemelen ana ekrandan daha küçüktür. Ayrıca konuşurken telefonun kapağını açmak gerekiyor. Hem zaten klavye ihtiyacın yoksa kapaklı telefon niye alsın, küçük ekranlı model alırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leskodjer -- 15 Ağustos 2013; 1:18:27 >

• quote:

Haberde resim varya 3 tane görsel paylaşılmış yan yana orda ortada ki telefonun dış kapağında normal arayüz gözükmüyor mu? Motorola Razr'da ki gibi küçük olmalı mı demek istediniz?

Evet normal arayüz var sorun da orada eğer dış ekrandan işlemleri yapabileceksek iç ekrana ne diye gereksinim duyacağız ?

Onun yerine arayan geldiğinde sadece ismini vs. gösteren, dokunduğunda saati, bataryayı felan gösteren ufak bir ekran koysalar daha iyi olurdu. Bütün kapağın ekran olması saçma geldi bana.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.